-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Biologia jest łatwa. :evil_lol: No w Lo na pewno tak nie będzie ... Już się boję. :eviltong:
-
A nie liże? :diabloti: W każdej szkole tak jest ... zawsze ktoś będzie faworyzowany itd. A naciaganie oceny np. z 3 na 5 to w ogóle coś dziwnego, choć miało być z 3 na 4. :razz:
-
O ale suknia. :cool3: I jak było ? Dawaj foti ! :D [SIZE="1"]Też wczoraj miałam bal, ale gimnazjalny. :evil_lol:[/SIZE] Gratuluję takich świetnych ocen. :D
-
Teraz oceny (przynajmniej większość) są już wystawione, to można w końcu troche czasu poświęcić na inne rzeczy, a nie wkuwanie. ;) Czekamy na fotki. :)
-
Ja też dziękuję za kartkę. :loveu: Anula, wracaj !!!!!!!!!!!!
-
Ooo Maciuś kujonek. :evil_lol: Coś o tym wiem, u mnie też większość nauczycieli podwyższało oceny osobom, które w ogóle na takie nie zasłużyły ... No ale co ja się będę tam odzywać. :roll: Ok, umowa stoi. :evil_lol: Czekam na wybuchową psią przesyłkę. :evil_lol: PS. Już mi przeszło po wczorajszym. :diabloti:
-
E tam, i tak chcę Kabika, i tak jest mój. :loveu: Skoro się zgadzasz. :cool3: Aha, czyli się średnia szykuje 5.9. :cool3:
-
On jest mój, tylko jeszcze o tym nie wie. :diabloti: Wiesz jaką masz średnią, tylko nie chcesz mi powiedzieć ! :obrazic: Ok, pokażę. ^^ No to masz napisać mi na gg, nawet jak nie jestem dostępna, gdyż zaraz będę się przygotowywać ... w końcu już dziś mam bal ! :multi: Tańczyłam dziś w butach i mam stopę obtartą. :placz: Deer, zdjęcia były stronę wcześniej. :D
-
MÓJ Kabik. :loveu::loveu::loveu: To jaka Ci średnia w końcu wychodzi ? :lol: My jutro też nie mamy lekcji w sumie, bo przygotowanie do balu, ćwiczenia ostatnie do poloneza, dekoracje itd. Mam krótkie włosy. :evil_lol: I widziałam sie z Makłowiczem. :evil_lol: A o 22.00 idę pod Halę Stulecia ogądać jakiś pokaż. :D
-
Hej ! :hand: Co tam u Was ? Kiedy fotencje ? :cool3:
-
Na pewno dobry. :p Wiesz, my 10 jedziemy na wycieczkę rowerową ... To wy bal macie w czasie lekcji ?
-
Aha ... U nas to 1 czy 2 pkt za pasek, kolejne za zachowanie, następne za konkursy, czyli wysokie miejsca itd. 4 przedmioty się wliczają: j. polski, matma, angielski i wybrany przez szkołę/klasę. Np. w klasie biologicznej - biologia. I punkty ze świadectwa, oczywiście. :D Wyniki podzielone przez 2. A, wyniki mamy już 10 czerwca, czyli za tydzień. :placz: :-o 19 muszę składać papiery.
-
To Wam się każdy przedmiot liczy ? :shake:
-
No ale 5.5 ... Co to za różnica, przecież ta fizyka Ci się do rekrutacji nie wlicza. Dobra, nie chce mi się kłócić ... W każdym razie to ja mam trochę więcej ciałka. :eviltong: I ja mówię naprawdę. :eviltong:
-
Z polskiego mam 5. :diabloti: Widzisz, a Ty tu mi z samymi szóstkami, i jeszcze Ci 5,4 nie wystarczy ! :lol: Niezła komedia ! :lol: Ada, zobaczysz, tak będzie. Po prostu nienawidzę, jak ktoś mówi zupełnie co innego, niż jest naprawdę ... Przestań mi tu chrzanić, bo naprawde coś ostatnio z Tobą nie tak. :eviltong: To średnia za niska, to TY za gruba ... :shake: ... BZDURY !!! Jak jeszcze raz napiszesz coś podobnego to obiecuję, że się już NIE ODEZWĘ !!!
