Jump to content
Dogomania

betinka24

Members
  • Posts

    5052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betinka24

  1. boze musimy cos wymyyslec, one sa bez jedzenia bez wody, bez kontaktu z czlowiekiem pozatym zbliza sie zima a ich budy wygladaja fatalnie. Musimy cos wymyslec i to szybko!!!
  2. [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/562/dsc08212small.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4500/dsc08215small.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4855/dsc08219small.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8086/dsc08222small.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7568/dsc08226small.jpg[/IMG]
  3. Kto może w jakiś sposób pomóc temu biednemu psiaczkowi
  4. [quote name='Agnieszka88']Żebym nie miała jednego psa i żeby nie był tak daleko to... Ehh,mój pies pewnie by go zaakceptował,wręcz opiekował ;) Ale nie wiem jak on... Powiedzcie mi czy on duży będzie?[/quote] To napewno bedzie malutki piesek, widzialam go na wlasne oczy i stwierdzam ze bedzie wielkosci jamnika cos takich rozmiarow.
  5. psiak napewno został adoptowany. na stronie [URL="http://www.psy-warszawa.pl"]www.psy-warszawa.pl[/URL] w psach adoptowanych sa jego zdjecia z nowego domu.
  6. to chyba nie ten sam psiak :-(
  7. to jak będziesz mogła to podjedz tam i zobacz jak wyglada sytuacja z tym jamniczkiem
  8. Moja koleżanka dostała takiego e-maila od pewnej Pani która widuje non stop tego jamniczka. "Od kilku dni rudy jamniczek błąka się w okolicach ulicy Cyklamenów {Wawer) od strony Wału Miedzeszyńskiego. Zazwyczaj przesiaduje pod moją bramą od ul.Kuligowskiej. Serce się kraje, taki smutny i wystraszony. Nie pozwala do siebie podejść. Niestety nie mogę go przygarnąć, bo mam dużego psa, który nie toleruje konkurencji. Może ktoś wie, czy nikt go nie poszukuje, albo będzie mógł zapewnić mu dom. Ja ze swej strony mogę go tylko podkarmić i napoić, żeby nie zmarniał. A jeśli nikt się nie zgłosi, będę musiała zawiadomić straż miejską, bo szkoda by było, gdyby go jakaś krzywda spotkała (choćby wypadek z samochodem)" [url]http://img34.imageshack.us/img34/7453/img4303dn.jpg[/url] [url]http://img24.imageshack.us/img24/6066/img4304y.jpg[/url] [url]http://img43.imageshack.us/img43/5096/img4305s.jpg[/url] [url]http://img197.imageshack.us/img197/5403/img4306e.jpg[/url]
  9. czy to jest dogo Canario??? [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8995/tnsnv30699.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Diegula']Drugi raz:crazyeye: Ale pecha ma chłopak:shake:[/quote] Ludzie sa nieodpowiedzialni, ta Pani nie przemyślała swojej decyzji bo jednak stwierdziła ze taki pies jest za wielki do bloku.
  11. brak mi słow kolega wrócił do schroniska :-(
  12. Byłam na wakacjach ale z tego co się dowiedziałam to Świniak od tygodnia jest już w swoim nowym domku, adoptowała go jakaś młoda Pani niestety nic więcej nie wiem
  13. oto wiadomości od Irkowej która do mnie dzwoniła: Lottek jest w drodze do hotelu wygląda w miarę niezle ( nie zauważyłam pogorszenia jego stanu ) Jest spokojny leży sobie i obserwuje, a smród wydobywający się z jego rany na głowei jest potworny. Irkowa wiecej napisze jak już wroci z hotelu.
  14. Irkowa jest już w drodzę po psiaka, Piesek z tego co wiem ma sie nazywa Lottek
  15. Naprawde nie jestem w stanie tego pojąć Irkowa i Kasiek starają sie pomóc temu pieskowi, Irkowa lata z językim na wierzchu zeby zalatwic transport zeby jak najszybciej mu pomoc dac mu szanse, Kasiek szybko działa i zamieszcza wątek na dogo a pewna osoba na dogo nie umie w zaden inny sposób pomóc tylko umie usiasc przed kompem i robic zamieszanie probując oskarżać uczciwe dziewczyny, a moze ta osoba ruszy sie przed komputera pojedzie do schroniska zobaczy psa i niech sama podejmie jakies kroki, usiasc i pisac na watku to kazdy potrafi!!!
  16. jak dzis bede wracala z pracy to zatrzymama sie kolo tego mc donalds moze ja gdzies tam znajde!!!
  17. Prawdopodobnie ja dziś widziałam tą sunie jak jechalam rano do pracy. Siedziała przy poboczu na przeciwko mc donalds w Legionowie.nie mogłam niestety sie zatrzymac bo zamna jechało pełno samochodów, a gdy zawróciłam na swiatłach to jej juz tam nie było!!:-(
  18. [quote name='agniecha82x']piekne zdjecia, piekny ten nasz czarnuch :loveu: i cudowni ludzie - wlasciciele czarnuszka! :loveu: a jakie Nozka ma teraz imie? czy zostalo Nozka? :)[/quote] Nóżka nazywa sie teraz Gucci chyba jakos tak!!!
  19. [quote name='t_kasiek']ciekawe co tam u Pana Nóżki :)[/quote] Oto co u Pana Nózki jak widac cudownie!!! :lol: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8831/cucci001.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6974/cucci006.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4114/cucci007.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8155/cucci009.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/2436/cucci013.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4843/cucci018.jpg[/IMG]
  20. nic nowego, ciagle sa w schronisku a na ich mordkach widac coraz wieksze cierpienie i bol ze nie maja swojego Pana. :-(
  21. Tak Pan Nóżka ma juz swój nowy domek, w którym jest bardzo szcześliwy a jego nowi właściciele są w nim zakochani!!!! :-)
  22. Wielka szkoda że Feluś wogóle nic nie widzi :-( ale musi się nauczyc z tym żyć,zreszta on naprawde sobie doskonale radzi z tym swoim kalectwem wiec mysle ze nie bedzie mial problemów, oby tylko znalazl sie ktoś kto go pokocha takim jakim jest, a raczej jakim stał się z powodu człowieka!!!
  23. super bardzo sie ciesze ze juz dojechal, teraz czekamy na dalsze wiesci co powie weterynarz co bedzie z jego oczkami dalej!!!
  24. Felusia przekazałam Panu Robertowi i chłopak pojechał dalej. Boze on jest taki kochany całą podróz mnie całował, to jest niesamowite że po tym co mu wyrzadził człowiek on nadal tak ufa!!! jest tak kochany ze az trudno się z nim rozstać a łzy mi same leciały gdy juz odjezdzał z Panem Robertem!!!
  25. Pan Nóżka w swoim nowym domku!! :-) [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/79/guccihjem1.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/60/guccihjem2.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/373/guccihjem3.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...