-
Posts
5052 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by betinka24
-
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/562/dsc08212small.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4500/dsc08215small.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4855/dsc08219small.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8086/dsc08222small.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7568/dsc08226small.jpg[/IMG]
-
Jamnikopodobny koczuje juz kilka dni pod posesja w Warszawie
betinka24 replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Kto może w jakiś sposób pomóc temu biednemu psiaczkowi -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
betinka24 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka88']Żebym nie miała jednego psa i żeby nie był tak daleko to... Ehh,mój pies pewnie by go zaakceptował,wręcz opiekował ;) Ale nie wiem jak on... Powiedzcie mi czy on duży będzie?[/quote] To napewno bedzie malutki piesek, widzialam go na wlasne oczy i stwierdzam ze bedzie wielkosci jamnika cos takich rozmiarow. -
JÓZEFÓW ok WARSZAWY- Bulterier Potrzebujący Pomocy
betinka24 replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
psiak napewno został adoptowany. na stronie [URL="http://www.psy-warszawa.pl"]www.psy-warszawa.pl[/URL] w psach adoptowanych sa jego zdjecia z nowego domu. -
Jamnikopodobny koczuje juz kilka dni pod posesja w Warszawie
betinka24 replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
to chyba nie ten sam psiak :-( -
Jamnikopodobny koczuje juz kilka dni pod posesja w Warszawie
betinka24 replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
to jak będziesz mogła to podjedz tam i zobacz jak wyglada sytuacja z tym jamniczkiem -
Moja koleżanka dostała takiego e-maila od pewnej Pani która widuje non stop tego jamniczka. "Od kilku dni rudy jamniczek błąka się w okolicach ulicy Cyklamenów {Wawer) od strony Wału Miedzeszyńskiego. Zazwyczaj przesiaduje pod moją bramą od ul.Kuligowskiej. Serce się kraje, taki smutny i wystraszony. Nie pozwala do siebie podejść. Niestety nie mogę go przygarnąć, bo mam dużego psa, który nie toleruje konkurencji. Może ktoś wie, czy nikt go nie poszukuje, albo będzie mógł zapewnić mu dom. Ja ze swej strony mogę go tylko podkarmić i napoić, żeby nie zmarniał. A jeśli nikt się nie zgłosi, będę musiała zawiadomić straż miejską, bo szkoda by było, gdyby go jakaś krzywda spotkała (choćby wypadek z samochodem)" [url]http://img34.imageshack.us/img34/7453/img4303dn.jpg[/url] [url]http://img24.imageshack.us/img24/6066/img4304y.jpg[/url] [url]http://img43.imageshack.us/img43/5096/img4305s.jpg[/url] [url]http://img197.imageshack.us/img197/5403/img4306e.jpg[/url]
-
czy to jest dogo Canario??? [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8995/tnsnv30699.jpg[/IMG]
-
Zmasakrowany pies...jest już w hotelu, teraz czeka na dom! Ma dom
betinka24 replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
oto wiadomości od Irkowej która do mnie dzwoniła: Lottek jest w drodze do hotelu wygląda w miarę niezle ( nie zauważyłam pogorszenia jego stanu ) Jest spokojny leży sobie i obserwuje, a smród wydobywający się z jego rany na głowei jest potworny. Irkowa wiecej napisze jak już wroci z hotelu. -
Zmasakrowany pies...jest już w hotelu, teraz czeka na dom! Ma dom
betinka24 replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
Irkowa jest już w drodzę po psiaka, Piesek z tego co wiem ma sie nazywa Lottek -
Zmasakrowany pies...jest już w hotelu, teraz czeka na dom! Ma dom
betinka24 replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
Naprawde nie jestem w stanie tego pojąć Irkowa i Kasiek starają sie pomóc temu pieskowi, Irkowa lata z językim na wierzchu zeby zalatwic transport zeby jak najszybciej mu pomoc dac mu szanse, Kasiek szybko działa i zamieszcza wątek na dogo a pewna osoba na dogo nie umie w zaden inny sposób pomóc tylko umie usiasc przed kompem i robic zamieszanie probując oskarżać uczciwe dziewczyny, a moze ta osoba ruszy sie przed komputera pojedzie do schroniska zobaczy psa i niech sama podejmie jakies kroki, usiasc i pisac na watku to kazdy potrafi!!! -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
betinka24 replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
[quote name='agniecha82x']piekne zdjecia, piekny ten nasz czarnuch :loveu: i cudowni ludzie - wlasciciele czarnuszka! :loveu: a jakie Nozka ma teraz imie? czy zostalo Nozka? :)[/quote] Nóżka nazywa sie teraz Gucci chyba jakos tak!!! -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
betinka24 replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
[quote name='t_kasiek']ciekawe co tam u Pana Nóżki :)[/quote] Oto co u Pana Nózki jak widac cudownie!!! :lol: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8831/cucci001.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6974/cucci006.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4114/cucci007.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8155/cucci009.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/2436/cucci013.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4843/cucci018.jpg[/IMG] -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
betinka24 replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Tak Pan Nóżka ma juz swój nowy domek, w którym jest bardzo szcześliwy a jego nowi właściciele są w nim zakochani!!!! :-) -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
betinka24 replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Pan Nóżka w swoim nowym domku!! :-) [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/79/guccihjem1.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/60/guccihjem2.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/373/guccihjem3.jpg[/IMG]