Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. [COLOR=darkred][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=black][B]- [COLOR=red]50zł [/COLOR]DT Bojka [/B]na konto sylwiaso[B] - [COLOR=red]50zł [/COLOR]DT Kora [/B]na konto argusiowej[B] - [COLOR=red]50zł[/COLOR] DT Nina [/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]na konto mamanabank Zapłacone wszystko.
  2. Już aktualizuję.Dziękujemy!!!!
  3. Doszło 300 zł, niech mi tylko Antoni uśnie to poopłacam no i do lecznicy.A za Kubę Cichacza??zaraz napisze u Mai
  4. oczywiście razem 117zł
  5. [quote name='uczeń czarnoksieżnika']Jesteś samicą, z wami jest inaczej. Samiec nigdy nie atakuje samicy chyba ze się broni. Jezeli ty go nie zaatakowałaś on nie miał powodu do ataku. A jeżeli chodzi o innych samców, oni zawsze będą stanowić zgrożenie. Niestety z instynktem się nie wygra.[/QUOTE] Nie zgodzę się z tym, że samiec nie zaatakuje suki.Moją Negrę namiętnie podgryza i to na poważnie kurdupel wiejski moich teściów.Mixa amstaffkę tak zdominował, ze jak go widzi to się kładzie na drodze.Taki mały dziad.I wcale się nie broni, bo go nie atakuje. Ten typ tak ma i kropka. A to ten dziad o słodkim imieniu Gangster (do ludzi cud miód i orzeszki) [URL=http://img846.imageshack.us/i/dsc0066u.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7205/dsc0066u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. Romka ja jutro idę z Negrą na szczepienie, więc zapłacę za Laseczkę i poproszę o potwierdzenie.
  7. no właśnie super godzina zlituj się Uczniaku ;-) odpisz, bo niedługo musze wyjść i nie wiem czy brać wózek czy auto
  8. Kurcze szkoda, a dziś wieczorkiem nie da rady??
  9. A po 15 moze być??bo ja nie moge wcześniej
  10. O to super u Mamanabank ;-) czarodziej pewnie jest, pojawił się uczeń ;-) ważne że jest ;-) to kiedy się spotykamy??
  11. A mogę ja podjechać z suka, bo u mnie nie da rady. I muszę przy tym być ;-) Może przejdźmy na PW.
  12. A za wizyty poadopcyjne odpowiedzialna Edzia ;-)
  13. ok czyli zbieram na konto skarpetowe podaję na PW i dopisek na Maję i nick z dogo. Tylko trzeba deklaracji. Ja nie mogę niestety.
  14. Romcia dopisz literkę w tytule wątku na :który: bo jest :kóry:
  15. OK. nie ma sprawy, tak byłoby tez dobrze.
  16. Mamanabank mogę zbierać deklaracje na Majeczkę, czyli wpłaty będą na konto skarpetowe. Aktualizuję pierwszą stronę.
  17. Andzike kochana juz wysłałam PW, ze nie napisałaś nr konta tylko same dane adresowe ;-) napisz proszę to zrobię przelew
  18. No to jestem ciekawa fryzury Laseczki. Moja Negra by się nadawała do cięcia ;-) jaką macie maszynkę?jakiej firmy i jakie ostrza??bo może uda się jakoś ostrzyc, ja nawet mogę, a kasę moge wrzucić do skarpety.Do lecznicy nie dam, bo mi tam ją okropnie zrobili, Pani do której Negrę prowadziłam nie odbiera telefonu...a Negra wygląda po zimie jak koszmar...ehh
  19. Maja jest cudowna, tylko potrzebuje odpowiedniej osoby, która Ją pokocha ;-)
  20. i jest trzecie [URL=http://img845.imageshack.us/i/maja1.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9800/maja1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. Zaraz wstawię zdjęcia od weta badań. Bahlsa została pięknie wyczyszczona przeze mnie ;-) [URL=http://img94.imageshack.us/i/maja2n.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2889/maja2n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/maja3.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/296/maja3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] zaraz wstawie trzecie, bo nie chce mi wyhostować.
  22. Ojej jak dobrze, że już po.Teraz niech Majeczka cieszy się zdrowym uszkiem i do domku nowego - ostatniego.
  23. Andzike poproszę nr konta na PW i dane do przelewu ;-)
×
×
  • Create New...