Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. No to mieliście objazdowke po znajomych :D
  2. Jak wejdzie Agnieszce na głowę to ja biedna zgniecie takie bydlę :P
  3. Też mi się podobają takie :) choć niektóre preguski też mają coś w sobie ;) np Kali od Pauli mi się mega podoba :)
  4. Ten pregus też fajny ;) A w jaki kolor wy celujecie ?
  5. Tak , a co ? ;)
  6. Moje marzenie też ale bez owiec xd zamiast owiec mogą być konie :p
  7. No to nieciekawie się porobiło ... ehh.
  8. O Angi to już nie długo a w jaka rasę celujesz ?
  9. Obrażam się ! Ania jestem :( Sto lat dla Edzia !
  10. Zanim szczyl sie pojawi i dojrzeje to Qwendi juz bedzie na emeryturze i wtedy moze oddac macice :p Aga nie masz wyjścia bierz psa :D
  11. No wlasnie ;) wszystko idzie pogodzic :)
  12. http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_11_2015/post-30308-0,44290400-1446926679.jpgten mi się podoba <3 Aga to bierz psa a nie suke :P
  13. Eeee to dziwny jakiś ten sędzia. Ogólnie dużo nie fajnych opinii słyszałam o tej wystawie. A fotki daj ;)
  14. Dzieci nie mam i męża też nie :P z chłopakiem razem mieszkamy ;) Jak zaczęłam mowę o drugim psie to nie był zbyt zadowolony i nie chciał początkowo :P Ale przekonałam go a jak zobaczył zdjęcie Branda w wieku 6tyg to od razu się przekonał w 100% :D
  15. Już jade :D :D
  16. Ja bym chciała zeby taki w Ostrowie był :) (a może jest tylko jeszcze nie wiem ? ) . Ten na którym byliśmy jest ponad 30km od nas :(
  17. Boże majoka przygarnij mnie <3
  18. A ja zawsze chciałam dwa i mam dwa :D
  19. Gadżet w sam raz dla Was :D choć nie powiem bo nie raz też by mi się przydał :P
  20. Aga to reagowalo tylko na gwizd a widziałam to w programie Pani gadżet i kosztowało około 30zł ale gdzie takie można kupić to nie mam pojęcia :)
  21. No ja w górach zima jeszcze nie byłam :( ale bardzo bym chciała kiedyś pojechać ;)
×
×
  • Create New...