[quote name='Romka']Rozmawiałam dzis z pania ,która będzie opiekunka naszego Puszka!Puszek zostanie zabrany prawdopodobnie z lecznicy w której przebywa, w niedzielę !Podalam Pani telefon do lecznicy i ma tam dzwonić!Schronisko przygotuje umowy adopcyjne ,które będa czekały w lecznicy!Puszek zaczyna nowe zycie![/QUOTE]
Romka to jest nie do pomyślenia - nasz Punio dostał prezent od losu na Nowy Rok - cudowni ludzie, biorą psa na "ślepo", a inni przyjeżdżają, spacerują i rezygnują tak szybko....rozumiem, że można zmienić zdanie, a le ludzi takich jak przyszli opiekunowie Puszka - PODZIWIAM i brawa dla nich!!!