Jump to content
Dogomania

michelle04

Members
  • Posts

    2905
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by michelle04

  1. A tak przytulam się do cioteczki [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11399/e8b57e6a0009746a519284bb/20130514143-001[/IMG]
  2. Słoneczny Hrabcio [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5508/152671560006b79c519284ba/20130514142-001[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi1433/bf52d17700042182519284bd/20130514141[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi1520/9fad537d000a140a519284be/20130514146[/IMG]
  3. Ja już wykupiłam Norce ogłoszenia u Bazyliszka, ale im więcej ich tym lepiej :loveu:
  4. Bambino mam prośbę o zwrot transporterka, bo będę go potrzebować, a Goyka i tak z niego nie korzysta, więc na PW podam Tobie adres do wysyłki i proszę o nr konta bankowego to wyśle pieniądze. A jak się ma Goyka??
  5. Może coś takiego, tak na prędce skleciłam: [B][COLOR=black][FONT=Courier New]Ogrodniczka Norka w zamian za miłość oraz wikt i opierunek oferuje swoje zaangażowanie do prac związanych z użyźnianiem, spulchnianiem, kopaniem, nawadnianiem i nawożeniem gleby [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Courier New][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Courier New]Norcia jest wrażliwą indywidualistką i początkowo zachowuje dystans w stosunku do człowieka, jednak gdy zaufa to pokazuje swoją figlarną naturę. Ma ok. 6 lat, zachowuje czystość w mieszkaniu, posiada wszystkie szczepienia, jest zdrowa i wysterylizowana.[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Courier New]Daj jej szansę na prawdziwy dom! [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Courier New]Kontakt w sprawie adopcji: 502 298 088, e-mail: [email][email protected][/email][/FONT][/COLOR][/B]
  6. Bastuś dalej biega po łące, teraz już bez bólu...
  7. Dziękuję Cioteczki w imieniu pannicy, to cudowna psina:loveu:
  8. Wygrzewa się i pilnuje truskawek, by duuuuże urosły :loveu: To taka mała ogrodniczka, choć i tak najbardziej lubi *spulchniać* ziemię kopiąc dołki :evil_lol: [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6242/a4d6138c00116eca518e8745/20130505131-001[/IMG] Gdzie jest Norcia??? :eviltong: [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12464/1c40c74300243d47518e8744/20130505132-001[/IMG]
  9. Bazarek dla Lucy, zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243251-Stojak-na-dokumenty-do-17-05-2013[/URL]
  10. [quote name='Mysza2']Kesh jak zwykle z panią Keshową (czyli z piłeczką) :)[/QUOTE] Myszko, Kesh chyba tak jak każdy mężczyzna lubi kobiety, które zbyt wiele nie mówią i można je wziąć pod pantofel tzn pod łapę :loveu:
  11. Norcia na ogrodzie [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6529/f3805e140012c2ba518573e1/20130504126-001[/IMG] Biegnę do Ciebie [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7995/ddbe203e00014e1d51857252/20130504130-001[/IMG] Opalam się [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12951/bdb14c1a002a77fb5185723e/20130504129-001[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi14992/211c79b8000c1be851857302/20130504127-001[/IMG]
  12. [quote name='farmerka63']Zbieram koparę z podłogi... Radość przedwczesna była :( Trudno. Jedziemy dalej z tym koksem, siostry. Ważne, że pies jest bezpieczny i pod dobrą opieką. Zaraz zrobię przelew za maj :)[/QUOTE] Melduję, że pieniążki wpłynęły - dziękuję
