[COLOR=Blue]No macie Wy niecierpliwe potwory:D
I jak znów tu będzie taka haja o foty to...:mad:
Nie no żartuje:eviltong:
Potem jeszcze dod[/COLOR][COLOR=Blue]a[/COLOR][COLOR=Blue]m ze 2 fotki jak Bono dostał swój prezencik na Zajączka:p
[IMG]http://i32.tinypic.com/20fs4o.jpg[/IMG]
No Basia ciągnij mocniej:diabloti:
[IMG]http://i31.tinypic.com/m7w5yd.jpg[/IMG]
No Barni pomóż mi jej to wyrwać:eviltong:
[IMG]http://i27.tinypic.com/1grqjr.jpg[/IMG]
No rzucaj tym...;)
[IMG]http://i26.tinypic.com/21nfaxt.jpg[/IMG]
Może Barnuś mnie nie znajdzie:evil_lol:
[IMG]http://i31.tinypic.com/8jux.jpg[/IMG]
Ty tam nie patrz za nagródkami tylko ciągnij:razz:
[/COLOR]