-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Dobrze czytać takie informacje i oglądać takie fotki :loveu: -
[quote name='scarlet']a ja mam uczulenie na koty :placz: ale sa piękniutkie :D czy ktos może dać mi szybciutki i skuteczny kurs wstawiania zdjęć?[/quote] Mój syn to alergik.Jak przyniosłam do domu pierwszego kota kichał,kaszlał,smarkał i co najgorsze spuchły mu powieki. A później...uodpornił się na nasze koty!!! Kontakt z alergenem działa jak szczepionka. Zaznacza se tyn wontek dziołszki boście gryfne som ;)
-
Szczerze powiedziawszy ja tez jestem za rozliczeniami. Dokładnie co i za ile zostało zakupione oraz kto ile wpłacił. Tak jest wiarygodniej i bardziej mobilizuje do pomagania.
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Kasiu,poproszę namiary do Anety :) -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']magda-ostatnoi [B]Aneta[/B] zamawiala budy do tego schroniska,ona miszka w tych ojolicach ,zapytajcie (niestety nie ma auta)[/quote] Przepraszam,ale może zadam głupie pytanie. O jaką Anetę chodzi,bo nie wyłapałam na wątku? :oops: -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Może i nie pada ale co będzie jak przyjdzie zima i mrozy...:-( A ile bud byłoby potrzebne? I jak to mniej więcej przeliczyć na koszty? Mogłaby któraś z Was podejść do jakiegoś stolarza i zapytać? -
Malutki, rudy, puszysty Kamyk WRÓCIŁ. Ma u mnie dom na ZAWSZE!!
magda222 replied to Belula's topic in Już w nowym domu
Super razem wyglądają :loveu: a Klamka w tych perłach...fiu fiu... -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Boże...dziewczyny...nie mogę...to są strasznie biedne psiaki...aż serce się ściska...a jednocześnie to bardzo piękne psy... Bardzo leży mi na sercu to schronisko...Dlatego pomogę na ile to jest możliwe...ogłoszeniami itd. Czy jest możliwość np.zakupienia bud lub materiału i wynajęcia jakiejś "złotej rączki",żeby sklecił coś porządnego dla tych psiaków? Czy będziecie mogły sprawdzić później faktury za materiały,sprawdzenie jak robota została wykonana i rozliczenie pracownika? -
Mam nadzieję. To już 2-gie wyróżnione allegro więc teoretycznie powinno się bardziej rzucać w oczy.
-
U Negry OK:) Co jakiś czas dostaję MMSem jej fotki z wywalonym do góry brzuchem :) Wygląda na przeszczęśliwą :loveu:
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Odnowiłam allegro psiakom. KasiuO,pamiętasz o mnie? ;) -
Odnowiłam allegro: [url=http://www.allegro.pl/item475075447_lapek_piesek_uratowany_z_krzyczek_szuka_domu.html]Łapek-piesek uratowany z Krzyczek szuka domu !!! (475075447) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Dlaczego nikt tu nie zagląda? :-( Czy wiadomo kiedy nasz psiaczek ukaże się w "Moim psie"? Zrobiłam maluchowi nowe allegro pogrubione,podświetlone,wyróżnione: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=475077025]MAM TYLKO 3 ŁAPKI...PROSZĘ...WEŹ MNIE...CZEKAM (475077025) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
magda222 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tomi-bialy-bulek-trzylapek-z-rodowodem-szuka-swojego-domku-123337/[/URL]