Ty masz głupiej, już zaklepane. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ja też mogę w necie sprawdzać, mi by się nie chciało tyle jeździć. :eviltong: A poza tym mogą mnie powiadomić przez komórkę, tak przynajmniej sobie można było zaznaczyć w podaniu itd. :evil_lol: Ale naprawdę zależy mi, by tam iść, jak się nie dostanę to nigdzie indziej nie chciałabym być. :placz: