Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Dobrze czytać takie informacje i oglądać takie fotki :loveu:
  2. Koło Cieszyna jest hotelik.Polecam.Też trzymamy tam psiaka. [url=http://tomdog.piesek.com/]tomdog[/url]
  3. [quote name='scarlet']a ja mam uczulenie na koty :placz: ale sa piękniutkie :D czy ktos może dać mi szybciutki i skuteczny kurs wstawiania zdjęć?[/quote] Mój syn to alergik.Jak przyniosłam do domu pierwszego kota kichał,kaszlał,smarkał i co najgorsze spuchły mu powieki. A później...uodpornił się na nasze koty!!! Kontakt z alergenem działa jak szczepionka. Zaznacza se tyn wontek dziołszki boście gryfne som ;)
  4. Wiem :( Żałuję :( Ale najważniejsze,że Zulka w swoim domu.Szczęśliwa i zadowolona :loveu:
  5. [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8316/ledzinyvq1.jpg[/IMG]
  6. [quote name='AlfaLS']Nikt do Zulki nie zagląda:shake::shake::shake:[/quote] Ja zaglądam :)Czekam aż Grażyna,Grzesiek i Dawid wrócą z wojaży i opowiedzą wszystko.Wczoraj nawet prawie "byłam" przy powitaniu Zulki,bo akurat jak dojeżdżali do Ciebie to rozmawiałyśmy z Grażyną przez telefon :)
  7. Szczerze powiedziawszy ja tez jestem za rozliczeniami. Dokładnie co i za ile zostało zakupione oraz kto ile wpłacił. Tak jest wiarygodniej i bardziej mobilizuje do pomagania.
  8. Kasiu,poproszę namiary do Anety :)
  9. [quote name='xxxx52']magda-ostatnoi [B]Aneta[/B] zamawiala budy do tego schroniska,ona miszka w tych ojolicach ,zapytajcie (niestety nie ma auta)[/quote] Przepraszam,ale może zadam głupie pytanie. O jaką Anetę chodzi,bo nie wyłapałam na wątku? :oops:
  10. Brak mi słów...Dziękuję Wam za to szczęście,które daliście Zulejce :loveu:
  11. Może i nie pada ale co będzie jak przyjdzie zima i mrozy...:-( A ile bud byłoby potrzebne? I jak to mniej więcej przeliczyć na koszty? Mogłaby któraś z Was podejść do jakiegoś stolarza i zapytać?
  12. Czy białaczką się można zarazić przez dotyk?! :crazyeye:
  13. Daję 100 zł co miesiąc. Chyba,że wymyslę coś lepszego...
  14. Super razem wyglądają :loveu: a Klamka w tych perłach...fiu fiu...
  15. Jutro zadzwonię do Grażyny i poproszę żeby wszystkiego się w schronie dowiedziała i przekazała te informacje pracownikom schroniska.
  16. Boże...dziewczyny...nie mogę...to są strasznie biedne psiaki...aż serce się ściska...a jednocześnie to bardzo piękne psy... Bardzo leży mi na sercu to schronisko...Dlatego pomogę na ile to jest możliwe...ogłoszeniami itd. Czy jest możliwość np.zakupienia bud lub materiału i wynajęcia jakiejś "złotej rączki",żeby sklecił coś porządnego dla tych psiaków? Czy będziecie mogły sprawdzić później faktury za materiały,sprawdzenie jak robota została wykonana i rozliczenie pracownika?
  17. Bardzo chciałabym pojechać z Grażyną i Grześkiem zawieźć Zulę i poznać Cię AlfaLS :-( Niestety nie mogę na tak długo zostawić syna samego :-(
  18. Nie kłóćcie się..Proszę Was... Nadal podtrzymuję chęć opłacenia mu badań i leczenia. Mysiu,czy trzeba coś zapłacić? BŁAGAMY O DOM DLA NIEGO!!!
  19. Mam nadzieję. To już 2-gie wyróżnione allegro więc teoretycznie powinno się bardziej rzucać w oczy.
  20. U Negry OK:) Co jakiś czas dostaję MMSem jej fotki z wywalonym do góry brzuchem :) Wygląda na przeszczęśliwą :loveu:
  21. Odnowiłam allegro psiakom. KasiuO,pamiętasz o mnie? ;)
  22. Odnowiłam allegro: [url=http://www.allegro.pl/item475075447_lapek_piesek_uratowany_z_krzyczek_szuka_domu.html]Łapek-piesek uratowany z Krzyczek szuka domu !!! (475075447) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  23. Dlaczego nikt tu nie zagląda? :-( Czy wiadomo kiedy nasz psiaczek ukaże się w "Moim psie"? Zrobiłam maluchowi nowe allegro pogrubione,podświetlone,wyróżnione: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=475077025]MAM TYLKO 3 ŁAPKI...PROSZĘ...WEŹ MNIE...CZEKAM (475077025) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  24. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tomi-bialy-bulek-trzylapek-z-rodowodem-szuka-swojego-domku-123337/[/URL]
×
×
  • Create New...