  13. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5532/7b0cee69002249df51857384/20130504125-001[/IMG] Wąchanie [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6673/3999dd0a000b0ef75185717c/20130504124-001[/IMG] Uśmiech i zakręcony ogonek
  14. Dzisiaj pierwszy słoneczny dzień majowego weekendu, więc wyszliśmy na ogród z pracami porządkowymi [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi4846/a07472fb000fed6f51857199/20130504122-001[/IMG] Uczę się od babci jak pielęgnować ogród [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11614/151b5a2f001146a9518572c6/20130504123-001[/IMG] Teraz trochę zabawy [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15081/0165929a001acb0d51857170/20130504120-001[/IMG] i bieganie
  15. Nic nie rozumiem :shake: W weeken przyjedzie Cioteczka do nas to może cyknie parę wiosennych fotek Hrabciowi
  16. [quote name='__Lara']A dołki pod krecimi kopcami kopie? :)[/QUOTE] Nie, kopce jej nie "kręcą" na szczęscie, bo cała działka już by była zryta :evil_lol:
  17. Hrabcio już poinformowany;) To na kiedy ten wspaniały dzień spotkania planujecie??? Co do płatności to może niech Cioteczka się wstrzyma, rozliczymy się już po wyjeździe szcześciarza :razz:
  18. Wraz ze zmianą pogody, nastapiła przemiana w naszej Norce, teraz tylko przesiadywałaby w ogrodzie i tropiła nornice, do domu trzeba ją zaganiać, a i tak ociąga się i jeszcze kwiatuszek powącha i jeszcze źdzbło trawki, a potem goni jak tajfun :loveu: Rozmawiałam z Ciocią Anią102, biedaczka jest chora, więc przeprasza za swą nieobecność u Norci, no ale pozostajemy w kontakcie telefonicznym, więc jest na bieżąco informowana.
  19. [quote name='monika083']o to szkoda,fajnie byloby zrobic oglszenia z nowymi fotami.Poki co wyslalam siostrze kila z watku, w tygodniu pokaze zdjecia tej pani.[/QUOTE] Czy Pani zakochała się już w Norce? :loveu:
  20. [quote name='WARANSKA'][quote name='michelle04']Tutaj chyba zakopano skarb [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17805/e9d50872000d604d517ad6b8/20130415092-001[/IMG] Lucynko piekna dziewczynko,popaprasz sobie tylko pazurki,bo nawet nikt nie wie jakim jestes skarbem :loveu:[/QUOTE] Cioteczko ja wiem jaki to skarb i kocham tą dziewczynę jak swoją własną,bo nikt tak nie daje całusków w nosek jak Ona :loveu:
  21. Smutna wiadomość jest taka, ze Palomo przegryzł szelki i nie można wyprowadzać go w sposób kontrolowany na ogród, jednak jest też pozytywna wiadomość, że jak nikt nie widzi, tzn gdy Palomkowi się tak wydaje wyskakuje na ogród, załatwia potrzeby i chyłkiem zwiedza kąty,ale gdy zobaczy kogoś w pobliżu to zwiewa do chaty ino szum idzie :loveu: I jeszcze się odgraża szczekaniem, że hooo hoooo
  22. Czy to znaczy, że Hrabcio ma pakować plecaczek???:loveu: :kciuki::kciuki::kciuki: Ja mogę pomóc w transporcie po woj dolnośląskim,jeśli to jest ten wymarzony domek:loveu:
  23. [quote name='WARANSKA']lucy mówię Ci, że tam nic nie ma, szkoda wysiłku [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8138/b91942a3001a4249517ad5da/20130415093-001[/IMG] Keshu nie bedzie sie trudzil,bo na swoim skarbie,lapa czuwa :eviltong:[/QUOTE] Ech Cioteczko, komentarz jak zawsze celny hihihihihi:evil_lol:
  24. Tutaj chyba zakopano skarb [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17805/e9d50872000d604d517ad6b8/20130415092-001[/IMG] lucy mówię Ci, że tam nic nie ma, szkoda wysiłku [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8138/b91942a3001a4249517ad5da/20130415093-001[/IMG] Nie umiesz się bawić Kesh [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10553/d4677433000680f6517ad59a/20130415094-001[/IMG]
×
×
  • Create New...