Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. do Śnieżki i Boryska dziewczyny nawet nie wejdziecie, póki jest Lena!!!trzeba ja odizolowac bo terroryzuje psiaki
  2. dobra dziewczyny wpisywac się kto będzie! Kaja??? Paula?? Ja jutro będę na pewno o 9.00 od razu biorę Żabcię, Reksa i tego nowego Kauflanda...nowego czarnego długowłosego, żeby porobić zdjęcia. Trzeba rozdzielic pracę, żeby szybko sie sprężyć w tych 2 godzinach i żeby nie było zamieszania, bo pracownicy schroniska tez mają swoja pracę i nie powinnyśmy im tej pracy za bardzo deorganizować.OK Napiszcie Kaju i Paulo jakie psiaki bierzecie...Kajka bierz swój aparat oczywiście ;-)
  3. bo Kora taka jest..jak ją pierwszy raz wyprowadziłam i był to jej pierwszy spacer...to tak samo robiła..ona tak ma...jest kochana poprostu
  4. jutro biore Reksa na sesyjke bo ma okropne zdjęcia...pisałam juz na wątku Żabci o tym
  5. Za to jutro ciotka Figa weźmie ją na spacerek i sesyjkę....dostanie zasłuzona porcję miłości....wezmę może od razu z nią innego psa, żeby upiec 2 pieczenie na jednym ogniu.....może spod Kauflandu burka da się wyciągnąć i zrobić parę zdjęć....no i jeszcze szczekacza Reksa trzeba wziąść....
  6. postaramy się ja przenieśc do innego kojca, bo zamęczy tą Śnieżkę i Boryska...
  7. ale w sobotę postaramy się przenieść naszą kochaną terrorystkę do innego boksu
  8. oj no super by było - taki pełen żywioł z niej
  9. kopiuję do opisu RIKI na pierwszą stronę Twoja wypowiedź.ok
  10. [B][COLOR="#ff0000"]ogłaszam, że konto na NK zostało zlikwidowane, gdyż okazało się to ładnie ujmując w słowa niedodpowiednie. I bardzo proszę w imieniu nie tylko swoim o niezakładanie takich kont na tym lub innych portalach typu NK. Cel był dobry, ale efekty mizerne, co doprowadziło do nieprzyjemnych sytuacji [/COLOR][/B] dżerka super pomysł z tym plakatem, jeśli dzieci rysowały jeszcze to musi być cudowny. Dziękujemy za dary i za sam przyjazd...w tych godzinach to ja pracuję i niestety nie mogłam być. Pozdrawiam
  11. tylko pamiętajcie, że ttb lgną do ludzi, ale niekoniecznie do swoich bobratyńców ;-) CZY ASTKA BĘDZIE W SCHRONIE W SOBOTĘ CZY JESZCZE W LECZNICY??
  12. a gdzie Ty znów jedziesz!!!na narty czy z Ksuym!!!dziołcha pisz
  13. Zadra wynocha stąd, wynocha ze schronu nie chcemy cię tu, ani tam - za to czekamy na dom dla ciebie
  14. Romka cos Ty wysłała ha ha ha skąd Ty ją wytrzasnęłaś...deprawacja dogomaniaków i biednych jamorowych zwierzatke hi hi hi
  15. jak ktoś jakis skur....mógł skrzywdzić tego psa....po co wiązał ten sznurek!!!
  16. Dziewczyny widziałam wczoraj tego psa ze sznurkiem, wracałam z pracy i na rogu skrzyzowania przy kaliskiej stał i jadł karmę, którą mu ktoś wysypał....chciałam psychologicznie podejść...ukucnęłam, troche odbiegł, ale że był głodny to nie daleko...no i pojedynczo rzucałam mu karmę, a potem chciałam z reki mu dać...niestety - została straszliwie skrzywdzony przez człowieka i stracił zaufanie....jego szyja jest w okropnym stanie, sznurek mu wrasta... potem odeszłam i powiedziałam: chodź kundel za mną!!! i odwróciłam się, obejrzałam się po minutce, a on idzie 2 metry za mną...ale niestety minełam się z dzieciakami i się ich wystraszył!!! szkoda, że od nas ze schronu nie mogą go złapać....ja bym mu zaaplikowała zastrzyk z pistoletu usypiający i do lecznicy na przegląd, a potem do schronu....w większych miastach mają takie urządzenia...;-( po godzinie i po powrocie do domu wzięłam swoją kundlice i poszłam na łowy, ale zwiał w strone kauflandu jak nas zobaczył.....jak ja bym chciała go zaciągnąć do siebie na podwórko -posiedziałby w Negrze budzie a na drugi dzień do schronu........dziś pójdę znów na łowy...ale coś czuję, że bezowocne
  17. wysłałam Ci kolejengo emaila zobacz, no i zmieniłam troszke opis RIKI na pierwszej stronie, bo przecież sunia potrafi chodzic na smyczy i juz sie tak nie boi "ludzia" na dwóch nogach ;-0
  18. juz zaglądam....ale to wszystko u mnie wolno - samorządowo chodzi....internet oczywiście ;-)
  19. pójdzie w sobotę...niech poczeka na Ciebie
  20. do kochania ta nasza Milunia......
  21. do góry pieseczku
  22. UBOCZE ja jestem bardzo powściągliwa, ale napisze Wam szczerze, że takich ludzi jak WY to podziwiam....daliście jej swe serce i dom....Dziękuję ;-) ps. Grażynka pewnie w sódmym niebie, przecież to jedna z jej największych ulubienic ;-)
  23. oj mamanabank nie znasz Romki....;-) to moja Negra też staruszka, bo w październiku skończy 5 lat ;-)
×
×
  • Create New...