Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. [quote name='KrystynaS']Przeczytałam historię Balbinki i Tosi. Nie składam tzw. stałych deklaracji, ale chciałabym pomóc suczkom. Jeżeli zdecydujecie się na hotelik dla suń, to [B]do końca tego roku[/B] będę przesyłać na ich pobyt[B] 50 zł miesięcznie[/B]. :lol: Jeśli sponsorzy mają już nr. konta to ja też poproszę. No i kiedy zaczynamy wpłaty??? [SIZE=1][COLOR=Silver][COLOR=Plum]One powinny wyjść wreszcie z tego schroniska.Obie razem. I nadal być razem. [/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/quote] Bardzo bardzo dziękujemy :loveu:
  2. Sara ma małą cystę na listwie mlecznej. Weterynarz powiedział,że to nic takiego,i że zaczniemy się martwić jak zacznie się powiększać... A propos allegro cegiełkowego to nie wiem jaka fundacja mogłaby reprezentować Sarę... I nie wiem czy w razie zbiórki nie trzeba przedstawiać faktur takiej fundacji...
  3. Allegro cegiełkowe: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=654226963]Pies w potrzebie!!! Dramat Krzyczek!!! POMOCY!!! (654226963) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Proszę o uwagi i rozsyłanie. [/B]
  4. [quote name='ewa36']Ciociu Dogo, Sarunia nie ma za wielu ogłoszeń, a i allegro bardzo by sie przydało :cool3: Myślę też o cegielkowym, pogadam z Ciotkami żeby objąć Sarunię partonatem Fundacji bo wtedy będziemy mogłu uskutecznić i odnawiać allegro cegiełkowe :loveu: Sara ma allegro(wyróżnione): TYCHY!!!SARA-owczarek niemiecki pilnie szuka domu! (649898074) - Aukcje internetowe Allegro Kaja555 zamieściła ją też w adopcje.org.
  5. Kasiu wielkie dzięki :loveu: Allegro Sary odwiedziło 450 osób.
  6. [quote name='Leyla']Deklaruję 50 zł miesięcznie, jutro zrobię przelew. Lu Gosiak zawsze jest tam gdzie najgorsza bieda[/quote] Leyla,dziękujemy :loveu:
  7. Nanhoo...brak mi słów...wielkie dzięki :calus: Pieniążki wpłynęły. Od AlfyLS też. Dziękuję :loveu:
  8. [quote name='ewa36']To trzymamy kciuki za domeczek Saruni i jednocześnie za zimowisko u Cioci Ewy :loveu: :p A co :cool1: Miałaby jak w niebie :loveu:
  9. Kajetanowice (okolice Częstochowy). Raj na ziemi :)
  10. Wczoraj wróciłam późno z pracy i nie miałam już siły włączyć kompa. Ale widzę,że Sarunia ma wielu wielbicieli :) Już piszę do Dogo07.
  11. A kto będzie zawoził sunie do zuziM? Czy jakiś transport jest już załatwiony?
  12. Zróbcie mu szybko wyróżnione allegro. On jest śliczny!!! Myślę,że ma duże szanse.
  13. [quote name='kaja555']Madzia, a podasz linka do jej allegro? To ją jeszcze gdzieś umieszcze, na adopcjach powinna być. TYCHY!!!SARA-owczarek niemiecki pilnie szuka domu! (649898074) - Aukcje internetowe Allegro Wszelkie uwagi co do allegro mile widziane :) Dzięki Kasiu :loveu:
  14. Ninka,nie uwierzysz,ale właśnie dokładnie to samo przygotowałam i miałam wrzucić na wątek ;) Trzeba porozsyłać wątek wśród dogomaniaków... [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Red]KOCHANI!!! POTRZEBNA POMOC!!! [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  15. Bardzo dziękujemy :loveu: Pieniądze są już na moim koncie.
  16. Napisałam PW do jednej z dogomaniaczek z Krakowa. Może coś poradzi i znajdzie miejsce w jakimś zaprzyjaźnionym hoteliku. Mogę zadeklarować 30 zł m-cznie.Przepraszam,ale nie dam rady więcej :oops: Czy ktoś już zaczął robić allegro?Na kogo podawać namiary?
  17. Super wiadomość :calus: Mam jednak nadzieję,że Sara szybko znajdzie wspaniały dom.Najlepiej gdyby to był domek z innym psiakiem :) No i z ogródkiem :) Bo te jej tylne łapki nie powinny chodzić po betonie czy asfalcie.
  18. Wiem,wiem... Po prostu przez weekend był tu mniejszy ruch a bez wpisywania postów wątek spada w zastraszającym tempie i jakoś tak się trochę martwiłam,że przez to świat dogo nie dowie się o naszej Sarusi. Przepraszam,ale jestem bardzo przejęta i zaangażowana w jej życie...
  19. Mosii,ale masz wesoło :) Jeszcze Bazyl dzisiaj dojechał :) Dziękuję,że znalazłaś kącik dla Sary :) Ona jest spragniona kontaktu nie tylko z człowiekiem,ale też z psami.A u Ciebie ma jak w raju :) Dziewczyny kochane,dziękuję Wam za to,że tu jesteście :) Jak na wątku się nic nie dzieje to człowiek jakoś tak energię traci...
  20. Ewunia wróciła :multi: :multi: :multi: Hurrraaa :multi: :multi: :multi:
  21. Dzięki za dobre słowo sleepingbyday :loveu: Będę śledzić wątek i w razie możliwości postaram się wspomóc finansowo.
×
×
  • Create New...