ja bym chciała, żeby było ciepło...wyciągnełoby się suniena łąki i socjalizowało na leżąco, ona i człowiek na leżaka, może zrównując się od jej fizycznego poziomu potrafiłaby się przemóc...trochę smutne życie Toli...Psotka poszła do domku, tamten pies co bardzo szczekał mini owczarek tez poszedł, a ona taka ....