Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. Nie wiem jak się wpisuje psa do adopcji na sznaucerach.Wysłałam im zapytanie i mają odpowiedzieć edit. na razie dałam tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13503817#post13503817[/url]
  2. Dla mnie to paranoja żeby tam budy nie było!!!w boksie Zołzy jest maleńka buda!!pusta jutro się ją przestawi do Pietrka tak nie może być!!!wypcha się budę słomą i będzie miał cieplutko....
  3. [quote name='majuska']Czika to parówa-sorściakowo-kudłaczna ( mozna ja na 3 watkach reklamować:evil_lol: )[/QUOTE] taka wszechstronna :evil_lol: i zmykaj do domu
  4. Reks zaktualizowany Romka wielkie dzięki za piękny tekst Dodałam nasz schron do ogólnego zbioru wątków schronisk na dogo, powinno dodać niedługo na pierwsza stronę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zbior-wszystkich-watkow-schronisk-na-dogo-123324/[/URL] :lol::lol::angel:
  5. oj się szykuje dom super, ale nic nie moge napisać, żeby nie zapeszyć...nigdy nie kochana, nie przytulana prze własnego pana ma szansę....:multi:
  6. kochana ja wstaję codziennie o 5.30, wychodze z domu o 6.00, dochodzę do Zacisza obok Ekonimika i sądu o 6.15 i ruszam busem zakładowym do miejsca przeznaczenia 26 km...od 7 zaczynam pracę i siedzę tez na dogo ciiii....żeby nie było, że się obijam...a bakcyla łyknęłam...:crazyeye:
  7. gdyby mi zaginął pies....a nie zginie, bo jestem odpowiedzialna....to pierwszymi moimi krokami byłyby lecznice i schornisko....nie sądze, żeby poprzedni właściciel interesował się Niko, sam pewni go przepędził....:shake:
  8. Podnoszę maluszka...:multi:
  9. no własnie za niewinność...człowiek doprowadza do każdej krzywdy braci mniejszych :-(:shake:
  10. a to zdjęcie, które jej zrobiłam za kratkami, chyba to pierwsze jak się patrzy na wprost jest zniewalające....ustawiłam na pulpit...Negra mnie pogryzie za to :eviltong:
  11. :eviltong: dziś to zrobię Romka, w pracy nie wiem, nie ma na razie "szefa" więc luz
  12. Dałam go do działu szukam domu..ktos tam szuka onka młodego i aktywnego, ale na razie nie ma odzewu :-(
  13. Ok...juz się boję....a ja Cię moim pitbullem grenlandzkim :eviltong: którego mam nadzieję doprowadzisz do porządku i mi pokażesz jak ją doprowadzać....ciekawe czy da się bez nerwów Negry wyczesać jej łapki...
  14. Florentynka zauwazyłam gdzieś parówkę na dogo - taka na dłuższych łapkach....ma 9 lat i jest z Wrocławia....kurcze nie mogę znaleźć...może Tobie się uda :lol:
  15. Zadra podnoszę cię psinko :multi:
  16. tak jak Figa miała z tymi uszyskami :razz:
  17. ale dobrze, że się wzięłysmy dziewczyny za to...oczywiście ja tylko robię zdjęcia...ale Wy...tyle psów znalazło DS czy DT, a tak tkwiłyby w boksach...
  18. Teraz czekam na opis Reksika.
  19. jest wszędobylska...kocha wszystko co ją otacza...w boksie z nią psy siedzące szczekają, skaczą albo chowają do budy, a ona......a ona patrzy uśmiechnięta na ryjku i macha tą tłustą dupką...do domku Kacha!!! jak z nią szłam na smyczy to była grzeczna...szkoda jej w chronie
  20. LULU do domku!!!!!!
  21. Saba do góry.....może ktoś cię upatrzy.....i znajdzie w tobie psiego przyjaciela :-(
  22. [FONT=Arial]Pietrek do domku ruda pchełko [/FONT]
  23. jak się do niego przemawia to ma bardzo smutny pyszczek, ale..............................................................................................................................kita chodzi ze szczęścia jak wahadło, w miarę zwiększy się jej prędkość jak dojdzie do siebie po wypadku...
  24. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
×
×
  • Create New...