-
Posts
4575 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olusia
-
[url]http://i36.tinypic.com/16l0kg4.jpg[/url] Rewelacja! :loveu: Blaki jaki zapracowany, nie ma czasu na pozowanie fotoreporterom :lol: Jak mu ślicznie w tym Muscacie :loveu:
-
Już jest kolejna strona ;):lol:
-
[url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070218.jpg[/url] Zaspany Grami :loveu: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070225.jpg[/url] Jak mu ślicznie w tej obróżce :loveu:;)
-
[url]http://www.megi.cambel.pl/agility/11-08/21.jpg[/url] Z gracją przeskakuje stacjonaty :loveu: Cudna :loveu:
-
[url]http://i34.tinypic.com/10n6qaa.jpg[/url] Pomysłowe, bardzo fajne :D To ja czekam na fotki z treningu ;)
-
[quote name='Bzikowa'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0718.jpg[/URL] to strasznie fajne! :lol::loveu: widzę, że macie tak samo zeżarte dyski jak my :evil_lol: bzikowy się nie cacka z talerzami i widzę, że Dianka tak samo :lol:[/quote] W tym rzecz, że ona wcale go nie obgryza, te dziury są od samego łapania i szarpania :evil_lol::cool3: [quote name='Kinia']Bardzo fajne zdjęcia;) Miłego wieczoru![/quote] Dziękuję :cool3: Wieczór bardzo miły, zaczęłam skubać Diankę ;) [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0718.jpg[/URL] świetne :loveu::loveu: uwielbism patrzeć jak psiaki łapią freesbie ;) takie fajne pozyprzy tym robia może jakiś filmik kiedys wstawisz ??:multi:[/quote] Bardzo się cieszę, że się fotki podobają :p Mooooże kieeeedyś wstawię :eviltong:
-
Jejku, jak tam jest cudownie!! :loveu: Foxi ślicznie wygląda w barwach jesieni ;):loveu:
-
Racja, dgm dziś strasznie muuli... Pomagam z nową stroną :D
-
Miło to słyszeć :calus:
-
Heej :p Co tam u Was? Stanowczo domagam się Foxiastych fotek :loveu:
-
Jeśli o [URL="http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy14.jpg"]to zdjęcie[/URL] chodzi to kadrowałam w PS-ie, bo dalej było brzydkie tło ;)
-
No, miejmy nadzieję :evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy14.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/beznazwy13-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0718.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0705.jpg[/IMG]
-
Tylko jedna osoba? :razz:
-
[quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0654.jpg[/URL] :grin: jedno ucho, jeden kieł :lol:[/quote] Haha :lol::cool3: [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0654.jpg[/URL] cudna fotencja :loveu::loveu:[/quote] [quote name='Anusia&Saba'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0654.jpg[/URL] Aaaaaa! :loveu: Super fota[/quote] Dziękuję ;) Naprawdę nikt nie chce zdjęć ze spacerku? :shake::roll::razz:
-
[url]http://img380.imageshack.us/img380/2584/10fo6.jpg[/url] To najpiękniejsze :loveu: Prawdziwa dama ;)
-
Malina, L będzie zdecydowanie za duże dla Tosi ;)
-
[quote name='Mudik']Gdzie Diana ucho straciła?:evil_lol::evil_lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0654.jpg[/URL] Porób cos może w plenerze:lol:, ładnie proszę:loveu:[/quote] Właśnie wróciłam ze spacerku, porobiłam fotki, ale to jutro pewnie wstawię, bo dziś nie mam czasu :cool3: [quote name='Kinguska']Witamy! :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0654.jpg[/URL] Cudne zdjęcie :loveu: Ta niebieska obroża to Chaba?[/quote] Tak, Chaba ;) [quote name='RCookie'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0654.jpg[/URL] Leniuszek :loveu:[/quote] :loveu:
-
Dzisiejsze [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0593.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0604.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0654.jpg[/IMG]
-
[url]http://i38.tinypic.com/zxrxw1.jpg[/url] Prześliczna czekoladka :loveu:;)
-
[quote name='Mudik']Kolację podano hihihihihihi!;););) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0472.jpg[/URL] Dobranoc![/quote] Smakowało? :lol::lol::cool3: [quote name='RCookie'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0472.jpg[/URL] Fajne to zdjęcie, ma takie ciepłe kolorki, a z Dianą to już w ogóle :loveu:.[/quote] [quote name='aleb']Dianka jest urocza :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Dziękuję, przekażę modelce :cool3: A tak w ogóle to te zdjęcia co wstawiam mają dobre kolory, bo od jakiegoś czasu obrabiam zdjęcia na laptopie i chyba u mnie są te zdjęcia mało wyraziste i nasycone kolory. Jak u Was jest, nie mają za mocnych kolorów? :razz:
-
[url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_6966.jpg[/url] Jaki piękny portret!:loveu::mdleje::loveu:
-
Wg mnie rzucasz mu za bardzo w pionie niż w poziomie. Kilka razy zamiast spaść na cztery łapy albo przednie spadał na tylne, to źle dla jego stawów. Staraj się rzucać płasko i jednocześnie w miarę szybko, żeby mógł złapać. Tak poza tym Marley jest super nakręcony na frisbee i bardzo się stara ;)
-
I na dobranoc ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_0472.jpg[/IMG]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Olusia replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[url]http://images23.fotosik.pl/279/0f1c28e00eb42938.jpg[/url] Haha, jak zmokła kura! :D -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Olusia replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Brawo! :multi: