Właśnie wróciłam z gór i widzę takie zmiany...i nawet mam zastępcę :mad::mad::mad::diabloti::diabloti::diabloti: Cieszę się bardzo, że tyle psiaków znalazło dom, ale jak znam życie to przyprowadzą ludzie kolejne do schronu...
Mamanabank powtórnie wysłałam Ci moje fotografie i mi odrzuciło.Masz przepełnioną skrzynkę....Pokasuj trochę rzeczy.
I dlaczego moje foty są takie malutkie??wcześniej było lepiej hostowane.
I co z moją ulubienicą Figunią??
Coco dostała ludzkie imię, które jest mi najdroższe memu sercu.....:-(
Jestem już na posterunku i do dyspozycji...