-
Hahaha ... szkoda tylko, że to był niewypał. :diabloti: Jest zła, bo nie jest dobra. :diabloti: No ogólnie ... Normalnie się ze szczęścia popłakałam. :D Ty jesteś kujon, bo będziesz mieć 5.5. :eviltong::eviltong::eviltong: Ada, JUŻ NIE ŻYJESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz tak głupio nie gadać, bo będzie źle i mówię teraz serio ... :mad: Na zlocie się policzymy ! :mad:
-
No i co z tego. :D Jakim Twoim ?! A dobra, droga wolna :cool3: Z chęcią ustąpię. :cool3: No ja przy swoim partnerze będę niska, ale to nic. :D WYMÓWKA ! Ale na dgm masz czas siedzieć. :D Potem nie gadaj, że nie masz co robić. :eviltong: 5,4 Ci nie wystarczy ? E tam ... :cool3: Zadziwił mnie jeszcze ocenami z polskiego dzisiejszymi. :diabloti: Ja nie kujonka, to ty kujon. :evil_lol: A matma jest fajna. :evil_lol: Ada, kochanie, jak jeszcze raz coś takiego powiesz/napiszesz to ... JESTEŚ MARTWA !!! :mad::mad::mad:
-
Jak miałam brać Kubę, skoro już sobie wybrałam innego partnera ? :cool3: Buty powinny być wysokie z takim wysokim partnerem, ale nie są. :diabloti: Trudno, nie chcę już innych kupować, bo te, co mam, mi się podobają. :) Akurat pasują do sukienki, a w sklepach szukać takich było trudno. Ciągle coś robiłaś ? Hmmm ... ciekawe co. :cool3: Żeby na mój pb nie wchodzić, phi ... :shake: Hahaha ... Ty się z średniej 5,4 nie cieszysz ?! :evil_lol: Boże, z Tobą jednak jest coś nie tak. :evil_lol: Co się czepiasz, bardzo elegancka łazienka. :cool3: Bez zarzutów ! :cool3: Czyściutka, ładna i w ogóle ! :cool3: :evil_lol: Oooo notka specjalnie dla mnie ! :multi: :loveu: Ten dzień nie przestanie mnie zadziwiać. :loveu: 6 z matmy ... Ty kujonko ! :diabloti: Hahaha, zaczęły Ci się tworzyć jakieś dziwne kompleksy przez ten bal. :lol: Widzisz, Kabik musi jakoś okazać swoje uczucie do Ciebie. :D
-
Ojj ... trzymam za Ciebie kciuki w tej szkole ! :thumbs: Poradzisz sobie ! :D
-
No to dawaj zdjęcia. :cool3: Przecież wiem. :D A tamten drugi to tańczy z dziewczyną z innej klasy. :eviltong: Musiał się z kimś dobrać, bo nie miał pary. :lol: A u nas się sami dobierami, jak chcemy. ;) I sukienkę, i buty, i torebkę. :cool3: Taaak, będziesz czytać, chyba w przyszłym świecie. :evil_lol: Jak na razie to gdziś z pb wybyłaś. :eviltong: Ale ja za to bardziej sie wkręcam, bo coraz więcej ludzi znajomych odnajduję. :eviltong: Ojjj jednej 6 nie będzie. :placz: Spośród wielu innych ... E tma, będziesz miała z czego innego 6. :cool1: Ja mam z fizyki 4, u nas jest b. trudno. Większość klasy ma 3. :evil_lol: Tylko 3 osoby mają 5.
-
Gratulacje ! :multi: :loveu:
-
Obecnie Anula ([B]Acctiually[/B]) jest nad morzem razem z Bonkiem. :loveu: Oto dwa cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudne zdjęcia Boncia na plaży. :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/o70j87.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/28jsdi.jpg[/IMG] Pięknie, prawda ? :D Acctiually mówi, że ogólnie jest fajnie, Bonkowi się plaża strasznie podoba. Nawet się już zaprzyjaźnił z morzem. :) PS. Anula, pamiętamy o Tobie. :D:D:D I czekamy na powrót. ;)
-
Haha, a mówiłaś, że będziesz brudna. :evil_lol: Ze Stefanem. :evil_lol: W sumie to też Kuba. :evil_lol: Czytaj mój pb. :diabloti::diabloti::diabloti: Aha. :D No ale wiesz, my dopiero pierwsza próbę dzisiaj mieliśmy ! Szybko, prawda ? :cool3: A w piątek baaaaal. :cool3: Nie wspomnę o sobie, jutro mam spr. z polskiego z budowy zdań itd. itp. A co ja teraz robię ? :diabloti: Haha, a tak w głębi duszy to się boję, jakie tam zadania znowu będą. :roll:
-
Ile Wy łazienek macie ? :evil_lol: O, fajnie, że ten internet tam działa, bo inaczej by było źle ... :cool3: [url]http://img190.imageshack.us/img190/7546/p1200337.jpg[/url] ooo Kabiś się podziwia na komputerze. :cool3: Musi założyć swój profil na Dogomanii. :cool3: Muszę się uczyć polskiego (budowa zdjania itd. :placz:) i robić gupi referat, też na polski. :placz: Ale się dzisiaj bawiłam na próbie poloneza. :evil_lol: Bosko było. :evil_lol:
-
Aaa to ja jakoś źle patrzyłam, bo te słuchawki myślałam, że są do jakieś gierki. :lol: No wiem, że będziesz miała remont, ale ... jak będziesz się myła ? :eviltong: I wypraszam sobie ciemnotę ! :mad: