Widze, że u was też śnieg :roll: Ja chce już wiosne :placz: Sajdunia jak zwykle śliczna, macie szczęście, że futerko nie wymaga tromowania, Koda jest już strasznie zarośnięta, chyba wybiore się z nią do fryzjera, bo siły nie mam :shake: Śliczne harce! :loveu::loveu::loveu: