[quote name='Martunia']Witanko. :hand: :)
No wreszcie! Będziemy niecierpliwie czekać na nowe foteczki. :loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]Hej hej:)
Wybaczcie dziś fot nie będzie:D
Wiem jestem śmierdzący leń:eviltong:
Ale jutro już na 100% będą:)
Po szkole pocykam pare fotek i wstawie:)
[/COLOR]