[quote name='t_kasiek']chociaz podniose......a moze ogloszenia trzeba ponowic..... :([/quote]
Ja cały czas go ogłaszam i ciągle nic a obawiam się że hotel dla Pana Nogi kończy się!!!!:-(
[quote name='agniecha82x']mi tez brak juz pomyslow jak mu pomoc, jak znalezc mu dom :shake:[/quote]
On jest jakis zaklety już dawno powinien miec swoja rodzinne i swoj dom!!!