Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Czekamy na więcej wieści. ;)
  2. A ja się spotkałam z Anulą! :multi:
  3. Szybkiego powrotu do zdrowia! ;) A zdjęcia zielone. :loveu:
  4. Haha przejrzałam Cię!!! :evil_lol: Ojjjjj niedobra Ada, nieładnie. :diabloti: Pirackie kupować. :diabloti: Haha fajny fryz Kabika. ;)
  5. Post przeskoczył. :razz:
  6. 3 część? Ale ona wychodzi dopiero któregoś czerwca ... CZYLI MASZ PIRACKIE !!! :diabloti:
  7. Jak Ci zazdroszczę. :placz: U mnie to zaczynają się przeciwieństwa luzów. :placz: Możesz zobaczyć na pb ... Na pewno jak zawsze dobrze Ci poszły te sprawdziany ... A i czemu Ciebie nie ma, jak ja mam tyle pozadawane, a i tak tu jestem u Was. :D Nie przypominaj mi o tych głupich wynikach!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad:
  8. To czekamy na fotki. :) Musiałyście mieć wesoło na urodzinach. :D A i super fotki szaro-białe. ;)
  9. AAaaa powiedz mi, jak z tą wycieczką, kiedy będziecie we Wrocławiu itd.
  10. Ok, trzymam kciuki. ;) :kciuki: Jak się fajnie bawią... :)
  11. Jaki słodziak. :) Andy też się nim opiekuje, prawda? :eviltong:
  12. Jaki cudowny kwiatek. :-o No i Bobik jak zawsze piękny. :D
  13. Ale Ci fajnie, zieloną będziecie mieć. :roll: Mało fotek. :eviltong: No wiesz, jeszcze nie tańczymy, ale my jesteśmy zdolni i się w mig nauczymy. :eviltong: Nam niepotrzebne są 4 miesiące czy tam 5 do nauczenia się jednego tańca jakim jest polonez. :eviltong: A tak na serio to naprawdę nie wiem, kiedy będziemy mieć próby, powinniśmy już mieć ... A no i mam partnera. :cool3:
  14. Pożartować nie można? :evil_lol: My mamy 5 czerwca, bal od 17.00 do 22.00 - fajnie. :evil_lol: Partnera, a pracuję nad tym. :cool3: Mamy się sami dobierać, można nawet z nauczycielami, ale ja wolę rówieśnika. :evil_lol: Także nad partnerem jeszcze pracuję. :evil_lol: Prób poloneza jeszcze nie mamy (:razz:), ale podobno niedługo mamy mieć ...
  15. [SIZE="5"][COLOR="Red"][FONT="Arial Black"][B]Wszystkiego naj naj naj naj, .... najlepszego !!![/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] :cunao::laola::popcorn::pepsi::BIG: :new-bday::ylsuper::B-fly::klacz: :dog::Cool!::bigcool::sweetCyb: :kciuki::smilecol::siara::cool2::Rose: :loveu:
  16. Mam podobną grzywkę do Ciebie. :D Zdjęcia superaśne. :eviltong: :loveu:
  17. Hej. :) Jednak wpadłam, bo znalazłam cudem czas ... Fajnie ogólnie dzisiaj miałaś. :) I śmiesznie. No i znów pełno zakupów. :eviltong: Oj Ty zakupoholiczko. :eviltong: Na odwyk Ciebie trzeba dać. :D Kiedy macie bal? A co do depresji to zapewniam cię, że jestem coraz bliżej tego stanu. :eviltong:
  18. [FONT="Arial Black"][SIZE="4"][COLOR="Purple"]Wszystkiego najlepszego! [/COLOR][/SIZE][/FONT] :laola::cunao::popcorn::BIG::new-bday: :ylsuper::Cool!::klacz::dog::bigcool: :sweetCyb::smilecol::siara::Rose::cool2: :multi::loveu:
  19. Dla mnie już nie ma pocieszenia. :placz: Ty sobie poradzisz, nie masz tak dużo jak ja... :-( Łatwo ci mówić, jak wczoraj normalnie prawie w depresję bym popadła. :eviltong: :-( I bym się stała emo. :evil_lol:
  20. Hahaha kolejne wspaniałe oceny. :eviltong: Wiedziałam, że znajdę tu dzisiaj coś o ocenach. :eviltong: Mówię Ci będziesz miała 6.0 na koniec. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A kujon to ja zawsze tak mówiłam na ciebie i masz mi się nie nie zgadzać, bo wiesz jak jest. :eviltong::eviltong::eviltong: A co do szkoły to się napewno dostaniesz, bo egzaminy napisane perfekcyjnie zapewne no i oceny to już w ogóle. :cool3: [SIZE="1"]Taaa.. fajnie, że niektórym się coś układa ... :roll: Ja już mam dosyć wszystkiego i wszystkich (nie licząc oczywiście pewnych osób) ...[/SIZE]
  21. No oczywiście, że 1.0. :eviltong: Ja nie kujon. :eviltong: Ty być kujon. :eviltong: Haha, ja lepiej o sobie nie wspomnę, boję się, jak będzie z tymi szkołami ... Bo mam mało czasu, jestem wymęczona przez cały tydzień i tylko do szkoły coś robię, chodzę na majowe (:roll:) albo jakieś inne rzeczy.. ale więcej czasu będę miała dopiero po wystawieniu ocen,, bo na razie nauczyciele się uwzięli i mam pełno sprawdzianów, prezentacji, karktówek, wypracowań i innych pierdół.
  22. O, zdjęcia w końcu. :D Urocze. :loveu:
  23. Wybacz, ale przesyłka do Ciebie trochę się spóźni ... :-(
  24. Dobrze, że Ciebie tak jakby "ominęło" to tornado... I że nikomu nic poważnego się nie stało. ;) Super fotki. :D
  25. A tak w ogóle coś mało piszesz, co u ciebie :D
×
×
  • Create New...