Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Wycofuję się z dogomanii,ale dopóki będzie taka potrzeba będę pomagała w utrzymaniu Malwiny i wpłacała zadeklarowane miesięcznie 50 zł.Bardzo proszę dziewczyny pomagające utrzymać Malwinę o kontakt na maila: [email][email protected][/email] lub gg: 603761 jak sytuacja się zmieni i sunia np.znajdzie dom.
  2. Wycofuję się z dogomanii,ale zadeklarowane przeze mnie pieniądze na sunie są aktualne.Jak już będzie można je wyciągnąć ze schronu dajcie znać na maila: [email][email protected][/email] lub gg: 603761.
  3. Cieszę się,że Kongo jest szczęśliwy. Chciałam wrócić do tematu kastracji.Czy jest już wyznaczona data? Prześlijcie mi dane i nr konta na które mam przelać obiecane 50 zł. Tylko proszę o przesłanie mi ich na adres mailowy: [email][email protected][/email] lub gg: 603761.Wycofuję się z dogomanii,ale chcę doprowadzić wszystkie finansowe deklaracje do końca.
  4. [quote name='dorotab53'][FONT=Calibri][SIZE=3]Timuś nie ma Cushinga!!![/SIZE][/FONT][/quote] Ufff......
  5. Mam nadzieję,że Sabci będzie dobrze w nowym domu. Czyli nie odnawiać jej już allegro?
  6. [quote name='Agata14']Ja bym mogła z kolezanka roznosic ulotki:)[/quote] Super!!! Grażyna wyżej napisała: [I]"Ponieważ w dalszym ciągu na dogo często mnie nie ma to w razie potrzeby proszę o kontakt na gg: 2499113 lub tel. 601-294-064[/I] " Skontaktujcie się z nią.
  7. [CENTER][B][SIZE=4]Bardzo prosimy o pomoc!!![/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Brakuje nam tylko (albo aż) 110-128 zł stałych deklaracji.[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Te bidulki są całe życie w schronisku :-([/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Pokażmy im jak wygląda świat,wolność,miłość!!![/SIZE][/B][/CENTER]
  8. Bumel już Wam zdała relację z mojej wczorajszej rozmowy z panią Danutą. Dodam tylko,że w głosie nowej pani Kongulca słychać było szczęście :loveu: Myślę,że wszystko będzie dobrze.Łobuzowi potrzeba kilka dni aklimatyzacji po prostu.W jego życiu zaszło ostatnio sporo zmian i chłopakowi trochę się przewróciło w głowie od nadmiaru zainteresowania nim.Przez 3 lata nic się nie działo a tu taka akcja :loveu: Chłopak czuje się gwiazdą i rządzi ;) Za kwiecień wpłacę jeszcze 50 zł,więc pula na kastrację i czyszczenie ząbków się powiększy.
  9. Ciekawe jak tam w nowym domku?I jak wyglądało spotkanie?
  10. [quote name='anetek100']i tak tu malo kto zaglada ale napisze ze Filip posokowiec w koncu znalazl domek:):):):):)[/quote] Ja zaglądam. I bardzo się cieszę :multi: Wszystkiego dobrego w nowym domku Filipku!!!
  11. [quote name='bumel'] Mam nerwy:nerwy:[/quote] Spokojnie.Będzie dobrze :)
  12. Czesio :loveu: A będzie kastrowanko?
  13. Pszczolka182,a dałoby radę jakieś fotki zamieścić?
  14. Alfa LS dziękujemy :loveu: [B]magda222 50 zł Jo37 100 zł[/B] [B]Sabina02 100 zł[/B] [B]anielica 20 zł [/B] [B]kasiatatry 100 zł[/B] [B]zuziaM 30 zł [/B] [B]AlfaLS 30 zł[/B] --------------------------- [B][COLOR=black][U]MAMY 430zł !!![/U][/COLOR][/B]
  15. [CENTER][B][SIZE=3]Dziewczyny kochane,przede wszystkim chcę Wam wszystkim podziękować za zaangażowanie i to wszystko co zrobiłyście dla tego kochanego psiaka![/SIZE][/B] :Rose:[B][SIZE=3] :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:[/SIZE][/B] [SIZE=1]Nie będę wymieniać imiennie,bo boję się,że niechcąco kogoś pominę.[/SIZE] [B][SIZE=3]Tworzymy dobrą ekipę!I tak trzymać![/SIZE][/B][/CENTER]
  16. [quote name='monika083']zapisuje sie na watku i obiecuje pomoc bazarkowa.[/quote] Dziękujemy :loveu:
  17. Link do wątku transportowego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/brodnica-zgorzelec-prosimy-o-pomoc-w-przewiezieniu-psa-134958/#post12080419[/URL] Proszę o uwagi.
  18. Cieszę się,że wizyta wypadła pomyślnie. Widzę,że Ania już napisała,ale ja też napiszę,że bumel prosiła,żeby napisać w jej imieniu na wątku,że jest na tak jeśli chodzi o zaadoptowanie Kongusia przez p.Danutę ze Zgorzelca. Zamieszczam prośbę o pomoc w przetransportowaniu Konga na wątku transportowym.Chyba,że ktoś już to zrobił?
  19. [quote name='Grzecho']Mam głęboką nadzieję że się mylę!!![/quote] A czego dotyczy pomyłka?
  20. Trzymam mocno cały czas kciuki i czekam na info z wizyty :kciuki:
  21. To allegro cegiełkowe robiłam ja.Zrobiłam je od razu jak dostałam linka do wątku.Nie wiedziałam wtedy,że 20 jest w "KŚ".Nie miałam złych zamiarów.Robiąc je miałam na celu szybką pomoc.Wierzę w to,że Koci Świat i PiSdZ potrafią się dogadać.
  22. Jestem.Przepraszam,że dopiero teraz :oops: Rozmawiałam z panią Danutą kilka razy przez telefon i nie mam do niej jakichś większych zastrzeżeń,ale...to jest jednak tylko rozmowa przez telefon.Dużo mówi o Cezarku (swoim zmarłym psie).Bardzo go kochała.Wiem,że szuka psa podobnego do niego.Ale to chyba nic złego.Trudno wyrazić swoją opinię o kimś na podstawie rozmowy telefonicznej.Dlatego bardzo Cię proszę lolka pojedź na tą wizytę. Jedyne co mnie zaniepokoiło to opowieść pani Danuty jak zginął Cezar.Pies miał 15 lat.Zginął pod kołami samochodu.I jeszcze opowiadała jak raz uciekł gdzieś pod szkołę (podobno mieszkają w pobliżu) i musiała po niego iść. Martwi mnie więc bezpieczeństwo Konga pod tym kątem.
  23. Też bym chciała wiedzieć...
×
×
  • Create New...