-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]no okok już wiem:D ale jo nie wiem czy sie udo no kurde zoboczymy:D jo nie wiemco bych zrobiła na pewno by mi sie beczeć chciało bo jo tak zawsze mom ktoś po mie ryczy to mi sie zaroz wyć chce:diabloti: boże gupku!!! weekend!!!!!!! uspokój sie:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Haha kobieto, jeszcze do końca lekcji jako tako pływałam i w ogóle, ale już jak się przebierałam i szliśmy do szkoły, to prawie ryczałam tzn dzięki osobom, które mnie pocieszały i w ogóle ze mną były to już nie chciałam robić scen ;p Ale taka lekko byłam przybita do końca lekcji w szkole ;p Bo jeszcze no wiesz co gadała, to ja zawsze sobie biorę do serca, co kto mówi xD Ale ja mam pełno do zrobienia ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Ten tydzień będzie masakryczny!
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]jak nie odpisałach na kerego?:evil_lol: wiem ze razem fajnie wyglądają:diabloti: ijaaasne Bono zrobi no na pewno może kiedyśtam:evil_lol: ale powaznie bez przesady baba przesadziła:/ no to wiec niech sie kobita pilnuje...szkoda mi słów na nia a dzisiej...nie chciało mi sie do szkoły iś:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Już ci pisałam :D Haha no ja liczę na to, trzymam za słowo xD No a co ja miałam powiedzieć, skoro tak na mne naskoczyła :D A ja zero reakcji, tylko się gapiłam, jak ona się zaczęła rzucać ;] Ale w każdym razie nie chcę iść na następną lekcję do niej we wt... to będzie masakra... Ale z drugiej strony to ona sobie naszkodzi. Haha leń :D A ja mam przyszły tydzień zawalony.. omg ;/
-
Hej :D Co mi nie odpisałaś na smsa ?! :diabloti: Ale fajne zdjęcia :):) Takie pocieszne, fajnie z Bonem razem wyglądają :D Ale ja bym chciała wasze wspólne zdjęcie :D Tzn ciebie i adika :D Bonek cyknie i po sprawie :diabloti: No szkoda słów, pierwszy raz mnie ktoś tak zjechał i to jeszcze za takie coś :diabloti: No sorry, ale za to się idzie za kraty. Więc jak we wt się powtórzy to ona ma przesrane :D
-
Bonek :D:D:D Piosenkę już dawno słyszałam ;D Czekam na ciebie na gg, ważne :diabloti: Twoja fiza w porównaniu z moim dzisiejszym wydarzeniem to nic!
-
To opisz mi na gg, potem kiedyś tam przeczytam ;) Albo wejdę teraz, ale na niedługo ;)
-
A no tak, ty o prezentach myślisz z rocznym wyprzedzeniem, zapomniałam :diabloti: Aaa i ja chcę relację z dzisiaj :D! Z jutra to już raczej nie zdążę przeczytać... cały tydzień zawalony :/
-
Może coś znajdziesz, ja zawsze akurat znajduję ;) Haha no wtedy to na pewno nie będzie obrażony :P
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"] no u mie w sumie tyż dużo jest śniegu bo tu niby rano padało a tu dup zimno i tako wielko ślizgawica wszędzie jest:D A jo tyż jutro do sklepu jada już po mału Renacie na osiemnastka coś wybrać musza:P nie, bo mu padałach ze jak łon go zorbił to wola nie próbować i sie obraził:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No ślisko też jest, ale u mnie cały czas padało :D Aaa to fajnie :D Haha znowu się obraził :D?
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]a no Bon Bon:D A u mie na szczęście nic nie padało no w sumie teroz trocha deszcz a i na koniach my z Ewą były;) jezdziły my po pastwisku i kurde Dorka całkiem inny koń jak zapychała po tym pastwisku to byłach w szkoku:D phi jo jutro z wyra nie wyłaża nikaj:evil_lol: I mój chłop upiek sernik:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Aha ;) U mnie jest duuuuużo śniegu, cały czas padał. Haha to fajnie było :D Ja jutro tylko na zakpuy :D Łał i cię nie częstuje :P?
