-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
magda222 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Belula']Kabelek/Tobiaszek jest u nowej Pani! Cóż mogę napisać?? Że jest tak miła, fajna i dobra, że o mały włos, ja i Julka u niej też nie zostałyśmy na DS.... Pani ma 6 (?) kotów, każdy uratowany z innej pożogi. Koty po przeżyciach, spokojne, grubaśne, zadbane, leczone i głaskane. Mieszkanie czyste, zero zapachu, 100 zabawek, którymi Tobiaszek (bystry) od razu się zajął. Tudzież skosztował kocich granulków, ale z umiarem, i Pani nie musiała nic chować, przestawiać, zmieniać. Mamy fotki, ale nie dam rady już wkleić... Wkleję w poniedziałek. Tobiaszek również pokazał, że wie, do czego służą wygodne fotele i kanapy. Bez najmniejszych kompleksów wskakiwał, i zeskakiwał i z fotela na kanapę i z kanapy na jeszcze coś innego, miękkiego... Całe mieszkanie, miłe, miękkie, ciepłe, kocie. Koty nie robiły wielkiego halo z jego obecności. A ponieważ Tobiaszek jest na wpół kotem ( co mogę udowodnić po pobycie u nas), przechodził obok kotów spokojnie, obojętnie, to jestem pewna, że do nas nie wróci :( Przy nas wypróbowywał kocie miękkie zakamarki, i uznał, że są ok. Bawił się z Panią i ustalił szybko, gdzie kuchnia. Z wielką przykrością "spisałam" Panią, poinformowałam o jej prawach i obowiązkach. Co było formalnością, bo Pani o wszystkim doskonale wie. Chciałam poinformować, że od dzisiaj, mam na tajnej prywatnej mapie [SIZE=3][COLOR=darkred]NOWY, ZAPRZYJAŹNIONY DOM, DOBRĄ PRZYJACIÓŁKĘ, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]Z MENAŻERIĄ, KTÓRĄ DODAŁAM DO MOJEJ RODZINY.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2]Hawk.[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/quote] Belula :loveu: Tobiaszek :loveu: Brak mi słów...Dlaczego jest na świecie tak mało ludzi jak Tobiaszkowa Pani? -
[quote name='kaja555']a wiecie jak Negra się cieszy, jak Magda przychodzi zabrać ją na spacerek! Cała się wije ze szczęscia merdając ogonkiem![/quote] Kasiu ona nie tylko na mój widok tak się cieszy.To po prostu taka radosna i pozytywna sunia :) Ktoś kto ją przygarnie będzie miał z niej pociechę :)
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz natrafiłam na ten wątek. Mieszkam daleko ale może można pomóc jakoś wirtualnie? Czy można przesłać,np.karmę do którejś z dogomaniaczek,która tam bywa i mogłaby dokarmiać psy? Może jakieś allegro porobić? -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
magda222 replied to beka's topic in Już w nowym domu
A co u naszej Lenki? Dawno nie było żadnych wieści. -
*NIEWIDOMA BALBINKA* już w Niemczech !! :) PRZYBORÓWKO
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia']Może na razie poczekajmy.. jak nic z Niemiec nie wyniknie, to wtedy..[/quote] OK.Trzymam kciuki. -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Wznawiać jego allegro? Czy ktoś jest poważnie zainteresowany naszym słoneczkiem? -
*NIEWIDOMA BALBINKA* już w Niemczech !! :) PRZYBORÓWKO
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia']Jest możliwość, że suczka pojedzie do Niemiec..[/quote] Czyli nie wznawiać jej allegro? -
Negra się przypomina.Szukamy domu dla ślicznotki!!!
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/16/7f3951c7c4ca1a8b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/b2fcbe4066d0ed2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/16/ce3a4cd34b28c530.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/da0096bbb5a7e5e8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Belula']Negruniu - ciocia pozdrawia! 3m się mała! [SIZE=3][COLOR=deepskyblue]Miałaś wiele szczęścia! Całuj noskiem z wdzięczności Magdusię[/COLOR][/SIZE] [/quote] Ale ładnie to napisałaś :-( Magdusia... Dziadek tak do mnie mówił...Wychował mnie...:-(
-
Za tydzień Negrusia zostanie wysterylizowana.
-
Fado mix rottka z czymś puchatym ma cudowny domek :-) !!!!
magda222 replied to Magd@'s topic in Już w nowym domu
Czy zobaczymy fotki z nowego domu? -
[quote name='Mateo93'][SIZE=5]Wiadomość od pewnego chłopaka który również chodzi dokarmiać psy:[/SIZE] ,,Wlasnie znalazlem doroslego psa na wpol zakopanego kolo zamku i stary fragment czaszki szczeniaka" masakra:placz:[/quote] Kiedy skończy się ta gehenna?:placz: :placz: :placz: ZAKOPAĆ ŻYWCEM SOBIECHA!!! :angryy: :angryy: :angryy: