Jump to content
Dogomania

Migori

Members
  • Posts

    1879
  • Joined

Everything posted by Migori

  1. No chyba że marzysz o nowym obiektywie. Myślałam, że masz więcej obroży.
  2. Marta, sprzedajesz sportdog'i ? One takie fajne są . Pokaż zdjęcie waszych obroży i smyczy ? Ile liczy Twoja kolekcja ?
  3. Tak, pewnie zapach Pandy niepokoi Irish. Jeszcze troszkę i bedzie pachniała jak Panda :) Uściski dla dziewczyn.
  4. Troszkę mi sie prześwietliło... [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S5gKVBeYlQI/AAAAAAAABKk/jwP3Ss1tCr4/DSC03588.JPG[/img]
  5. Marcowe zdjęcia [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S5gKdfinuZI/AAAAAAAABK8/_YEhaDK_nLw/DSC03622.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S5gKcBbptMI/AAAAAAAABK4/v91NADMJWzA/DSC03619.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S5gKasfAcCI/AAAAAAAABK0/nv5AxdIDvns/DSC03617.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S5gKYxNye3I/AAAAAAAABKw/YQpZexguQGU/DSC03608.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S5gKWxU2puI/AAAAAAAABKo/nBMWFAvM0f4/DSC03607.JPG[/img]
  6. Trzymam kciuki za Pande. Szybko mała dojdzie do siebie.
  7. łooo patrz nie wiedziałam. Niebieski extra.
  8. A jest niebieskie moro ?
  9. [URL]http://img294.imageshack.us/img294/7787/p1220146.jpg[/URL] - o jaaa :loveu: Takie sierotkowe, słodkie spojrzenie. Jakbym mojego sucza widziała. :cool3:
  10. Na osiedlu śniegu nie ma, ale pojechałam z małą do lasu a tam normalnie zima pełną gębą. Już mówię co to za obroża. To ezy dog. Można kupić na pełnej misce. Droga, ale warte swojej ceny. Czerwona jest noszona codziennie, a wygląda jak nowa. Różową mamy od niedawna. Te wszystkie rogzy przy ezy to imitacje obroży. Czekam na dostawę nowych wzorów.
  11. Czy Wy też macie taki problem z dostaniem sie na dogo ? nenene katar mi sie chyba kończy.Gorączki nie mam. Dziś głowa mi pęka, przespałam pół dnia, ale oddycham wreszcie!!! Nosem!!! Coś niebywałego. a obroża jest bombowa i mogę ją każdemu polecić. Mam czerwoną i tą moro, obie są świetne i chyba bardzo wygodne bo mała w nich nieźle potrafi szarpnąć.
  12. Rozłożyłam się. Tym razem od mojego kochanego dziadka zaraziłam sie grypą. Mam śliczny kochany katarek i chyba temperaturę, bo bredzę hehe . Nie wiem co jem, bo nie czuje smaku potraw. Miałam sie położyć spać, ale nie umiem spać w dzień, to wstawię zdjęcia. Psa nie obchodzi czy jestem chora czy zdrowa, spacer musi być. Słońce wstaje wcześniej, świeci jak wściekłe, to suczę ciągnie na polane. Zrobiłam trochę wiosennych zdjęć... Dziś niestety już wróciła zima i obleśny śnieg. [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S5FcliM9nLI/AAAAAAAABJg/BOFeF_RLn4k/DSC03547.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S5FcnY_oQuI/AAAAAAAABJk/hn2k_J6O68w/DSC03555.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S5Fco3V_MxI/AAAAAAAABJo/tvsu4oKMYdw/DSC03560.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S5FcqHa9xTI/AAAAAAAABJs/jrAiFzqLotQ/DSC03571.JPG[/img] ide zjeść bigos hehehe
  13. Ah no widzisz, a ja pierwsze widzę te bombowe szeleczki. [url]http://img200.imageshack.us/img200/3641/igp4033.jpg[/url] - Fenomenalne.
  14. A może coś z tym nowych Rogz'ów ? Dla czekolady [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3735[/url] Dla czarnego: [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3736[/url] Czekoladom ładnie w różnych odcieniach zieleni, czarne psy świetnie wyglądają we fioletach i różach.
  15. Gops, smycz wzięłaś normalną? Ile płaciłaś za komplet?
  16. Nooo i szejka truskawkowego... ale bym zjadła p.s. Taki jeden problem spędza mi sen z powiek... Dlaczego zawsze jak mam mokre paznokcie zachce mi sie siku ? :icon_roc: Why why why ? :niewiem:
  17. A ja bym zjadła poziomki. Takie prosto z krzaka u mnie na działce. Do lata jeszcze taki szmat czasu. Poza tym zjadłabym coś. Chodzi za mną kanapka z Mc Donald's... Tylko kto mi przywiezie ?
  18. [quote name='Chantell']gdzie mogę kupić smycz taką jakby z amortyzatorem?[/QUOTE] Pełna miska. ManMat.
  19. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]kolejny raz upewniłam się w przekonaniu że wolę towarzystwo zwierząt [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ty też... Ja to też niedawno odkryłam. Ale potem mówią, że sie izoluję. Mój pies przynajmniej nie szlaja sie jak pokopany z każdym papierkiem, szklaneczką, talerzykiem po całej chacie, byle zerknąć do mojego pokoju i sprawdzić co robię. A ja też was gdzieś widziałam na necie... ale nie pamiętam gdzie hehe
  20. Jak tu pięknie [url]http://img297.imageshack.us/img297/8494/igp4114.jpg[/url] . Witaj Marysiu, miło znowu oglądać uśmiechniętego Uniaka i Twoje zdjęcia. p.s. Co to za bombowe szeleczki ?
  21. [url]http://global.images8.fotosik.pl/226/55ae54b209a6f1aa.jpg[/url] - jest jest moja ulubiona główka labradorkowa. Piękna fota.
  22. Mnie też dziś szalenie kręgosłup boli. Ja z kolei siedzieć nie mogę i stać. Jak chodzę jest lepiej. Więc dziś zrobiłam miliardy kilometrów w pracy. Mi pomaga jak sie na podłodze położę.
  23. Migori

