...wcale sie Cezarowi nie dziwię, ma prawo być zły na ludzi i na cały świat po tym co przeszedł, ja pewnie juz dawno bym się wściekła i pogryzła ze złości, ze smutku, z bezsilnosci, z beznadzieji....
...Koperek tego nie wie nikt:shake: dwie są zółte, dwie ogoniaste i z tego co zrozumiałam dwie sa do adopcji od 2 lipca tylko, ze z jedną trzeba jeszcze na sterylke wrócić ale z która????...bo ja już zamotana jestem, a wychodzi na to że tylko TY je odróżniasz.....
...otrzymałam dzisiaj M-eska od Pani Darii, cytuje:"Luka ma tyle energii, że jest to po prostu niemożliwe. Potrafi w 2 min wykosić hektar łaki :-)). Jest jeszcze trochę słaba bo co jakiś czas kładzie sie i musi odpocząć. A potem dalej zasuwa :-)) a przy tym jest bardzo posłuszna. Nie chodzi na smyczy. Tylko przy koniach - bo chce sie z nimi bawić, a mogłoby to sie źle skończyć. Nie odstępuje mnie na krok. Nawet chce ze mną przyjmować pacjentów :-)). Bardzo dobry i mądry piesek. Ale chyba ma mniej niz 4 lata. Nam wszystkim pasuje 1-2 latka nie więcej. Pozdrawiamy bardzo serdecznie! I jeszcze raz bardzo dziękujemy!"
No i ma to nasze Słoneczko swoje niebo......:iloveyou:
...oczywiście ze zaglądamy, ta czarnulka to w jednym kojcu z Lusia była.. Lusia ma juz wspaniały domek, wiec teraz czas na koleżanke....podnoszę...:multi: