Jump to content
Dogomania

husky_strzegom

Members
  • Posts

    617
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by husky_strzegom

  1. Sędzia: Mariola Semik (PL) Ring: 5 - [URL="http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/JG_2010_plan.pdf"]plan sędziowania[/URL] Psy: kl. młodzieży: SHEMAR DE CIUKCI kl. championów: CASINO ROYALE of Cool Water Suki: kl. baby: EXTRAVAGANCE of Cool Water KANDY Dotyk Północy kl. szczeniąt: Equanimity (FCI) BLISS ROXY D.B.Arctic kl. młodzieży: UNDER THE MOONLIGHT of Wolf Point kl. otwarta: Arktogea GRANADA OMENA D.B.Arctic TINA'S BLACK QUEEN Eskimoski Domek
  2. [FONT=Verdana][B]CASINO ROYALE of Cool Water -[/B] CAC, res. CACIB [/FONT][B][FONT=Verdana]Arktogea QUEEN OF NIGHT - CAC, CACIB[/FONT], [COLOR=DarkRed]Ukończony Champion Chorwacji[/COLOR] :loveu::multi:[/B] [SIZE=2][B]ROXY D.B. Arctic [/B][/SIZE]- [SIZE=2][COLOR=Black]czekamy na wieści z BIS'ów[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][B]EXTRAVAGANCE of Cool Water - [/B]czekamy na wieści z BIS'ów Powodzenia na BIS'ach: puppy, baby i par :) [/COLOR][/SIZE]
  3. [B]Arktogea GRANADA[/B] - to suczka pochodząca z hodowli Arktogea po ostatnim miocie reproduktora Ch.PL, RUS Explorer STARLIGHT EXPRESS imp. Węgry oraz po raz pierwszy mama została Mł.Ch.PL, Ch.PL Arktogea QUEEN OF DREAMS [CENTER][SIZE=4][B]Arktogea GRANADA[/B][/SIZE] [IMG]http://haszczaki.pl/images/stories/granada/grana.jpg[/IMG] Więcej na stronie internetowej hodowli [URL="http://haszczaki.pl"][B]Arctic Friend's[/B][/URL] [/CENTER]
  4. [CENTER][COLOR=Red][B]SUPER WIEŚCI, GRATULACJE DLA BEATKI, DARKA I PSIAKÓW ! ! ! ! [/B][/COLOR] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/CENTER]
  5. PSY kl. szczeniąt ASCHEM Antarktis kl. młodzieży HERAT de Ciukci – II KOSMO-BORYS Polarny Czar FCI PURE PASSION Dwie Korony - I Zw.Mł. kl. otwarta AMANT Paracortus FCI kl. weteranów EASY RIDER Hydrargium SUKI kl. młodzieży ARCTIC SUN Inuktitut FCI DAFNE Potomek Togo KONTITA Polarny Czar FCI POURPLE RAIN Galladria-Novitaris - II [B]PURE LOVE Dwie Korony - I Zw.Mł. NJwR, BOB[/B] [B]Reszty nie znam :)[/B] [B]Gratulacje![/B]
  6. PSY kl. szczeniąt ASCHEM Antarktis kl. młodzieży HERAT de Ciukci – II KOSMO-BORYS Polarny Czar FCI PURE PASSION Dwie Korony - I Zw.Mł. kl. otwarta AMANT Paracortus FCI kl. weteranów EASY RIDER Hydrargium SUKI kl. młodzieży ARCTIC SUN Inuktitut FCI DAFNE Potomek Togo KONTITA Polarny Czar FCI POURPLE RAIN Galladria-Novitaris - II [B]PURE LOVE Dwie Korony - I Zw.Mł. NJwR, BOB[/B] [B]Reszty nie znam :)[/B] [B]Gratulacje![/B]
  7. PSY kl. szczeniąt ASCHEM Antarktis kl. młodzieży HERAT de Ciukci – II KOSMO-BORYS Polarny Czar FCI PURE PASSION Dwie Korony - I Zw.Mł. kl. otwarta AMANT Paracortus FCI kl. weteranów EASY RIDER Hydrargium SUKI kl. młodzieży ARCTIC SUN Inuktitut FCI DAFNE Potomek Togo KONTITA Polarny Czar FCI POURPLE RAIN Galladria-Novitaris - II [B]PURE LOVE Dwie Korony - I Zw.Mł. NJwR, BOB[/B] [B]Reszty nie znam :)[/B] [B]Gratulacje![/B]
  8. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]Darek z Jamesem wygrali BEST OF GROUP :multi::multi::multi::multi:[/B] [B] u sędziego: [FONT=MS Shell Dlg 2]Hansa Mullera[/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT] Gratulujemy!!!!!!!!!!!!![/B] [/COLOR][/SIZE][/CENTER] P.S. Wpisało się tyle razy, bo dogo się zawiesiło :(
  9. Darek z Jamesem wygrali BEST OF GROUP u sędziego: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Hansa Mullera [/FONT][/COLOR] Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!
