Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. jakie one są juz duże!!!!jestem w szoku
  2. do góry Rika
  3. Jestem - wróciłam lekko zakwaszona z lekkim bólem lewego kolana, ale jestem!!! nauczyłam się jazdy na nartach!a te upadki były super podobnie co jazda!!! Wczoraj mielismy awarię auta tj. łożysko siadło w tylnim kole...na szczeście znaleźliśmy serwis 0 sdziwo czynny w niedzielę i nam zrobili....ehhh czarne mysli mieliśmy Do Czech już nigdy nie pojadę jakos nie mili ci ludzie. Trochę się pozmieniało tu....jestem ciekawa tej astki...w sobotę kolejną będę z aparacikiem i sesja będzie...
  4. podnoszę przed wyjazdem
  5. podnoszę przed wyjazdem
  6. a mnie wcięło wielkie dzieki
  7. a sie ustawiły psiorki - Antek dla Romki, bo wiadomo maniaczka tego typu psiaków (w domu sztuk 2 ha ha ha), Zadra dla mnie (bo pozytywna wariatka skacząca, w domu sztuk 1), no i Miśka dla mamanabank (miłość do futrzaków, w domu sztuk 3)...o kurcze normalnie jestem w tyle....mam tylko jednego kundla! ;-) trzeba się poprawić i pomysleć...ANTEK do góry!
  8. [quote name='Romka']Mysia i Ori(suczka amstafa) to będą nasze pierwsze wizyty poadopcyjne![/QUOTE] i ja też będę na tych wizytach!!!
  9. no no Kajka podpatrzyła moje ulubione miejsce do zdjęć i perspektywa inna i ujęcia ho ho ho...teraz muszę zmienić miejsce pozowania naszych psiaków ;-) Kajka jest O.K.
  10. ha ha ha...a Burasek piękny kot ;-) Dziewczyny Figafiga ewakułuje się o północy w środę w Tatry na narty i wraca w niedzielę!!! A te co wiedza i są w temacie to faza księżyca nadchodzi akurat, więc do dzieła!!!
  11. kurde. ale u was to psiorów biega, na moim osiedlu ani widu ani słychu
  12. smutne...ale życie jest bezlitosne....
  13. ale Dianka już była na spacerku z Misią naszą
  14. [quote name='dodi']Dziewczyny, zyczę wam powodzenia i trzymam kciuki. Błagam, sprawdzcie warunki Mysi....to wszystko. Pozdrawiam.[/QUOTE] Postaramy się sprawdzić. Równiez pozdrawiam.
  15. [quote name='dodi']Tak figafiga, jestem obrończynią zwierząt, działam w dużej fundacji, wykupuję konie, mam stado psów i kotów. Nie obrażaj mnie, nie znając. "nowo zalogowana", bo jedynie na potrzebę odpowiedzi na to co przeczytałam.[/QUOTE] jesli słowem nowo zalogowana Cię obraziłam to przepraszam! miałysmy tu jeden incydent w związku z pojedynczym zalogowaniem i wypisywaniem głupot.
  16. [quote name='mamanabank']Figafiga, ja też chciałabym wierzyć, ze psiaki na wsi będą miały takie warunki jak Twoja Negra, że ktoś będzie poświęcał im czas na zabawę i szkolenie, że zadba o to, by buda była porządna, a w mrozy zabierze do domu tak jak Ty, ale nie zawsze jest tak pięknie...[/QUOTE] wiem, że nie jest tak pięknie....tylko nie można uogólniać wszystkich....nieraz domek w mieście w mieszkaniu okazuje się piekłem na ziemi dla psa....nigdy do końca nie możemy być pewne...i to jest najgorsze! wczoraj uświadamiałam chłopaka 22 - letniego po co się kastruje psy, a on, takie ceregiele odpowiadał, że hej....powiedziałam mu jedno!że psa ze schroniska nie dostanie!!!dodam, że to znajomy ze wsi!!!
  17. [quote name='dodi']Ja to wszystko wiem, jesteście wspaniałe i robicie co możecie, tyle tylko, ze znając wieś, pękło mi serce gdy rano przeczytałam o tej adopcji. Błagam, pojedzcie zobaczyć w jakich jest warunkach.[/QUOTE] musimu zrobić wiele wizyt ADOPCYJNYCH, tylko musimy znaleźć czas i napewno to sprawdzimy!
  18. pozostawie wypowidzi nowo zalogowanego użytkownika bez komentarza. [B]mamanabank[/B] wyjęłąś mi to z ust! [B]dodi[/B] zapraszam do pomocy zwierzętom!jesli jestes ich zagorzałą obrończynią???skąd jesteś??
×
×
  • Create New...