Jump to content
Dogomania

Izabela124.

Members
  • Posts

    18886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Izabela124.

  1. [quote name='magdabroy']No to mamy łamAgę i ciapęIzę :diabloti:[/QUOTE]Ha ha Ty jak coś wymyślisz :evil_lol:
  2. [quote name='dOgLoV']tylko tyle ?? toż to tylko mała nieuwaga :diabloti:[/QUOTE]Ej z mojej strony to dużo :eviltong: [quote name='Angi'] tak, między innymi o tym co wczoraj pisałyśmy ;)[/QUOTE]No to zgadłam :)
  3. [quote name='dOgLoV']zrób sobie , rozgrzejesz się :diabloti: [/QUOTE]To było dwuznaczne zdanie :evil_lol:
  4. Ja będę w Opolu, więc i wy musicie być :)
  5. Zaczynam być niezdarą, jem naleśnika i dżemem się opaćkałam :D
  6. Ha ha a mi się wydaje, że chyba nie do Agi tylko już wiem do kogo. Pisałyśmy o tym wczoraj?
  7. Jakby Bogdan poczytał te rozmowy na pewno by nie chciał jechać do Pl ha ha
  8. [quote name='Angi']Biorę tylko Comę, raczej... Tym bardziej, że jadę taksówką a tata mnie odbierze. ;)[/QUOTE]Nie zapomnij powiedzieć przez tel jak będziesz zamawiać taxi, że z psem jesteś ha ha
  9. Ha ha ha lepiej mu nie mów :D
  10. [quote name='Angi']z [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/35449-Mushu-Tic-Tac-oraz-Zoom-Zoom-Ferajna-Aneciorka/page134[/URL] bo po nicku to możesz nie kojarzyć :p[/QUOTE]Czytam jej galerię :D
  11. A z kim na ten super spacer? :)
  12. [quote name='magdabroy']Kuźwa Iza, a to niby ja i Aga myślimy tylko o jednym :diabloti:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Magda , Iza jest dwa razy taka zboczona jak My dwie razem wzięte :diabloti:[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Ooooo, dokładnie :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha ha nieprawda :eviltong:
  13. [B]Zaktualizowałam swoją stronę www :D[/B] [url]http://akizabo-kennel.manifo.com/[/url]
  14. [quote name='Angi']nie, ale wydaje mi się że ten post by się nie spodobał ;) Ty się pytasz? ahaha[/QUOTE]No serio nie wiem ha ha ha :D To znaczy, że mi? :evil_lol:
  15. [quote name='magdabroy']A to junior jest tak długo :crazyeye: Ja nie obeznana, bo mnie wystawy nie interesują :oops:[/QUOTE]Juniory są do 18 miesięcy :)
  16. [quote name='magdabroy']Kiss był w tym roku w Juniorach??[/QUOTE]Oczywiście, że tak, on jeszcze 2 lat nie ma :D
  17. [quote name='Angi']też bym pocisnęła z miłą chęcią i napisała post pewnien, ale z tego na 100% by się zamieszanie zrobiło :diabloti:[/QUOTE]Komu pocisnęła? :D
  18. [quote name='magdabroy']Jakiś mam taki humorek, że bardziej bym pocisnęła (nie tylko Angi :diabloti:), ale jeszcze się ktoś obrazi :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha to lepiej się wstrzymaj :D
  19. [B]Podsumowanie wystawowe roku 2013 :)[/B] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Kisielekrezultaty-1.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Kisielekrezultaty-1.jpg[/IMG][/URL] [B]Indi była tylko na jednej wystawie. Był to CACIB w Kielcach, miała tam swój debiut. Otrzymała ocenę wielce obiecującą i zwyciężyła klasę szczeniąt :)[/B] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/579290_750582738288660_1806575407_n-1.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/579290_750582738288660_1806575407_n-1.jpg[/IMG][/URL] [B] Mam nadzieję, że rok 2014 będzie udany i moje psy wiele się na wygrywają :)[/B]
  20. [quote name='magdabroy']To będziesz chodzić i kwiczeć :D Na pewno Cię zrozumieją, jeśli będziesz kwiczeć po amerykańsku :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha ha to żeś pocisnęła :D
  21. [quote name='Angi']hahahahahaha, ciekawe ile bilet kosztuje :D[/QUOTE]Nie mam pojęcia :D
  22. [quote name='Angi']ahahah, pojedziemy razem :evil_lol: Tylko mój angielski leży i kwiczy :evil_lol:[/QUOTE] Wynajmiemy tłumacza ha ha ha
  23. [quote name='dOgLoV']dobra już czaje hhahahahahahahahhaha[/QUOTE]No,w końcu :evil_lol:
  24. [quote name='dOgLoV']hmmmmm , ja jakas nie kumata jestem :oops:[/QUOTE]Eeeee bo nie dopisałam tam jednego słowa ha ha Już edytuję :eviltong:
×
×
  • Create New...