[quote name='mamanabank']Figafiga, ja też chciałabym wierzyć, ze psiaki na wsi będą miały takie warunki jak Twoja Negra, że ktoś będzie poświęcał im czas na zabawę i szkolenie, że zadba o to, by buda była porządna, a w mrozy zabierze do domu tak jak Ty, ale nie zawsze jest tak pięknie...[/QUOTE]
wiem, że nie jest tak pięknie....tylko nie można uogólniać wszystkich....nieraz domek w mieście w mieszkaniu okazuje się piekłem na ziemi dla psa....nigdy do końca nie możemy być pewne...i to jest najgorsze!
wczoraj uświadamiałam chłopaka 22 - letniego po co się kastruje psy, a on, takie ceregiele odpowiadał, że hej....powiedziałam mu jedno!że psa ze schroniska nie dostanie!!!dodam, że to znajomy ze wsi!!!