-
[url]http://i48.tinypic.com/32zl1ms.jpg[/url] Booon :loveu: Fajne są te zdjęcia, ja dziś chciałam porobić, ale przez cały dzień śnieg mocno padał, więc odpadło ;) Zbierasz jutro na WOŚP?
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]ijaaa nie przejmuj sie łatwo Ci godać:D łona mo problemy z głową i wgl masakra... e tam bydzie dobrze wierza w Ciebie Tyś je mądro dziołszka nie to co jo:diabloti: no jo już jest sory bo na pinglu byłach:D[/COLOR][/QUOTE] Haha no wiem, też mam z tym problem :P U mnie prawie wszyscy nauczyciele tak mają, więc wiesz :P Haha się okaże, ale najbardziej boję się fizyki. Wiem, czytałam :D O i te zdjęcie dodałaś :D
-
Anulcia :loveu: Mówiłaś mi już o wszystkim.. ale nie przejmuj się tą szkołą ;) Ta baba ma jakiś problem i się musi wyżywać na innych... Też mam z fizyki od 35% na zaliczenie. Ale tylko z fizyki (tylko tam mam punktowo). I kurcze, wczoraj się wkurzyłam, bo się tak zestresowałam na teście, że wszystko zaczęłam mieszać i nie wiedziałam, co mam robić. Jak będzie 3 to będzie cud, naprawdę :( Boję się, że banię dostanę :/ A jeszcze ona liczy pkt z poprzedniego semestru, to już mam skichaną sprawę. No i tak w ogóle czekam na ciebie :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"] a normalnie:D grałach durś z tatą w sumie jak zawsze;) późni sie zaczełach duciś i poszłach sie legnąć to tata co chwila do mie lotoł czy żyja Adrian tyż do mie przyszed i tyle;) O no to gratuluja:D to po co łazisz do szkoły:D mi sie durś fest spać chce... jezu nie ucz sie to ino szkoła:D hm pozytywnego a bo jo wiem co:D [/COLOR][/QUOTE] Aha ;)) Po co? Bo muszę :P A ja wczoraj byłam cały dzień nieprzytomna i i tak nie mogłam zasnąć! Poszłam o 23, a zasnęłam 1.30! :roll: Haha ptasie mleczko! Mogłam się tego spodziewać :D
-
I jak było na pinglu :D? Bonek śliiiiczny :loveu: Jak dobrze, że ten się kończy, masakra :shake: Już nie mówię o ocenach, bo mam z dzisiejszego spr 4 i 1 z po ;) Ale się tym jakoś nie przejmuję, po prostu źle się dziś czułam, w szkole mi było duszno, niedobrze, głowa dosłownie pęka (jak codziennie w dni szkole.. standard), spać mi się chce jak nie wiem, wszystko boli... Więc idę spać, a raczej najpierw pouczyć :shake: Ratuj :placz: Ok ponarzekałam, a teraz napisz coś pozytywnego :D
-
Haha tak, z jednym, nie no wiesz, przypadł mi do gustu :diabloti: No i już uciekła :D
-
Haha wiem :D Na pewno, założę się, że nie :D Ale mi tu nudno, weź gadaj coś fajnego xD
-
Oj no co xD Skojarzyło mi się xD Będę cicho xD
-
No wiesz co, w ogóle się nie domyśliłam :P Ale chyba tak bardzo mu nie zalleży jak wiesz komu? :D
-
Wujek Adik niedobry :D
-
Hahaha! I bardzo dobrze, nakładasz jeszcze raz!
-
BU! :diabloti:
-
Trafiony cytat :D Haha no i nie wiem co pisać :D
-
Oj tak :D Haha tylko cieplutki? myślałam, że aż gorący :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]no i co z tego;( ale starałach sie:D haha nie no ales tekstem ciepła cedza:evil_lol: nie kuźwa sztuczny plastikowy:[/COLOR]D[/QUOTE] Ahh dobrze dobrze, nie ryczeć mi tu :D! Hahaha no co :diabloti: Nie mam racji :diabloti:? [quote name='Sweet']haha:P ja myślała że ulepiony ze śniegu:P:P[/QUOTE] Haha :D Łoooł Anulcia :evil_lol:
-
Bo skopiowałaś! <3 Jest żywy to jest i prawdziwy :D:D