Jump to content
Dogomania

betinka24

Members
  • Posts

    5052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betinka24

  1. [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8312/guccihjem4.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7769/guccihjem8.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5506/guccihjem9.jpg[/IMG]
  2. Pan Nózka który jest na pierwszej stronie ma już swój wymarzony domek :multi: [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6576/sshd2.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Diegula']A wy jeszcze bez domu:shake::shake::shake::shake:?[/quote] Caly czas w schronisku i nawet jednego telefonu nie bylo!!!
  4. [quote name='Yana']brak funduszy ? czy źle się zachowuje ?[/quote] Trudna sytuacja rodzinna, Pani musi oddac jak najwiecej psów hotelowych!!!
  5. Domek naprawde pilnie potrzebny. Noga musi jak najszybciej opuscici hotel w którym obecnie przebywa
  6. [quote name='t_kasiek']chociaz podniose......a moze ogloszenia trzeba ponowic..... :([/quote] Ja cały czas go ogłaszam i ciągle nic a obawiam się że hotel dla Pana Nogi kończy się!!!!:-(
  7. monia3a wielkie dzikei, kto moze jeszcze pomoc kazdy grosz sie liczy gdyz hotel onki pochlonal wszystkie nasze pieniazki
  8. chyba już nikt nie ma pomysłu jak mu pomoc:-(
  9. Tak sunia nadal w hoteliku!!!!
  10. Kto da szanse temu kochanemu psiaczkowi!!!!
  11. [COLOR=#000000]dziekuje za zainteresowanie.Informuje iz Rudy znalazla swojego anioła i juz domku nie szukamy. [/COLOR]
  12. Noga nadal bez domku czy naprawde nikt go nie pokocha i nie da szans na nowe życie!!!:placz:
  13. Rudy bardzo prosi o domek!!!
  14. psiaki juz sa w drodze, szukamy im dobrych odpowiedzialnych domkow!!
  15. Rudy wszystkim sie przypomina!!
  16. On jest taki ciekawy swiata tak bardzo pragnie miec swojego Pana ktoremu odda cale swoje serduszko
  17. nie ma co dłuzej zwlekać, kto może mi pomoc w ogłaszaniu kajtka i kto moze pomoc jakos finansowo, bo jak widac na papudraczek nie ma juz co liczyc!!!
  18. [quote name='agniecha82x']mi tez brak juz pomyslow jak mu pomoc, jak znalezc mu dom :shake:[/quote] On jest jakis zaklety już dawno powinien miec swoja rodzinne i swoj dom!!!
  19. [quote name='iwonamaj']Co u Rudego??? Biedak dalej szuka domku?[/quote] Zdrowie Rudego ok ale domku nadal brak!!!!
  20. naprawde jego sytuacja zaczyna wygladac beznadziejnie, zaczynam watpic czy kiedykolwiek znajdzie sie ktos kto mu da dom!!!
×
×
  • Create New...