kochana ja wstaję codziennie o 5.30, wychodze z domu o 6.00, dochodzę do Zacisza obok Ekonimika i sądu o 6.15 i ruszam busem zakładowym do miejsca przeznaczenia 26 km...od 7 zaczynam pracę i siedzę tez na dogo ciiii....żeby nie było, że się obijam...a bakcyla łyknęłam...:crazyeye: