Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. nic już nie napiszę!!!i tak długo zwlekał!!!i nie jeździł nie pytał!!!mam nadzieję, że nie jest to człowiek, dzięki któremu wylądowała w schronie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Romka czy domek sprawdzony???bo mam sentyment do Princesski
  3. Rozumiem waszą Panią...zbieranie pieniędzy to co innego niz karma czy inne rzeczy....Ważne, że pomoc będziemy miały...
  4. Anotoś kundelku kochany w górę!!!
  5. Abi szczeniorku kochany do góry
  6. [IMG]http://www.gvfrrc.org/images/greyhoundani.gif[/IMG] Kusy pędem do góry i do nowego domku
  7. [IMG]http://www.vontrompka.com/blog/wp-content/uploads/2007/01/kropka.gif[/IMG]do góry Kropencjo
  8. [IMG]http://www.sklep.smartoys.pl/img/p/2286-245-large.jpg[/IMG]do góry Myszko
  9. tylko szkoda, że to porąbane dogo ucina zdjęcia!!!!!!!
  10. tez mi się wydają ciekawe te przymiarki na ludzia....teraz niech zarazi tymi przymiarkami widoczną za nią Diankę (tzn. jej ogonek)
  11. napewno w typie tych ras mieszanką jest...ale za to jaka piękna mieszanka
  12. :diabloti::diabloti:no właśnie, a mnie od zołz wyzywa :diabloti::diabloti:
  13. bo to nowe dogo w ogóle jest cholerne
  14. ja nie wiem jaka Perełka...
  15. Tyle nowych osób i Borys nie był na spacerze!!!o nieładnie....
  16. była była, ale ja też nie kojarzę, bo tyle nowych osób i zamieszanie...ja kojarzę tylko nas, Argusiową i perdusię oczywiście z tych nowych...jak z Psotką napiszcie
×
×
  • Create New...