    Moje małe stadko

    Ale Bora ma to samo. Na osiedlu wychowała wszystkie yorki. Latem, zeszłego roku był bum yorkowy. Na wychowaniu miała 4 brzdące. Obchodziła sie z nimi jak z Gacuchem. Ona, ważąca grubo ponad 27kg i taki maluch który ledwo dobijał do kilograma ;) Właściciele mówią, że dzieki niej ich psy nie boją sie dużych, czarnych i ruchliwych psów, że umieją poruszac sie między łapami. No coś w tym chyba jest. Ona tez lepiej czuje sie ze szczeniętami, zwłaszcza taki małych rozmiarów. A Ty ciocia nie powinnaś już spać ? Już dawno po m jak młości ;)
  24. Z tymi fotkami akurat nic nie robiłam... Słońce świeci to sie od czarnego odbija. O jaaaa deserek.... Na pewno nie ma ani jednej kalorii, co nie ? I jeszcze pewnie działa odchudzająco ;)
  25. Sucza ogólnie w lesie dostała joba, bo wszędzie widać było tropy sarny i jej zapach. Ja go czułam, to co musiała czuć Bora [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S4q4MQhlrFI/AAAAAAAABIw/IGHNjpWhOUQ/DSC03517.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S4q4Mnwhx-I/AAAAAAAABI0/T5IKGkBluDQ/DSC03529.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S4q4UsGOJyI/AAAAAAAABI4/jYvodzWkdkc/DSC03540.jpg[/img] Mina pt: "Sadzisz sie? Dowalić Ci?" [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S4q4UqX-dMI/AAAAAAAABI8/eG9g3Y84-Gw/DSC03541.JPG[/img]
×
×
  • Create New...