Jump to content
Dogomania

husky_strzegom

Members
  • Posts

    617
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by husky_strzegom

  1. SPIS WYSTAWCÓW.xls [FONT=Arial][SIZE=2][B]Zmiana sędziego z [COLOR=DarkRed]K. Boryczko[/COLOR] na [COLOR=Red]Vytautas Baranauskas (Litwa)[/COLOR] [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B]SIBERIAN HUSKY[/B][/SIZE][/FONT] [B][I][FONT=Arial][SIZE=2]Psy[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][SIZE=2]kl. młodzieży[/SIZE][/FONT][/I][/B] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=&quot]202[/FONT]. SHEMAR de Ciukci[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][I][B]kl. p[/B][/I][FONT=&quot][I][B]ośrednia[/B][/I][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]203. JASER de Ciukci :loveu: [/SIZE][/FONT] [I][B][FONT=Arial][SIZE=2]kl. championów[/SIZE][/FONT][/B][/I] [FONT=Arial][SIZE=2]204. LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr [/SIZE][/FONT]:loveu: [B][FONT=Arial][SIZE=2]Suki [/SIZE][/FONT][/B] [I][B][FONT=Arial][SIZE=2]kl. szczeniąt[/SIZE][/FONT][/B][/I] [FONT=Arial][SIZE=2]205. Kolasa Jolanta[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]206. Kardas Roman[/SIZE][/FONT] [I][B][FONT=Arial][SIZE=2]kl. młodzieży[/SIZE][/FONT][/B][/I] [FONT=Arial][SIZE=2]207. BRIGITTE BARDOT Freedome Choice[/SIZE][/FONT] [I][B][FONT=Arial][SIZE=2]kl. pośrednia[/SIZE][/FONT][/B][/I] [FONT=Arial][SIZE=2]208. Harężlak Adelajda[/SIZE][/FONT] [I][B][FONT=Arial][SIZE=2]kl. otwarta[/SIZE][/FONT][/B][/I] [FONT=Arial][SIZE=2]209. Kunert Zbigniew[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]210. Arktogea GRANADA [/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Arial][SIZE=2]211. Harężlak Adelajda[/SIZE][/FONT] [I][B][FONT=Arial][SIZE=2]kl. weteranów[/SIZE][/FONT][/B][/I] [FONT=Arial][SIZE=2]212. Ramotowska Marta[/SIZE][/FONT]
  2. [B]Gratulacje dla zwycięzców [COLOR=Red]Gratulacje dla Beatki i Darka oraz psiaków !!!!!!!![/COLOR] [/B]
  3. [B]Gratulacje dla zwycięzców[/B]
  4. [U][SIZE=3]sędzia: Katarzyna Czarkowska[/SIZE][/U] PSY Klasa młodzieży wł. Ślak Łukasz ([B]INTI INVERNO Princes of North[/B]) - nb Klasa pośrednia [COLOR=Red][B]wł. Bergmann Agnieszka, Jasińska Beata (JASPER de Ciukci) - I CWC, NDPwR[/B][/COLOR] Klasa championów wł. Bergmann Agnieszka ([B]LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr[/B]) - I, doskonała (BEZ CWC) SUKI Klasa szczeniąt [COLOR=Red][B]wł. Kolasa Jolanta (BLISS Equanimity (FCI)) - I, NSZwR[/B][/COLOR] Klasa młodzieży wł. Babiński Jerzy - I wł. Rogowska Maria ([B]CELINE DIONE The Future is Ours[/B]) - II Klasa otwarta [COLOR=Red][B]wł. Chrzanowska Anna (AFERA Freedom Choice FCI) - I CWC, NDSwR, BEST OF BREED, III BEST OF GROUP[/B][/COLOR] wł. Ślak Łukasz ([B]FLAMME PRINCESS Princes of North[/B]) - NB Klasa championów wł. Wójcik Łukasz ([B]Arktogea GRANDA[/B]) - [B]I, DOSKONAŁA (BEZ CWC)[/B] [SIZE=5][COLOR=Red][B]NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU WAŁBRZYSKIEGO (sędzia: [FONT=Arial]Zdenek Kliment - CZ)[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
