Człowiek to nie PIES - nie porównuj panno dzieci z domu dziecka do psa ze schroniska, ani sterylki adopcyjnej z aborcją u kobiet, bo zrobisz niepotrzebnie komuś przykrość.Zastanów się co piszesz. :shake::shake::shake:
Dziewczyno jestem w szoku co Ty wypisujesz!!!nóż się w kieszeni otwiera - nie jesteś dogomaniakiem, bo popierasz niekontrolowany rozród. Idź do schroniska, zobacz ile tam biednych psów jest, ile szczeniaków!!!ludzie starają się znaleźć domy psiakom i innym zwierzętom, a Ty nie widzisz nic złego w rozrodzie zwierząt nierasowych.Biorą na tymczasy, poświęcają czas i pieniądze, a przede wszystkim serce, a Ty nadal przy swoim ostro :angryy: pomyśl o innych zwierzętach,a nie tylko o swoim!!!jesteś przeciwna aborcji u suk - proszę bardzo tylko znajdź domy odpowiednie tym szczeniakom, a nie ktoś inny, bo stać obok i się wymądrzać na dany temat to możesz.Co jest lepsze??i proszę nie obrażaj znajdujących się tu ludzi, bo piszesz same bzdury. Ja ma kundlicę wysterylizowałam ją, bo zrozumiałam wiele będąc na dogo. I wiem, że nigdy nie kupię psa bez rodowodu!!!nie napędzę pseudohodowców, którzy liczą TYLKO na zysk. Pójdę do schronu lub do szanującej się hodowli i stamtąd będę miała w przyszłości towarzysza dla mojej Negry. Żegnam
[url=http://nasza-klasa.pl/profile/6294364]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
[url=http://aukcje.nasza-klasa.pl/item711871093.html]Amstaf (711871093) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/url]
kolejny cymbał napisałam PW znalazłam go , bo jest w znajomych u TZ
Witam serdecznie. Po tytule galeryjki stwierdzam, że Timuś ma to samo co moja szałaputka czyli syndrom ADHD, zdjęcia jej ciężko zrobić - pstrykam 50 a wybieram 20, bo albo ucieka, albo łebisko przekręci.
Pozdrawiam serdecznie :loveu::loveu:
Zaglądam i ja, zapomniałam z racji tego, że na dogo byłam mało. Sunię masz prześliczną, założę się, że ma coś z terrierka i charakterna jest. Mordkę ma słodką, a bródka urośnie troszkę. Gratuluję szczęśliwej adopcji :loveu:
to uciekanie w innym kierunku to do pieska który nie chce przychodzić do właściciela, który jest uczony przychodzenia i nagradzany, gdy wróci..:diabloti:
tu w grę wchodzi instynkt walki i obrony
Moja pójdzie na ściemę - po chwili wraca do mnie i nawet szyneczki smakowite jej nie zachęcą, chyba, że zje i wróci do Pańci...poczeka pod sklepem z koleżanką, ale zaczyna piać jak znikam w sklepie. :diabloti:
[quote name='infers']Mam nikkora 18-105.Nie jestem z tego obiektywu wcale zadowolony, psa w ruchu mi nie zrobi, ładnego makro też nie zrobi. Portrety takie sobie wychodzą.
Postaram się jak najszybciej sprawić sobie jakieś porządne szkiełko;).[/quote]
mi na razie musi wystarczyć ten obiektyw. W mojej galerii str. 29 pies w ruchu lotnym nad ziemią.:diabloti:
[quote name='Jagoodkaxd']Chciałabym zacząć swoją "karierę" z lustrzanką.
Głównie zastanawiam się nad Nikonem D60.
I chciałabym się dowiedzieć co o nim sądzicie?
Może moglibyście mi polecić jakąś lustrzankę dla typowego laika?
I mam taką prośbę , znacie jakąś stronę internetową , gdzie jest
coś niecoś o obiektywach?[/quote]
z racji tego, że d80 nie ma już w sklepach zakupiłam d60 i nie narzekam.Wzięłam bez kita.Dokupiłam nikkora 18 - 105 i jest wystarczający :razz: puszka 1400zł obiektyw 1100zł do tego torba lowepro,filtr, osłonka krystaliczna na ekran przylepna pod d60 i 2 karty 4 GB ok 300zł
Jestem zadowolona:multi:
ps. Trzeba pamiętać, żeby obiektyw do d60 był z silniczkiem, bo d60 nie ma wbudowanego AF.