Jump to content
Dogomania

AjriszZona

Members
  • Posts

    1525
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AjriszZona

  1. we wtorek jedziemy do dr Pasławskiej zobaczyć co u serduszka słychać. Chociaż Wrocław źle nam się kojarzy, to już z lepszym nastawieniem, bo wyniki wynikami a z odpowiednim trybem życia, Irish jest radosna, bywa pełna energii, chętna do zabawy, jakby tamto wszystko nie istniało. wspomnienia z Białogóry.... [IMG]http://wd1.photoblog.pl/lvp1/201010/C6/78513400.jpg[/IMG]
  2. dzisiaj rano... [IMG]http://wd10.photoblog.pl/np5/201010/3B/78097279.jpg[/IMG] [IMG]http://wd5.photoblog.pl/lvp3/201010/60/78235934.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Rinuś'][I][B]Widać, że Panda to wulkan energii :p Dobrze, że się skupia maxymalnie na Tobie jak się szkolicie ,to oznacza, że nie jest aż tak roztrzepana :p[/B][/I] [I][B]Myslę, że jakby Irish bardzo przeszkadzalo zachowanie Pandy to pewnie sama by sobie z nią poradziła.[/B][/I][/QUOTE] pewnie tak, parę razy widziałam ja w akcji, jedno pokazanie zębów i Panda błyskawicznie się wycofuje. Ale Irish jest niesamowicie cierpliwa. [quote name='lidia509']Uwielbiam Twoje zdjecia, po raz kolejny nadrobilam zaleglosci, jestem zauroczona i nie mam dosc :) Ciesze sie, ze stan Irish jest stabilny. Zazdroszcze tak aktywnego zycia i tego, ze masz mozliwosc na kazdym kroku we wszystko angazowac rowniez swoje dzieciaczki :tak: Pozdrawiam goraco :*[/QUOTE] cieszę się, że się podobają. ciągle przesuwa mi się termin obrony i na zdjęcia nie ma teraz prawie w ogóle czasu:( tak jak na zaglądanie do Was i pisanie... chociaż spacerujemy dużo i pięknie jesiennie się robi. A nie angażować ich - tego sobie nie wyobrażam, właśnie dlatego są żeby wszystko razem:) pozdrawiam;) [IMG]http://wd1.photoblog.pl/lvp1/201010/98/77053340.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Rinuś'][I][B]Widać jakie są razem szczęśliwe :multi::loveu: A jak zdrówko Irish ?[/B][/I][/QUOTE] są szczęśliwe, ale czasem trzeba zapewnić trochę odpoczynku dla Irish od Pandy. Panda bardzo lubi ją "podgryzać", ciągnąć za łapy, uszy, fafle, czasami się rozpędza i ścina ją z łap całym ciężarem, albo goniąc gryzie tylne łapy. I zabiera wszystkie zabawki robiąc przy tym dużo krzyku. Więc mamy takie chwile, tylko w dwójkę, wtedy spokojnie aportujemy i bawimy się bez nagłego "ataku' Pandy. Zastanawiam się czy jej to przejdzie, krzywdy tym Irish nie robi (fizycznej przynajmniej), czasem gdy ma zajęcie np. szkolę ją i jest skupiona to Irish może swobodnie biegać z piłką i się nią nie interesuje (jestem zaskoczona jak szybko doszłyśmy do tego momentu kiedy ćwiczymy chodzenie przy nodze, Panda idzie bardzo poważna patrzy na mnie cały czas, a dookoła skacze Irish i kopię jej piłkę, a Panda sobie nic z tego nie robi, idzie jakby nic). Z drugiej strony Irish sama często ją zaczepia do zabawy (delikatniej), jest z nią zżyta już w jakiś sposób i gdy Panda nie ma takich chwil, śpią przytulone razem, piją jednocześnie z jednej miski, pilnują się jedna drugiej, Panda okazuje uległość jak tylko potrafi Zdrowie Irish bez zmian, jak mierzę tętno nadal nie przekracza 60 ale też nie spada znacznie, nie mdleje, będziemy niedługo robić badania kontrolne i zobaczymy [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5933/p1000257io.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/152/p1000258k.jpg[/IMG]
  5. było też pierwsze bieganie razem w "zaprzęgu" oczywiście dla Irish to tylko chwile, ale nie przesadzę gdy powiem, że jest na to nakręcona podobnie lub bardziej jak na piłkę [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5999/p1000542o.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6669/p1000560g.jpg[/IMG] przez wrzosy nasze ulubione [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1350/p1010078m.jpg[/IMG]
  6. trzeba pozaczepiać Irish, jak to by mogła spokojnie sobie pobiegać... [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8825/p1010124u.jpg[/IMG] [I]chwilę wytrzymamy ale rób szybko to zdjęcie[/I] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8302/p1010228u.jpg[/IMG] na plaży już nie ma ciągnięcia roweru, ale fajnie jest się pościgać:) [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6030/p1010514s.jpg[/IMG]
  7. AjriszZona

    Panda

    Talia, Koma i Ismena - dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do aktualnej galerii Pandy:) obecnie wakacyjne zdjęcia znad morza [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8350/p1010138i.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Rinuś'][I][B]Piękne robisz te zdjęcia:loveu: a to Panda jest Twoja? myślałam, że to nie Twoja suczka.[/B][/I][/QUOTE] dziękuję. tak, od stycznia jest moja, kiedyś była u mnie na tymczasie i wróciła na stałe:) [IMG]http://wd2.photoblog.pl/lvp1/201009/2B/75027711.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5170/p1000292a.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2286/p1000402sr.jpg[/IMG]
  9. nieczęsto zdarza się Irish spojrzeć w obiektyw dokładnie tak jak mi w oczy [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4025/p1000961o.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3162/p1000886.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/8079/p1000765vj.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2410/p1010315u.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9449/p1010048r.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6208/p1000329e.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5732/p1000343g.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7716/p1000386r.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8350/p1010138i.jpg[/IMG] .......
  11. [quote name='kamila92']Piękne widoki :) Super wyprawę miałyście :)[/QUOTE] dokładnie, szkoda że nie do powtórzenia już.... Wróciłyśmy własnie znad morza, wakacje z Irish spędzałyśmy już czwarty raz w Białogórze. Morze na Pandzie nie zrobiło żadnego wrażenia, chociaż widziała je pierwszy raz, a pamiętam tamto zaskoczenie Irish. Ciekawie było poszaleć na piasku, pogonić Irish i mewy, ale najprzyjemniej zwinąć się w kłębek na kocyku, obok pani. [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3772/p1010308c.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7308/p1010356b.jpg[/IMG]
  12. nie wchodziłyśmy od strony słowackiej, Irish jeszcze nie ma paszportu, od strony polskiej i szłyśmy nocą, na szczycie byłyśmy przed 2h i zejście od 5 rano.. prawie pusto na szlakach. więcej na pw:) [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2727/p1270449.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Jagienka']Rewelacyjne zdjęcia! Wy jesteście rewelacyjni! Zazdroszczę TZta, który daje się namówić na wyjścia o tych godzinach, mojego nie udaje mi się nawet wywlec z namiotu rano, żeby zobaczył jakie góry są piękne o świcie.[/QUOTE] dziękuję, ciesze się, że się podobają. tak to sobie wędrowałyśmy... [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1351/irishijahalamiziowa.jpg[/IMG]
  14. chwila odpoczynku... [IMG]http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201008/66/73206628.jpg[/IMG]
  15. droga powrotna [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/3356/p1270380.jpg[/IMG] i na Hali [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/1585/p1270392.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7503/p1270396.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4518/p1270398.jpg[/IMG]
  16. wschód słońca na Pilsku [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1966/p1270333.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6568/p1270337.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6626/73136987.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3985/p1270342.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/97/p1270353.jpg[/IMG]
  17. wieczór... [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4885/p1270233.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2921/p1270246.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2851/p1270298.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8829/p1270296.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9651/73266186.jpg[/IMG]
  18. w drodze na Pilsko [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4231/p1270046.jpg[/IMG] burza na Hali Miziowej [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6232/p1270050.jpg[/IMG] W schronisku... [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6412/p1270081.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8500/p1270098m.jpg[/IMG] po burzy [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8513/p1270102.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Iss']o wow jakie widoki :)) pięknie :) gdzie takie widoki spotkaliście? Jak Irish się czuje?[/QUOTE] na Babiej Górze. Irish bez zmian, przy braku wysiłku na co dzień wygląda na to, że czuje się dobrze... Będziemy niedługo powtarzać badania to dowiemy się więcej [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7967/72518720.jpg[/IMG]
  20. [quote name='netheter']jejujeju jak pięknie ! A czemu ze względu na Irish?[/QUOTE] ponieważ z jej serduszkiem nie może chodzić gdy jest ciepło, a tak udało nam się przejść odsłonięte miejsca w nocy i nad ranem, później był już las w którym na szczęście padało, całą trasę przeszła bez kładzenia się i ciągnęła pierwsza do przodu:) a dodam, że wracaliśmy 12 godzin z 3 godzinną przerwą [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7632/p1260468.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5527/p1260471.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4945/p1260525.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2729/p12605741.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/658/p1260563.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/325/p1260581.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1/p1260586.jpg[/IMG] .........
  22. 05:28 [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/788/p1260555.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/1268/p1260557.jpg[/IMG] ...... [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1165/p1260561.jpg[/IMG]
  23. [quote name='netheter']W takim razie czekam z niecierpliwością, żeby porozpływać się przy kolejnych fotkach.[/QUOTE] proszę bardzo:) zdjęć jest mało gdyż wchodziliśmy w nocy, głównie ze względu na Irish, ale wspomnienia niezapomniane... 05:02 [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4262/p1260463.jpg[/IMG] 05:18 [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9605/p1260527.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3646/p1260529.jpg[/IMG] 05:32 [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/8659/p1260566.jpg[/IMG] 05:56 [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2394/p1260591.jpg[/IMG]
  24. [quote name='netheter']Ojej, jak przepięknie *.* gdzie byliście?[/QUOTE] W Beskidach. Ten spacer to była rozgrzewka przed Babią Górą - zdjęcia już wkrótce Nie myślałam, że zobaczę kiedyś stamtąd wschód słońca razem z Irish, a jednak:)
  25. nasz ostatni weekend [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2907/p1260377.jpg[/IMG] Chmury nad Babią Górą... [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/682/p1260382.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3376/p1260378.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1553/p12603941.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...