  5. Czy kos ma zdjęcia z X grupy z Bisów ???
  6. [FONT=Arial][SIZE=4][B] [COLOR=#ff0000]UWAGA!!! [/COLOR] [/B][/SIZE][/FONT][SIZE=4][B] [FONT=Arial]ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA PSÓW NA NASZE WYSTAWY JESZCZE DO 17.06. (również do tego dnia wpłaty po niższej cenie!). [/FONT][/B][/SIZE][B][FONT=Arial][SIZE=3]Gorąco zachęcamy szczególnie właścicieli ras: airedale terrier, akita, basset, beagle, bearded collie, bernardyn, bulterier, charcik włoski, chihuahua dł., chow chow, cocker sp. amerykański, deerhound, dog niemiecki, dogue de bordeaux, golden retriever, greyhound, gryfoniki, karelski p. na niedz., ow. szetlandzki, ow. szkocki, ow. środkowoazjatycki, PON, pudle, shar pei, sznaucery, wilczarz irlandzki[/SIZE][/FONT][/B]
  7. [B]Siberian Husky (14)[/B] [B]Psy - Dogs[/B] [I][B]Klasa młodzieży - Junior Class 3 527 – 529[/B][/I] INTI INVERNO Princes of North NORIS SILVER WARRIOR Eskimoski Domek RAMIR Dotyk Północy [I][B]Klasa otwarta - Open Class 1 530[/B][/I] BACO Galladria - Novitaris [I][B]Klasa championów - Champion Class 1 531[/B][/I] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]CASINO ROYALE of Cool Water I CWC, NDPwR,[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red][B]BEST OF BREED BEST OF GROUP IV BEST IN SHOW[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [B]Suki - Bitches[/B] [I][B]Klasa baby - Baby Class 1 532[/B][/I] G.I.JANE Galladria Novitaris [I][B]Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 533 – 534[/B][/I] BLISS Equanimity [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]EXTRAVAGANCE of COOL WATER I, BEST PUPPY OF BREED BEST IN SHOW PUPPY[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [I][B]Klasa młodzieży - Junior Class 3 535 – 537[/B][/I] CELINE DIONE The Future is Ours - III PEARL OF ICE Galladria Novitaris - II [CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=4]ROXY D.B.Arctic I Zw.Mł, BEST JUNIOR OF BREED BEST IN SHOW JUNIOR[/SIZE] [/B][/COLOR][/CENTER] [I][B]Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 538[/B][/I] DEMI Dotyk Północy [I][B]Klasa otwarta - Open Class 2 539 – 540[/B][/I] [B]AFERA Freedome Choice FCI - I CWC, NDSwR[/B] FLAMME PRINCESS Princes of North [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]Gratulacje dla zwycięzców !!!! Dziękuję Beatce i Darkowi oraz Ani za mile spędzony dzień :) [/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  8. [B]Siberian Husky (14)[/B] [B]Psy - Dogs[/B] [I][B]Klasa młodzieży - Junior Class 3 527 – 529[/B][/I] INTI INVERNO Princes of North NORIS SILVER WARRIOR Eskimoski Domek RAMIR Dotyk Północy [I][B]Klasa otwarta - Open Class 1 530[/B][/I] BACO Galladria - Novitaris [I][B]Klasa championów - Champion Class 1 531[/B][/I] CASINO ROYALE of Cool Water [B]Suki - Bitches[/B] [I][B]Klasa baby - Baby Class 1 532[/B][/I] G.I.JANE Galladria Novitaris [I][B]Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 533 – 534[/B][/I] BLISS Equanimity EXTRAVAGANCE of COOL WATER [I][B]Klasa młodzieży - Junior Class 3 535 – 537[/B][/I] CELINE DIONE The Future is Ours PEARL OF ICE Galladria Novitaris ROXY D.B.Arctic [I][B]Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 538[/B][/I] DEMI Dotyk Północy [I][B]Klasa otwarta - Open Class 2 539 – 540[/B][/I] AFERA Freedome Choice FCI FLAMME PRINCESS Princes of North Powodzenia i do zobaczenia w niedzielę :)
  9. [B]Gratulujemy wszystkim zwycięzcom![/B]
  10. [B]Gratulujemy!!!!!!!! Zwycięzcom, ukończonych championom![/B]
  11. [CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=DarkRed]CASINO ROYALE of Cool Water[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Red]res. CACIB[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=DarkRed]Arktogea QUEEN OF NIGHT[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Red]res. CACIB[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [/B][B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]ROXY D.B. Arctic[/COLOR][/SIZE] [/B][B][SIZE=3][COLOR=Red]Best Puppy of Breed[/COLOR][/SIZE] [/B][B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]EXTRAVAGANCE of Cool Water[/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana] [SIZE=3][COLOR=Red]Best Baby [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][SIZE=3][COLOR=Red]of Breed[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3] [/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Red] BEST IN SHOW [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=3][COLOR=Red][B]Baby[/B][/COLOR][/SIZE] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=DarkRed]CASINO ROYALE of Cool Water[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][COLOR=#008000][B][SIZE=4][COLOR=DarkRed] & [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]ROXY D.B. Arctic[/COLOR][/SIZE][/B][FONT=Verdana][COLOR=#008000][B] [SIZE=3][COLOR=Red]II Najlepsza Para Hodowlana Wystawy[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [B]Super gratulujemy! Brawo :)[/B] [/CENTER]
  12. [SIZE=3][B][COLOR=red][FONT=Arial]UWAGA!!![/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial] BADANIE OCZU U PSÓW PODCZAS WYSTAWY 26 i 27 CZERWCA NOWA RUDA[/FONT][/B][FONT=Arial] W oba dni wystaw w Nowej Rudzie - Słupcu będzie możliwość wykonania psu badania oczu. Badanie przeprowadzi lekarz Oliwia Lis-Łobaczewska z Warszawy. (Ukończyła wydział weterynarii w Olsztynie, jest członkiem ESVO - Europejskiego Stowarzyszenia Okulistów weterynaryjnych. Bada oczy w kierunku genetycznych i wrodzonych chorób oczu na wystawach od roku 2009, badania te wcześniej wykonywała w klinice na Bemowie oraz innych klinikach w Warszawie). Na wystawie do badania wykorzystana będzie FUNDUS KAMERA, dzięki której właściciel będzie mógł obejrzeć dno oka swojego psa, jak również będzie możliwość zapisania ewentualnych zmian na CD, dzięki czemu będzie możliwość późniejszego porównania. Na Wystawie zostanie przeprowadzone badanie oczu w kierunku: PPM, PRA, RD, katrakta (zaćma genetyczna), CEA, entropium, ektropium, małoocze, dystrofia rogówki, distichiasis, zaćma, zwichnięcie soczewki, w uzasadnionych przypadkach będzie wykonane badanie gonioskopowe. Szczegóły co do miejsca badania oraz godzin przyjmowania przekażemy zainteresowanym przed samą wystawą. Zainteresowanych wykonaniem takiego badania podczas wystawy prosimy o kontakt i wcześniejsze zapisy, które prosimy kierować na e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jest również możliwość zgłoszenia psa do badania podczas wystawy. Wymagany jest rodowód psa! Badanie zostanie przeprowadzone po zebraniu odpowiedniej ilości chętnych, o czym zgłoszonych poinformujemy.[/FONT][/SIZE]
  13. [CENTER][B]Jeszcze wyniki z wczorajszej wystawy: [/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][SIZE=4][COLOR=Red]ROXY D.B. Arctic[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=Red] & [/COLOR][/SIZE][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]CASINO ROYALE of Cool Water[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B] [SIZE=3][COLOR=DarkRed]Najlepsza Para Saarbrücken 2010[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][/B][B][SIZE=3][COLOR=DarkRed] [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=DarkRed] [/COLOR][/SIZE][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]CASINO ROYALE of Cool Water[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B] [SIZE=3][COLOR=DarkRed] Zwycięzca Saarbrücken 2010 [/COLOR][/SIZE][/B][B][FONT=Verdana] [/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]Arktogea QUEEN OF NIGHT[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana] [/FONT][/B] [B][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Zwycięzca Saarbrücken 2010 [COLOR=Black]Super Gratulujemy!!!!!!!!!!! Rewelacyjne wyniki :) Brawo[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red] :Cool!:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][SIZE=3][COLOR=DarkRed] [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  14. [B]Dodałem kilka zdjęć z Bytomia. Foto Monika Milian :) [/B][CENTER][B][URL="http://picasaweb.google.pl/110839147197859388541/BytomCWC23052010#"][COLOR=DarkRed]FOTO[/COLOR] [I]- kliknij[/I][/URL][/B] [/CENTER]
  15. [quote name='Cyraneczka']Na dzisiejszej wystawie: [COLOR=Red][B][COLOR=Teal]QUEENIE - 2, res. CAC[/COLOR] [COLOR=DarkSlateGray]ROXI - 1, NSzwR[/COLOR] JAMES - 1, CAC (VDH i DCNH), BOB - ukończony KLUBOWY CHAMPIONAT NIEMIEC (DCNH) [COLOR=Purple] Wielkie gratki dla Loczków!!!!! :multi::multi:[/COLOR] [/B][/COLOR][/QUOTE] [SIZE=4][B]Super Gratulujemy!!!!!!!!! :Cool!: :cunao:[/B][/SIZE]
  16. [CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=4]POURPLE RAIN Galladria-Novitaris [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=DarkRed]I Zw. Mł, NJwR, BOB[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=DarkRed] [B]III BEST IN SHOW JUNIOR II BEST OF GROUP[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=Red]Arktogea SWEETY[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=DarkRed]I, Best WETERAN of BRED III BEST IN SHOW WETERAN [/COLOR][/SIZE][/B][CENTER][B][SIZE=2][COLOR=Black]Gratulacje!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/CENTER]