  10. Darek z Jamesem wygrali BEST OF GROUP u sędziego: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Hansa Mullera [/FONT][/COLOR] Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!
  11. [B]No to powodzenia wszytkim jutro życzę :):) Mnie jednak nie będzie na wystawie ale mam nadzieję, że Granada da z siebie wszytko :):):):)[/B]
  12. [SIZE=2][B][COLOR=blue][FONT=Arial]SIBERIAN HUSKY - 47 - godz. 10:30[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Arial] [B][COLOR=purple]PSY [/COLOR][/B] [COLOR=blue]klasa Baby/Baby - 1 - 2061[/COLOR] [COLOR=blue]klasa Szczeniąt/Puppy Class - 1 - 2062[/COLOR] [COLOR=blue]klasa Młodzieży/Youth Class - 7 - 2063-2069[/COLOR] [COLOR=black]Winterfrost's LANDER[/COLOR] [COLOR=black]HERAT de Ciukci[/COLOR] [COLOR=blue]klasa Pośrednia/Intermediate Class - 4 - 2070-2073[/COLOR] [COLOR=black]JASPER de Ciukci[/COLOR][COLOR=blue] klasa Otwarta/Open Class - 4 - 2074-2077[/COLOR] [COLOR=blue]klasa Championów/Champion Class - 2 - 2078-2079[/COLOR] Ebonyshadow N SHAPALI'S DRAGON [COLOR=black] LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr[/COLOR] [COLOR=blue]klasa Weteranów/Veteran Class - 1 - 2080[/COLOR] [B][COLOR=purple]SUKI[/COLOR][/B] [COLOR=blue]klasa Baby/Baby - 2 - 2081-2082[/COLOR] [COLOR=blue]klasa Szczeniąt/Puppy Class - 1 - 2083[/COLOR] [COLOR=blue]klasa Młodzieży/Youth Class - 9 - 2084-2092[/COLOR] RAVEL Srebro Północy [COLOR=black]ARCTIC SUN Inuktitut[/COLOR] [COLOR=blue]klasa Pośrednia/Intermediate Class - 5 - 2093-2097[/COLOR] [COLOR=black]BAYLA LATIFA Lunadino[/COLOR] [COLOR=blue]klasa Otwarta/Open Class - 7 - 2098-2104[/COLOR] [COLOR=black]Arktogea GRANADA[/COLOR] Ebonyshadow's HUSQVARNA ISIS NON STOP PARTY Eskimoski Domek [COLOR=blue]klasa Championów/Champion Class - 3 - 2105-2107[/COLOR] [COLOR=black]Winterfrost's EXCLUSIVE [/COLOR]Arktogea QUEEN OF SNOW ANDROMEDA Gidelskie Sanie[/FONT][/SIZE] Trochę rozszyfrowałem :) [URL="http://www.zkwp.katowice.pl/zestawienie2010.htm"]Spis wystawców[/URL] [SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE]
  13. [B]Brawo :) Super !!![/B]
  14. [FONT=Arial][SIZE=2]Witam![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Siedzę właśnie i zbieram psy z punktacjami do [B]Rankingu Wystawowego 2009.[/B] Jeśli mógł bym prosić o podesłanie mi na e-mail ([/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=DarkRed]l[/COLOR][/B][COLOR=DarkRed][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL][FONT=Arial][SIZE=2])wyników każdego z psów. Dziękuję [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]P.S.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Proszę wysłać w formie:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B]klasa (Np. psy juniory)[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B]nazwa psa - liczba p. (liczba wystaw branych do punktacji)[/B][/SIZE][/FONT]
  15. [SIZE=3]Kategoria juniorów - suki : [/SIZE][SIZE=3]Arktogea GRANADA - 236 (7 wystaw) [/SIZE] [SIZE=3] Kategoria seniorów - suki : Arktogea GRANADA - 190 (7 wystaw)[/SIZE]
  16. [B]Może być.Ja nie mam zbytnio zastrzeżeń. A co z obecnym rankingiem za 2009??? Bo dobrze Ewa zauważyła że już koniec lutego i dalej cisza. Sądzę, że większość już podliczyła swoje psiaki. [/B]
  17. [B]Super!!! Brawo! Gratulujemy! [/B]
  18. [B]Super!!!! Gratulujemy Beatce i Darkowi za kolejne super wyniki !!! [/B]
