Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. Mela, Lena, Nela, e będzie się bardzo mylić kobietki. Wymyślcie co innego.
  2. Witam was drogie mamuśki. Ja też jestem mamusią, ale aniołkową. Tosieńka urodziła się w 18 tc i jest u Pana Boga w gwardii Aniołkowej.....Pozostało mi fizycznie po Niej akt urodzenia/zgonu, testy ciążowe i dwa zdjęcia USG. Kocham Ją bardzo. Obecnie staram się 3 cykl i nic.... Trzymajcie się ciężaróweczki i pamiętajcie nie lekceważcie żadnych niepokojących objawów. Moja ciąża była wzorcowa, aż pewnej nocy - konkretnej cholera bo 28 sierpnia mój świat pękł, coś we mnie pękło... Pozdrawiam Was i uciekam.
  3. zuzia czy ty jesteś czasem tą zuzią o której myślę???bo coś mi się wydaje, ze tak....jak ci się udało no wiesz co
  4. właśnie o tym kiedyś mówiłam...każdy mix charta musi być odnotowany! Romka super z ciebie administratorka
  5. ona jest tak dostojna jak nasz Kusy bardzo szlachetna i wdzięczna za każdą chwilę jej poświęconą
  6. ja to patrze na psa i mam imię ha ha ha....a wyjątkiem jest dziadzio od Herki i Reksa, napisałam na Herki wątki
  7. Fado ...............FHR czyli fajne, hałaśliwe, radosne chodzi mi o bok Herki i Reksa i skróty ich imion.
  8. ja to wiesz, że mogę tylko w soboty...
  9. taki bezowo rudawy jeszcze gorszy strachulec bo Tola to chociaz wyjdzie...kurcze jak one zostały psychicznie skrzywdzone przez człowieka
  10. ja bym chciała, żeby było ciepło...wyciągnełoby się suniena łąki i socjalizowało na leżąco, ona i człowiek na leżaka, może zrównując się od jej fizycznego poziomu potrafiłaby się przemóc...trochę smutne życie Toli...Psotka poszła do domku, tamten pies co bardzo szczekał mini owczarek tez poszedł, a ona taka ....
  11. pisałam na głównym wątku, że siedzi z Kauflandem i Korą...jakos Tolek to mi się myli z Tolą i nie mogę się przyzwyczaić, więc pozwólcie ciotki, że o będe pisać Kaufland.ok
  12. jestem, podnoszę i poczytam wieczorkiem jak wróce z pracy
  13. Tola nie dała rady się złapac ani sftografować, weszłam do boksu, ale nic z tego. Spróbuję w sobotę
  14. Tola nie dała rady się złapac ani softografować, weszłam do boksu, ale nic z tego. Spróbuję w sobotę
  15. ha ha ha aikowe dobre z tymi dywanikami ;-) ale jeden z wielu Romki mi się tak bardzo podoba i nawet jak jest zasikany, ma takie piekne kolorki...Romka kiedy zlot organizujemy, bo mam ochote na naleweczke tym razem ;-)
  16. mamanabank już poprawiłam link nad zdjęciem...a imię to taka zagadka z niego dlatego no i nie jest szczeniak więc żadne DINUSIE, SRUTUSIE w grę nie mogły wejść
  17. no takie malutkie siedziały w Nikkorze, a potem wciskały przycisk w Nikonie, no i jeszcze odpowiednio kadrowały...no przecież jasne widać, że muszę być chwalona ha ha ha, bo się wypale i co będzie wtedy ;-)
  18. ale pięknie ci było naprawdę se se se se...powiem ci jedno, że moja Zuzia już by chciała u ciebie pobyć i twojej wesołej gromadki
  19. ojoj to trza Reksa na spacer, Herka zajmie się Kajka i wejśc do dziadka
  20. Na dobranoc przed snem podnoszę..śpij u Jamora smacznie, a za dnia szalej z naszym NIKO
  21. dziekuję to tylko zasługa Żabci i Grażynki, bo Żabcia to się strasznie rusza i buziaki rozdaje
  22. tak jak widać na zdjęciach na jego wątku ma krótki ogonek ;-) siedzi z Kauflandem i Korą...bardzo miły, ale nie wylewny
×
×
  • Create New...