[quote name='chester07']jak Bonuś ślicznie truchta:loveu:haha Bonek buszmen wymiata :evil_lol:
nie no cudne fotki :)
a co tam ciekawego u was Anulciu?[/quote]
[COLOR=Blue]Hmm kochana u nas chyba nic ciekawego:D
[/COLOR] [quote name='Izabela124.']Hejka
Sliczny jest tylko jaki grubiutki[/quote]
[COLOR=Blue]Heh grubiutki to on nie jest:D
Ma wagę idealną :) 37kg i 61 cm:diabloti:
[/COLOR]