Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. [CENTER][B][I][SIZE=4]Wielkie dzięki!!![/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=4]Dziękuję wszystkim którzy pomogli Timusiowi!!![/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=4]Nasz mały kochany szczęściarz!!![/SIZE][/I][/B] :loveu:[B][I][SIZE=4] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE][/I][/B][/CENTER]
  2. I może Ci co chcieliby,aby im przewieźć psa dorzuciliby się do paliwa :cool3:
  3. [quote name='EVA2406']Każda kolejka ma koniec i czym szybciej się w niej stanie, tym szybciej dojdzie się na początek. Może zaprosic na wątek Maszaberlę?[/quote] EVA2406 dziękujemy za pojawienie się na wątku :loveu: A Maszaberla czym się zajmuje?
  4. Astuś kochany,może w ten weekend się zobaczymy...
  5. Gosiu15,nie widzę zdjęć sznaucera :placz:
  6. Nasza Majka kochana ma dom :loveu: A czy wiadomo coś więcej o szczęśliwcach,którzy ją przygarnęli?
  7. Kacperku,co będzie z Tobą?! Przydałaby się tu taka akcja jak u Tima-Twojego współtowarzysza niedoli ze schroniska,któremu się udało...
  8. Weroniu,co u Dido? Cegiełki się sprzedają :multi:
  9. [quote name='pixie']magda222 czy ja zle zrozumialam, czy to ty dostalas tego maila od Pani ktora miala juz kiedys boksia i byla chetna na adopcje Dido? chyba jednak ktos inny, skoro pytasz co z tym domkiem...?[/quote] Dostałam pytanie od Pani,która chciała zaadoptować Dido jak będzie już zdrowy,ale Weronia napisała,że kroi się domek w Warszawie. Dla Dido lepiej będzie jak już trafi do własnego domku.
  10. [quote name='diana79']Magda222 załatwiła dużą klatkę :multi: dziękuję bardzo :loveu:[/quote] [B]A ja dziękuję grazynie9915 :)[/B]
  11. Nero,w ten weekend się nie zobaczymy :-(
  12. :thumbs::thumbs::thumbs:
  13. Z Kacperkowego bazarku uzbierało się 70 zł.
  14. [quote name='diana79']dziś rano moja mama spotkała jego sąsiadkę, która jej o tym powiedziała, on ponoć całkiem "rozum stracił" :-([/quote] brak słów...i na co przyszło starszym ludziom w tym kraju....? :-(
  15. [quote name='diana79']Pan jest obecnie w szpitalu psychiatrycznym :-( ale tam przynajmniej będzie pod opieką a nie zupełnie sam :shake:[/quote] Skąd wiesz?!To pewna informacja?!Co mu dolega?! Boże,biedny człowiek...:-(
  16. [quote name='nika28']Na pierwszą Deresia... :shake:[/quote] Dziękuję w imieniu Deresi za pamięć...
  17. Grzecho pisał,że 300 zł... Ja dorzucę 100 zł.Tylko tyle mogę na tą chwilę :oops:
  18. Słodziaki :loveu: Jak ja kocham koty :loveu:
  19. [quote name='Klaudus__']Magda dziękuję za allegro... Bo ani nie podziękowałam... :oops: Nie ma za co... Dziękować to ja mam ochotę Tobie.Każdego dnia. Za to co robisz dla Mikiego. Dziękuję Klaudus :loveu:
  20. A dlaczego nie może trafić do polskiej rodziny skoro jest chętna?
  21. Odnowione wyróżnione allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=561488853"]MAM TYLKO 3 ŁAPKI...PROSZĘ...WEŹ MNIE...CZEKAM (561488853) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Trzymać kciuki mocno!!!!!!!!! Hi hi...:) Jeszcze nie skończyło się poprzednie,a ja przez pomyłkę wystawiłam nowe :) Nie szkodzi :) Będzie miał 2 :)
×
×
  • Create New...