  17. [CENTER][B]23.05.2010 Internationale Ausstellung 24.05.2010 Nationale Ausstellung[/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red] CASINO ROYALE of Cool Water :bigcool:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana]lok. 1, CAC, res. CACIB[/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]:bigcool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]Arktogea QUEEN OF NIGHT [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana] lok. 1 CAC, CACIB[/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]:Cool!:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B] [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Magenta]Ukończony Champion Niemiec [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]:Cool!:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][SIZE=4][COLOR=Red]ROXY D.B. Arctic [/COLOR][/SIZE][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana] lok. 1, Best Puppy[/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]:Cool!:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]II [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red]BIS PAR :Cool!:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red] :terazpol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B] Ogromne gratulacja dla Beatki i Darasa oraz psiaków !!!!!!!!!!! Brawo!!!!!!!!!!!! Powodzenia jutro!!!! Trzymamy kciuki :) [/B][/CENTER]
  18. [B]PSY [/B] [U][I]kl.szczeniąt[/I][/U] [B]STORM STARTER Zaltana - I vp, BEST PUPPY OF BRED[/B] TOFFI DREAM z Klanu Wydry - II [U][I]kl.młodzieży[/I][/U] LEXUS Eskimoski Domek - I Zw.Mł. PURE PASSION Dwie Korony Winterfrost's LANDER - II NORIS SILVER WARRIOR Eskimoski Domek [I][U]kl.pośrednia[/U][/I] BALTO The Future Is Ours - II [B]JASPER de Ciukci - I CWC, NDPwR, :siara:[/B] :Cool!::bigcool: [U][I]kl.championów [/I][/U] LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr - I CWC [I][U]kl.weteranów [/U][/I] [B]Arktogea SWEETY - I, Best WETERAN of BRED[/B] [B]SUKI [/B] [U][I]kl.szczeniąt[/I][/U] MARGERITA Artico Encanto - I vp [U][I]kl.młodzieży[/I][/U] ATLANTA Oczy Łowcy FCI - III Arktogea KATRINA - II UNDER THE MOONLIGHT Of Wolf Point [COLOR=Red][B]POURPLE RAIN Galladria-Novitaris - I Zw. Mł, NJwR, BOB[/B][/COLOR] :Cool!: [U][I]kl.pośrednia[/I][/U] MAZDA Gidelskie Sanie - I CWC [U][I]kl.otwarta[/I][/U] BIEGNĄCA Z WILKAMI z Coyoacan ANGEL OF LOVE Eskimoski Domek [B]Arktogea ESTONIA - I CWC, NDSwR[/B] [U][I]kl.championów[/I][/U] Haukenn ANDROMEDA - CWC Gratulacje dla wszystkich i powodzenia na finałach!!!!
  19. [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=Red]:loveu: Arktogea GRANADA[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=Red]:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=1][I][COLOR=DarkRed](Ch.PL,RU, Mł.Ch.Pl. Explorer STARLIGHT EXPRESS & Ch.Pl., Mł.Ch.Pl. Arktogea QUEEN OF DREAMS)[/COLOR][/I][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red] :bigcool:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=Red] :Cool!:[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][B] nowy Champion Polski[/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=5][COLOR=Red] :Cool!:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  20. [quote name='galadria'][CENTER][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkslategray][B]PASION LATINA FOR WOLF POINT Galladria Novitaris[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [CENTER][I][FONT=Comic Sans MS](SECRET STAR of Wolf Point & WINTERFROSTS Pegaso)[/FONT][/I][/CENTER] [CENTER][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]nowy Młodzieżowy Champion Rumunii[/COLOR][/SIZE] :multi::multi:[/FONT][/I] [/CENTER] [/QUOTE] [B]Gratulacje Agata oraz Gratulacje dla Augustin'a[/B][B][B]![/B] [/B][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#663300][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [B]Gratulacje dla Eweliny i An. Brawo!!!! Ewelino gratuluje ukończenia Młodzieżowego Championatu brawo!!! [SIZE=4] [/SIZE][/B][CENTER][SIZE=4][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=Red]:bigcool:[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][B] [COLOR=Red]Arktogea GRANADA :bigcool:[/COLOR] (Ch.PL, Mł.Ch.PL) [/B][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=Red]:Cool!:[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=DarkRed] nowy Champion Polski[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=Red]:Cool!:[/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]
  22. [B]Ogromne Gratulacje dla Beatki i Darka oraz psiaków!!!! To był WASZ DZIEŃ !!! SUPER WYNIKI !!![/B] :Cool!::Cool!::Cool!:
  23. [B]Brawo dziewczyny jeszcze raz gratuluje!!! [/B]
  24. Gratulujemy, brawo super wyniki :)
  25. [B]Gratulujemy, brawo :) [/B]
×
×
  • Create New...