Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. Najpierw Pańcio i dom, potem specjalna karma i ruch taki, aby jej nie zaszkodzić.....oby to ją spotkało w tym roku ;-)
  2. z gilem do pasa pojadę z nikonkiem i zrobie Puszkowi zdjęcia!!!jak dotrę do domu, odpalę autko i gaz pełny do lecznicy;-)
  3. ja jeszcze dodam, że kolega ma do oddania bude na małego psiaka typu Mysia, więc jak moja będzie już miała nową budę, to pożyczę od teściów przyczepkę i dwie budy przytargam!!czy p.Marek się zgodzi??
  4. nie działał mi internet w domu więc nie zrobiłam dla perdusi, to co miałam zrobić.....czyli zdjęcia psiaków, jutro szefa nie ma w pracy więc w pracy to zrobię...dziś jade do lecznicy zrobić Puszkowi zdjęcia po zabiegu ;-)
  5. Bo Śniezka to doświadczona Pani a Niko wypierdkowy szczeniak ;-)
  6. "Twojego" Antośka......;-) Jeden z Twoich ulubieńców
  7. Romka - specjalistka od maczania palcy ;-)
  8. w typie Rottka???koniecznie muszę psiura zobaczyć
  9. a wiesz może który psiak jest w domku??ile tygodni mają pieski??
  10. no Kajka napiera na ostatni boks!!!ha ha ha
  11. bo on to ma donośny głosik, byle by zaczepić ludzia
  12. działa działa...ja tez tak miałam na poczatku
  13. 20 zł dostaniecie ode mnie przy najblizszej okazji
  14. [quote name='Romka']Rozmawiałam dzis z pania ,która będzie opiekunka naszego Puszka!Puszek zostanie zabrany prawdopodobnie z lecznicy w której przebywa, w niedzielę !Podalam Pani telefon do lecznicy i ma tam dzwonić!Schronisko przygotuje umowy adopcyjne ,które będa czekały w lecznicy!Puszek zaczyna nowe zycie![/QUOTE] Romka to jest nie do pomyślenia - nasz Punio dostał prezent od losu na Nowy Rok - cudowni ludzie, biorą psa na "ślepo", a inni przyjeżdżają, spacerują i rezygnują tak szybko....rozumiem, że można zmienić zdanie, a le ludzi takich jak przyszli opiekunowie Puszka - PODZIWIAM i brawa dla nich!!!
  15. dla mnie są za małe i kropka, aż mi ich szkoda...Romka ja wiem, że wy czyli my nie mamy na to wpływu, ale wydanie psiaka :angryy:
  16. argusiowa źle masz skopiowany podpis..link w nim nie działa
  17. dla mnie to koszmar wydawac takiego szczeniaka - to zero socjalizacji, czego ich matka nauczyła...potem ci właściciele mogą mieć ogromne z nim problemy!!
  18. ale te szczeniaki nie nadają się do adopcji!!!czyżby został wydany???ile one mają w końcu tygodni...od 8 tygodnia szczeniory ida do domków, a te nie potrafią nawet jeść
  19. zmiana planów NIKO dziś jedzie do Jamora z Mamanabank i TZ
  20. a co do ucieczki NIKO do budy to , aż ciężko uwierzyć...on się nikogo nie boi....cieszy się, przecież to szczęnię, nieźle go pan wystraszył
  21. NIKO już nie będzie...!!!!tylko trzeba się umówić kiedy mam go wziąść do siebie...tak mi się wydaje, że w piatek po pracy, bym go zgarneła i na dziełce by u mnie z Negrą biegał, a rano do Jamora....taki mam pomysł...ale najwazniejsza jest pogoda, bo drogi są fatalne, a dziś mąż powiedział, ze coś w kole słychać i ma do soboty naprawić!!!
×
×
  • Create New...