  19. [B][SIZE=2]Sędzia w ringu: [COLOR=Red]Krystyna Opara (PL)[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Konkurencja finałowa sędzia:[/B] [SIZE=2][COLOR=Red][B][I]Ove Germundesson (Szwecja)[/I][/B][/COLOR][/SIZE] [B]Ring nr: 3 Ocena około: 13.21 - Siberian Husky[/B] [COLOR=Black][B][URL="http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy%202010/pskatalog.pdf"]PLAN SĘDZIOWANIA[/URL][/B][/COLOR]
  20. Mi też nie było łatwo... i nadal nie jest. Ja traktuje wystawy jako oderwanie się od codziennej gonitwy. Przez te kilka lat poznałem sporo osób i ich zachowania itp... Ale za każdym razem mnie zaskakują, jedni pozytywnie inni negatywnie. No cóż takie życie. Nikomu nie jest lekko. Zawsze można siedzieć w domu, to też jakieś rozwiązanie. Każdy uczy się na błędach! Nie raz i nie dwa się przegra. Zawsze może być gorzej i trzeba o tym pamiętać. Do zobaczenia niebawem :)
  21. [quote name='Nitor-Nivalis']Klasa posrednia to klasa od 15-24 miesiaca klasa otwarta od 15 miesiaca. Nie rozumiem wiec Twojego komentarza, pies ktory konczy 15 miesiecy moze isc w klasie posredniej otwartej mlodziezy i nawet championow, wlasciciel wybiera w ktorej isc powinien zwarzajac na wiele czynnikow, co jest chyba zupelnie normalne[/QUOTE] O to mi się rozchodziło, ale źle napisałem ;) P.S. A co do tego że napisałaś iż będziesz z psami w Drżonkowie, to już nie raz pisałaś że będziesz a Cię nie było ;)
  22. Każdy widzi swoją rację. Ja Cię poprosiłem, rozmawiałem z Tobą w tym temacie. Ewelina pewnie nie rozmaiła z Agnieszką na temat klasy itp. Wystarczy jeden głupi telefon czy nawet gg cokolwiek, na wystawie mogła podejść i pogadać! Myślę że jak by poprosiła to Aga by wystawiała go o klasę wyżej. Prośba. A nie bo należy wystawiać w championach jak już jest championem. Klasa jest dowolna. Wszytko w tym temacie. A co do kondycji psa, to ja już nie na jednej wystawie byłem z łysym psem i jako dawaliśmy radę!. Fakt że nie były to lokaty 1 ale w Katowicach byliśmy 2 w sporej stawce :)
  23. [B]Ewo[/B] czas w klasie młodzieży na skończenie championatu jest bardzo krótki i wystaw międzynarodowych w moim przypadku było mało, a w otwartej możesz kończyć championat do woli. A widzisz dziś zdarzyło się że utytułowane weterany powyżej 8 lat mają iść w otwartej i nie mam o to pretensji,;) Wszycy moga mieć do siebie pretensje o to że pies idzie w poś. a już może iść w otwartej. To tylko dobra wola właściciela w jakiej klasie będzie wystawiony pies. A tak w ogóle to ja najpierw [U][B]Ciebie prosiłem[/B][/U] o to byś dała nam szanse na jakiejś wystawie. Ja na twoja odpowiedź powiedziałem Ci że blokujesz w ten sposób klasę! Z resztą mówiłaś że będziesz z Loli na wszystkich międzynarodówkach na które jechałem, a nie pojawiłaś się na żadnej. [COLOR=DarkRed][B]Więc dziękuję Ci za umożliwienie skończenia nam Młodzieżowego Championatu Polski :)[/B][/COLOR]
  24. [B]Pies z tytułem Champion Polski czy innych champion dorosły może iść w klasie pośredniej jeśli nie przekroczył wieku w danej klasie. A w klasie otwartej i chempionów mogą być wystawiane psy z tytułami championów. Nie ma zakazu wystawiania championa w klasie otwartej. Więc to tylko zależy od właściciela w jakiej klasie będzie prezentowany. Na ringach tyle championów idzie w klasie otwartej że nie ma o co mieć żalu![/B]
  25. PSY kl.pośrednia MUCH BETTER OF WOLF POINT kl.otwarta [B]LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr[/B] ARKADIUS GALLADRIA NOVITARIS SUKI kl.młodziezy PEARL OF ICE Galladria Novitaris UNDER THE MOONLIGHT OF WOLF POINT
×
×
  • Create New...