Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Tak się zdenerwowałam, że zapomniałam co miałam napisać. :placz::placz::placz: Edytowałam tamten post, więc jest tam dokończenie tego, co miałam napisać. :D Ado, mój obrońco. :loveu:
  2. Tak, o tą liczę chodziło. :evil_lol: Nie no, nie chce mi sie już czekać, wbijam o tak. :diabloti:
  3. Post przeskoczył....
  4. Kurczę, zapomniałam, co miałam napisać. :lol::lol::lol: Ale w każdym razie... :lol: Nie no, nie mogę z siebie.. :lol: Ok, spokojnie ... A więc eee... no dobra, nie pamiętam. :placz: :lol: W każdym razie ooooooooooo przypomniałam sobie !!! Idę się pociąć przez ten śmiech :lol:
  5. O tak, należy nam się. :diabloti: Ja czekam 5, 6 minut ... :roll: A ja mam fajną liczbę postów. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ej kurna, zmieniła się ... :angryy:
  6. Ej nie, ja się tak nie bawię. :obrazic:
  7. Ej no, jak tak można się ze mnie śmiać... :placz: TO ADY POMYSŁ!!! :placz::placz::placz:
  8. Nie no, i to w jeden dzień :cool3: ! Chyba nasz rekord, nieprawdaż :evil_lol: ? Musiałam chwilę odczekać .. ahh te skaczące posty ...
  9. A ja myślałam, że mam być shrekiem od tej gorszej strony ... :placz::placz::placz:
  10. Tak sobie przeglądam strony wstecz i masz nagadane 6 stron. :loveu: Cieszysz się :D ?
  11. Podobają Ci się ogry :D ?
  12. No co Ty, aż tak to nie będzie. :evil_lol:
  13. E tam, mało kto jest tam lepszy od ciebie. :evil_lol: Będę, bo się dostaniesz. :placz: Ja to wiem i nie zaprzeczaj. :placz: Fiona też jest ogrem. :placz:
  14. Może akurat jakieś nie będzie potrzebne albo coś. :diabloti: Jakoś wybrniemy. :D
  15. Dostaniesz się, przecież masz tyle punktów.. a od ilu tam się trzeba dostać ? Nie jestem shrekiem. :placz:
  16. Może z jakiegoś domku się przytarga jedno łóżko i będzie ok. :evil_lol:
  17. Nie, to sę nie liczy, liczy sie zaklepanie !!! Nie znasz się !!! :shake::turn-l: Ej nie no, wiesz co, dzięki.[B]:placz::placz::placz: Już sie nie odzywam !!!!!!!!! :obrazic:[/B]
  18. Ale nie zaklepałaś !!! :shake: :diabloti: Ja tez podawałam, ale u nas było coś tam "powiadomienia o wynikach rekrutacji", moze nie mieliście czegoś takiego. :eviltong: Jestem ciekawa, czy na pewno mi to prześlą. :evil_lol: Ty się dostaniesz na pewno !!!
  19. Ale Ty przecież chciałaś wziąć materac czy coś. :eviltong:
  20. Ty masz głupiej, już zaklepane. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja też mogę w necie sprawdzać, mi by się nie chciało tyle jeździć. :eviltong: A poza tym mogą mnie powiadomić przez komórkę, tak przynajmniej sobie można było zaznaczyć w podaniu itd. :evil_lol: Ale naprawdę zależy mi, by tam iść, jak się nie dostanę to nigdzie indziej nie chciałabym być. :placz:
  21. Ale fajna historyjka obrazkowa. :evil_lol: [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15816.jpg[/url] hihi, częstujemy znajomych :D Tej to fajnie, własna ochronę mieć.. :D
  22. Masz głupio, koniec kropka i basta. :lol: Ja chcę się dostać do mojego lo. :placz:
  23. Coś masz nie tak z netem, głupio masz. :lol::lol::lol: My mamy fajnie, bo nam działa, a Ty masz głupio. :eviltong: Mi wszystko działa. :) I co Ci tak posty skaczą, no coś Ty znowu zrobiła. :eviltong: GŁUPIO. :evil_lol:
  24. Wiedziałam, że powiesz zaraz, że głupio. :lol::lol::lol: E tam, ja sobie mogę poczekać. :D Haha, ja też, w końcu są wakacje, nie? :evil_lol: A byłam tu i tam. :evil_lol:
  25. A zlot już niedługo, bo za niecały miesiąc. :cool3: :multi: Ale tu u Ciebie dzisiaj popisane w galerii. :evil_lol:
×
×
  • Create New...