-
Posts
10164 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdyska25
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
magdyska25 replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
No coś Ty Olena! Niedobra ciotka!!! ;) -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Za Fifka się już zabieram- chciałabym mu założyć osobny wątek- w kupie siła! ;) co do Reksika to dostałam inf., że wzorowo sprawował się w podróży, poznał wszystkich domowników i było dobrze, chodzi za Panem (wiedziałam, że woli mężczyzn ;)), był na 2 godz. spacerze po okolicy, sąsiadów również poznał. Wszyscy są zachwyceni i mam nadzieję, że tak zostanie! -
Kręciołek odszedł 17.01 ([I]przepraszam, że nie pisałam ale na początku nie miałam głowy do tego- jakieś fatum- mniej więcej co pół roku żegnam się z psami, które były mi bardzo bliskie[/I])- miał duże problemy z jelitami- biegunki, które go wykańczały. Był leczony na zapalenie jelit, chociaż w ostatnich dniach również podejrzewano nowotwór węzłów chłonnych. Biegunka, nie jadł, antybiotyki, kroplówki, czasami zostawał całą noc w lecznicy a potem było lepiej- i tak w kółko. Zaczął jeść, znowu jakby odżył a tu znowu pogorszenie. Właściciel mówi, że to była najlepsza dusza jaką kiedykolwiek poznał. Zawsze uśmiechnięty, taki pozytywny promyczek, który odszedł i pewnie pozostawił pustkę.- dostał swojego ulubionego misia i piłkę z którą latał.
-
Agata.Sonia chyba mówiła, że do 10 marca wpłaci pieniążki. A 2 kolejne dziewczyny wchodzą na forum? Co do stress to nie mam pojęcia....jak bym chyba jeszcze podała przez m-c a potem przerwę zrobiła, jeśli można to odstawić tak z dnia na dzień.
-
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
mogłabym jutro rano? teraz próbuję wrzucić zdjecie ale strasznie mi się internet przycina. -
kurcze, już słyszałam o tej osobie ale myślałam, że cudowna pani już jest "spalona" i nie bierze psów....
-
a no właśnie- jak tam finanse Samiego stoją?
-
wszystkie leki od ciotki za 45 zł. Vetmedin 5 mg (tabletki do rozgryzania) - 20 szt. (04.2013) Spironol 25 mg - 19 szt. (07.2015) Enarenal 5 mg - 27 szt. (07.2015) Enarenal 5 mg - 30 szt. (01.2013) Encorton 5 mg - 12 szt. (02.2015) Theovent 100 mg - 18 szt.(05.2014) Furosemidum 40 mg - 17 szt. (06.2015) Aspargin - 13 szt. (07.2015) Ditrivet 480 - 40 szt. (09.2015) a ja mam jeszcze leki: Afobam 1mg Lotensin 20mg Dicloberl Dalacin C 300mg Uroscam 250mg
-
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
niestety nic o nim nie wiem...nie mam zdjęcia. Słyszałam od Jadwigi. Ma wielkie serce ale brak internetu i zdjęć nie mam jak teraz dostać. Dopiero to co pstryknę w nd. a czy mogłabym podrzucić Ci "koślawego" Filipka? Ma 5 lat z czego 4 spędził w schronisku. Trudno jest nam go wyadoptować. Na ogłoszenia nikt nie odpowiada a Ty masz chyba szczęśliwą rękę. -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
a już dostałam kolejną inf o onkowatym psiaku który był depozytem przez 3 lata, więc nie do adopcji. od niedawno można go adoptować. mieszkał w mieszkaniu- do budy praktycznie nie wchodzi!. w nd podjadę i się zapoznamy. oj za dużo tych psiaków...ja już czasowo nie wyrabiam z ogłoszeniami, promowaniem, proszeniem o pomoc. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
magdyska25 replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
i oni co na to? -
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
magdyska25 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doszła wpłata od P.B.- 150 zł. Kikou- mogę Cię prosić o dane i adres do wysyłki karmy? No i cioteczki- wypowiadajcie się proszę na temat karmy dla Chojraczka- nie chciałabym podejmować sama decyzji ;) -
ale narobiło się nowych postów- jest co czytać :) muszę nadrobić w wolnej chwili.
-
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Chciałabym napisać super wiadomość: REX dzisiaj opuścił schronisko!!!:multi: Niestety nie byłam przy adopcji (Pan dzisiaj rano do mnie zadzwonił, że dzisiaj by przyjechał bo dłużej czekać nie chcą a ja już będąc w pracy nie mogłam wyjść). Dobrze na szczęście, że była Jadwiga dla której Rex był również bardzo ważny. Właśnie rozmawiałyśmy przez tel. Rex bez problemu wskoczył do auta- był bardzo szczęśliwy. Ogólnie adopcja przeszła bez większych problemów. Mam nadzieję, że będzie to dom do końca. Proszę trzymajcie mocno kciuki! Dam Państwu jakiś m-c i mam zamiar odwiedzić psiaka. Wreszcie! Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie! -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
magdyska25 replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
a nie można by było zadzwonić do Krakvet i powiedzieć o ich błędzie? może niech oni płacą za to. -
interesowna? czyli? ;)
-
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Beatko- czy na razie mogłabyś wstrzymać się z ogłoszeniami dla Rexa? i zacisnąć kciuki....bo może coś się szykuje... napiszę jak będę wiedziała na 100%. -
ja zawsze przy takich przenosinach boję się, że nowe/świeżynki mogą ucierpieć. mam nadzieję, że im tam nic nie grozi.
-
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
magdyska25 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Spokojnie- ja też się już zaczynam mieszać we wszystkim a tym bardziej, że choróbsko znowu mnie łapie. właśnie ja też nie bardzo co do nerkowych. Moje jedzą happy dog ale dla starszych i aktywnych- nie zauważyłam żadnych złych skutków. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
magdyska25 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Może ktoś z Was zna suczkę/orientuje się czy ktoś z nią wychodził? chodzi o średnią z sali 12. Podchodzi pod dzikiego/bardzo strachliwego psa. -
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
magdyska25 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wczoraj dostałam wszystkie inf i nr zamówienia od Kikou także pieniądze przelałam. Mam nadzieję, że się nie zbłaźnią i nikt nie będzie musiał interweniować. Co do leków to jeszcze nie słyszałam żeby dali ciała. Wiem, że karmy wystawiają, których na magazynie nie mają. W razie czego- Kikou zaglądaj na skrzynkę mailową. Jakby nie doszła paczka na dniach (ile mają czasu?) to dzwonię. Wracając do karmy to jaką proponujecie? Mam zamówić ten happy dog czy inną? STAN KONTA NA DN. 04.03.2013r.: + 252,69 zł. -
Wydaje mi się, że sunia jest bardzo długo w schronisku a jest psem już starszym. Ona jest z rodzaju "dziczek". w jej przypadku nie liczę na wielki cud- ds, dlatego chcę, żeby przynajmniej miała spacery. co do innych psów to został tylko ten czwarty, który bał się niedawno smyczy ale on nie przeszkadza. poszedł na zewnątrz i czekał grzecznie przy bramce- pozostała trójka poszła na spacer bo faktycznie- nie dałyby mi spokoju i kręciłyby się pod nogami.