-
Posts
7314 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Figafiga
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Figafiga replied to Romka's topic in Już w nowym domu
do Śnieżki i Boryska dziewczyny nawet nie wejdziecie, póki jest Lena!!!trzeba ja odizolowac bo terroryzuje psiaki -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Figafiga replied to Romka's topic in Już w nowym domu
dobra dziewczyny wpisywac się kto będzie! Kaja??? Paula?? Ja jutro będę na pewno o 9.00 od razu biorę Żabcię, Reksa i tego nowego Kauflanda...nowego czarnego długowłosego, żeby porobić zdjęcia. Trzeba rozdzielic pracę, żeby szybko sie sprężyć w tych 2 godzinach i żeby nie było zamieszania, bo pracownicy schroniska tez mają swoja pracę i nie powinnyśmy im tej pracy za bardzo deorganizować.OK Napiszcie Kaju i Paulo jakie psiaki bierzecie...Kajka bierz swój aparat oczywiście ;-) -
bo Kora taka jest..jak ją pierwszy raz wyprowadziłam i był to jej pierwszy spacer...to tak samo robiła..ona tak ma...jest kochana poprostu
-
REKS - tak bardzo chcę być kochany...MA DOM
Figafiga replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
jutro biore Reksa na sesyjke bo ma okropne zdjęcia...pisałam juz na wątku Żabci o tym -
Żabcia - kolejna sunieczka do kochania MA DOM!!!
Figafiga replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Za to jutro ciotka Figa weźmie ją na spacerek i sesyjkę....dostanie zasłuzona porcję miłości....wezmę może od razu z nią innego psa, żeby upiec 2 pieczenie na jednym ogniu.....może spod Kauflandu burka da się wyciągnąć i zrobić parę zdjęć....no i jeszcze szczekacza Reksa trzeba wziąść.... -
postaramy się ja przenieśc do innego kojca, bo zamęczy tą Śnieżkę i Boryska...
-
ale w sobotę postaramy się przenieść naszą kochaną terrorystkę do innego boksu
-
Abi - ruda sunia, przytulanka. Rozpieszczana w nowym domu :)
Figafiga replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
oj no super by było - taki pełen żywioł z niej -
kopiuję do opisu RIKI na pierwszą stronę Twoja wypowiedź.ok
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Figafiga replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR="#ff0000"]ogłaszam, że konto na NK zostało zlikwidowane, gdyż okazało się to ładnie ujmując w słowa niedodpowiednie. I bardzo proszę w imieniu nie tylko swoim o niezakładanie takich kont na tym lub innych portalach typu NK. Cel był dobry, ale efekty mizerne, co doprowadziło do nieprzyjemnych sytuacji [/COLOR][/B] dżerka super pomysł z tym plakatem, jeśli dzieci rysowały jeszcze to musi być cudowny. Dziękujemy za dary i za sam przyjazd...w tych godzinach to ja pracuję i niestety nie mogłam być. Pozdrawiam -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Figafiga replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Co za Tola??? -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Figafiga replied to Romka's topic in Już w nowym domu
tylko pamiętajcie, że ttb lgną do ludzi, ale niekoniecznie do swoich bobratyńców ;-) CZY ASTKA BĘDZIE W SCHRONIE W SOBOTĘ CZY JESZCZE W LECZNICY?? -
a gdzie Ty znów jedziesz!!!na narty czy z Ksuym!!!dziołcha pisz
-
Zadra wynocha stąd, wynocha ze schronu nie chcemy cię tu, ani tam - za to czekamy na dom dla ciebie
-
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
Figafiga replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Romka cos Ty wysłała ha ha ha skąd Ty ją wytrzasnęłaś...deprawacja dogomaniaków i biednych jamorowych zwierzatke hi hi hi -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Figafiga replied to Romka's topic in Już w nowym domu
jak ktoś jakis skur....mógł skrzywdzić tego psa....po co wiązał ten sznurek!!! -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Figafiga replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny widziałam wczoraj tego psa ze sznurkiem, wracałam z pracy i na rogu skrzyzowania przy kaliskiej stał i jadł karmę, którą mu ktoś wysypał....chciałam psychologicznie podejść...ukucnęłam, troche odbiegł, ale że był głodny to nie daleko...no i pojedynczo rzucałam mu karmę, a potem chciałam z reki mu dać...niestety - została straszliwie skrzywdzony przez człowieka i stracił zaufanie....jego szyja jest w okropnym stanie, sznurek mu wrasta... potem odeszłam i powiedziałam: chodź kundel za mną!!! i odwróciłam się, obejrzałam się po minutce, a on idzie 2 metry za mną...ale niestety minełam się z dzieciakami i się ich wystraszył!!! szkoda, że od nas ze schronu nie mogą go złapać....ja bym mu zaaplikowała zastrzyk z pistoletu usypiający i do lecznicy na przegląd, a potem do schronu....w większych miastach mają takie urządzenia...;-( po godzinie i po powrocie do domu wzięłam swoją kundlice i poszłam na łowy, ale zwiał w strone kauflandu jak nas zobaczył.....jak ja bym chciała go zaciągnąć do siebie na podwórko -posiedziałby w Negrze budzie a na drugi dzień do schronu........dziś pójdę znów na łowy...ale coś czuję, że bezowocne -
wysłałam Ci kolejengo emaila zobacz, no i zmieniłam troszke opis RIKI na pierwszej stronie, bo przecież sunia potrafi chodzic na smyczy i juz sie tak nie boi "ludzia" na dwóch nogach ;-0
-
juz zaglądam....ale to wszystko u mnie wolno - samorządowo chodzi....internet oczywiście ;-)
-
Abi - ruda sunia, przytulanka. Rozpieszczana w nowym domu :)
Figafiga replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
do góry Abi -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
Figafiga replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
pójdzie w sobotę...niech poczeka na Ciebie -
do kochania ta nasza Milunia......
-
do góry pieseczku
-
Miśka - słodka, kudłata suczka MA SUPER DOM
Figafiga replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
UBOCZE ja jestem bardzo powściągliwa, ale napisze Wam szczerze, że takich ludzi jak WY to podziwiam....daliście jej swe serce i dom....Dziękuję ;-) ps. Grażynka pewnie w sódmym niebie, przecież to jedna z jej największych ulubienic ;-) -
Kusy - szlachic na włościach!!!MA SWÓJ WŁASNY DWÓR
Figafiga replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
oj mamanabank nie znasz Romki....;-) to moja Negra też staruszka, bo w październiku skończy 5 lat ;-)