[quote name='dominika.95']tzn. ja tak nie twierdze ale wet. mówił że moze mieć pozniej jakies problemy ze stawami...
a to bylby niezly sposob na spalenie jego energii zamiast np. łazenia po meblach ;dd[/quote]
Każdy kij ma dwa końce. Nie można przesadzać na początku, pies musi powoli, najpierw za rollerkami, później floatery a na końcu backhandy, to zależy od predyspozycji rasy yorczki są małe i przy za dużym wysiłku faktycznie może się coś stać. Jednak myslę, że Ty, będąc właścicielem yorka możesz stwierdzić dokładnie, ile ruchu twój pies potrzebuje. To przecież tak samo jakby wskakiwał 15 razy pod rząd na kanapę :lol: