Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. [quote name='Belula']Kabelek/Tobiaszek jest u nowej Pani! Cóż mogę napisać?? Że jest tak miła, fajna i dobra, że o mały włos, ja i Julka u niej też nie zostałyśmy na DS.... Pani ma 6 (?) kotów, każdy uratowany z innej pożogi. Koty po przeżyciach, spokojne, grubaśne, zadbane, leczone i głaskane. Mieszkanie czyste, zero zapachu, 100 zabawek, którymi Tobiaszek (bystry) od razu się zajął. Tudzież skosztował kocich granulków, ale z umiarem, i Pani nie musiała nic chować, przestawiać, zmieniać. Mamy fotki, ale nie dam rady już wkleić... Wkleję w poniedziałek. Tobiaszek również pokazał, że wie, do czego służą wygodne fotele i kanapy. Bez najmniejszych kompleksów wskakiwał, i zeskakiwał i z fotela na kanapę i z kanapy na jeszcze coś innego, miękkiego... Całe mieszkanie, miłe, miękkie, ciepłe, kocie. Koty nie robiły wielkiego halo z jego obecności. A ponieważ Tobiaszek jest na wpół kotem ( co mogę udowodnić po pobycie u nas), przechodził obok kotów spokojnie, obojętnie, to jestem pewna, że do nas nie wróci :( Przy nas wypróbowywał kocie miękkie zakamarki, i uznał, że są ok. Bawił się z Panią i ustalił szybko, gdzie kuchnia. Z wielką przykrością "spisałam" Panią, poinformowałam o jej prawach i obowiązkach. Co było formalnością, bo Pani o wszystkim doskonale wie. Chciałam poinformować, że od dzisiaj, mam na tajnej prywatnej mapie [SIZE=3][COLOR=darkred]NOWY, ZAPRZYJAŹNIONY DOM, DOBRĄ PRZYJACIÓŁKĘ, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]Z MENAŻERIĄ, KTÓRĄ DODAŁAM DO MOJEJ RODZINY.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][SIZE=2]Hawk.[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/quote] Belula :loveu: Tobiaszek :loveu: Brak mi słów...Dlaczego jest na świecie tak mało ludzi jak Tobiaszkowa Pani?
  2. [quote name='kaja555']a wiecie jak Negra się cieszy, jak Magda przychodzi zabrać ją na spacerek! Cała się wije ze szczęscia merdając ogonkiem![/quote] Kasiu ona nie tylko na mój widok tak się cieszy.To po prostu taka radosna i pozytywna sunia :) Ktoś kto ją przygarnie będzie miał z niej pociechę :)
  3. Dopiero teraz natrafiłam na ten wątek. Mieszkam daleko ale może można pomóc jakoś wirtualnie? Czy można przesłać,np.karmę do którejś z dogomaniaczek,która tam bywa i mogłaby dokarmiać psy? Może jakieś allegro porobić?
  4. A co u naszej Lenki? Dawno nie było żadnych wieści.
  5. Ja też czekam na Ciebie,Elizo. Będzie mi brakowało naszych rozmów. Wysyłam Ci mnóstwo ciepła i dobrej energii.
  6. Wznowiłam allegro Zulejki i dodałam nowe fotki: [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=450688639"][B]http://allegro.pl/show_item.php?item=450688639[/B][/URL]
  7. [quote name='Weronia']Może na razie poczekajmy.. jak nic z Niemiec nie wyniknie, to wtedy..[/quote] OK.Trzymam kciuki.
  8. Wznawiać jego allegro? Czy ktoś jest poważnie zainteresowany naszym słoneczkiem?
  9. Nowe allegro Deresi: [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=450616598"][B]http://allegro.pl/show_item.php?item=450616598[/B][/URL]
  10. [quote name='Weronia']Jest możliwość, że suczka pojedzie do Niemiec..[/quote] Czyli nie wznawiać jej allegro?
  11. Negra się przypomina.Szukamy domu dla ślicznotki!!!
  12. Boże...co się stało?!Jerrusiu...:-( Życie jest okropne...Wczoraj Atosek a dzisiaj Ty Jerrusiu za Tęczowym Mostem :-(
  13. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/16/7f3951c7c4ca1a8b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/b2fcbe4066d0ed2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/16/ce3a4cd34b28c530.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/da0096bbb5a7e5e8.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Belula']Negruniu - ciocia pozdrawia! 3m się mała! [SIZE=3][COLOR=deepskyblue]Miałaś wiele szczęścia! Całuj noskiem z wdzięczności Magdusię[/COLOR][/SIZE] [/quote] Ale ładnie to napisałaś :-( Magdusia... Dziadek tak do mnie mówił...Wychował mnie...:-(
  15. Za tydzień Negrusia zostanie wysterylizowana.
  16. Czy zobaczymy fotki z nowego domu?
  17. [quote name='Mateo93'][SIZE=5]Wiadomość od pewnego chłopaka który również chodzi dokarmiać psy:[/SIZE] ,,Wlasnie znalazlem doroslego psa na wpol zakopanego kolo zamku i stary fragment czaszki szczeniaka" masakra:placz:[/quote] Kiedy skończy się ta gehenna?:placz: :placz: :placz: ZAKOPAĆ ŻYWCEM SOBIECHA!!! :angryy: :angryy: :angryy:
  18. Łatuś,dbaj o swoją Panią... Bądź z nią teraz cały czas... Wspieraj jak możesz psinko...
×
×
  • Create New...