[quote name='Foxowa']Nie odpędzisz się od nas już :diabloti:[/QUOTE]
:diabloti:
[quote name='Izuuus']Jaka Koda zdolna :diabloti::loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy pięknie :loveu:
[quote name='bianka19']Witam :lol:
Ja tutaj pierwszy raz
Piesek jest cudny:loveu::loveu::loveu::loveu:
Będę zaglądać
Pozdrawiam i zapraszam do mnie[/QUOTE]
Witamy się! :multi::loveu: Dziękujemy za komplementy :oops:
[quote name='Asiaczek']Widać, że miała cudną zabawę z lampką!
A taka głupawka po kąpieli, to widzę, że u większości psiaków normalka. Moje sznaucery tez tak miały...
Ale, ale. Na II filmiku widzę jakieś czarne zwierzątko, Co to, kto to?
pzdr.[/QUOTE]
To czarne "coś" to suczka, która jest bardziej mojej mamy i siostry, Koda jest moja ;) to bardzo sympatyczna psina, ale to nie jest mój typ psa, jest leniuszkiem, ma fioła na punkcie jedzenia i nie przepada za zabawkami, ale po mimo to jest milutka :p To znajdka taka :D