Jump to content
Dogomania

Migori

Members
  • Posts

    1879
  • Joined

Everything posted by Migori

  1. [quote name='Marta_Ares'] Magda o to sie pytałam na obrozowym wiec tam moglas odpisać, a nie tutaj mi zasmiecaj watek:diabloti: a tak wogole to nie skomentowałas z tej nowej serii:eviltong: nowych nie bedzie z tego powodu:lol: i tak nie bedzie bo jestem u Tzta.... i nie mam tu nic czego jeszcze nie wstawiałam:p[/QUOTE] O rany przepraszam :placz::placz::placz:Wiesz, że ja nie chciałam, prawdaaa ? Ale wstaw zdjęcia proszę, nie gniewaj się :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pies oko wyszło bardzo fajnie. Jakim cudem w ogóle Ares wystał nieruchomo żebyś fotkę zrobiła ? Na fotce kwiatka fajnie gdyby ostrość była na żółtym środku.
  2. [URL]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC01298.jpg[/URL] -Genialne, crop czy pełny kadr ? Ja Aresa wolę z bujną czupryną, ale Marta o tym wie :) Pytałaś na obrożowym jak zmienić szelki. Ja bym wydłużyła ten szeroki pasek z polarkiem. Marta, a Ty nie powinnaś nas upominać i zdeczko zmuszać, które fotki komentować ? Bo to teraz takie w modzie bardzo hahahaha Wiem wiem głupi żart haha
  3. Typowa mina Bory. "O jerrrry co to? Co tak pachnie? Mamaaaa pomóż...." [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mI5ppBY-I/AAAAAAAABWg/29tKqViM8ys/DSC04074.JPG[/img] Nasza ulubiona dróżka [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mI7Ps8NtI/AAAAAAAABWk/GhsipJZjNLI/s512/DSC04075.JPG[/img]
  4. Zbieram sie do pracy. A tak mi sie nie chce po tych Świętach. [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIxrlVfYI/AAAAAAAABWA/fqTKUKPhDNc/DSC04063.JPG[/img] Łihihi [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIy459VQI/AAAAAAAABWI/BSrgvv08lBI/DSC04064.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mI0mfn3_I/AAAAAAAABWM/ZSmBCcJlez0/DSC04065.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mI3IHpcNI/AAAAAAAABWY/nB4Co-93ZTM/DSC04068.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mI4s-kYJI/AAAAAAAABWc/aU1-ECY6UVQ/DSC04069.JPG[/img] Nie potrafię zrobić dobrego zdjęcia w ruchu, jak ostrość mi ucieknie, to kadr nie ten, jak cała reszta dobrze to prześwietlone...
  5. Portretowo odrobinę [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mInuXzzjI/AAAAAAAABVg/Ocpog1o1Bhg/DSC04049.JPG[/img] W lesie coraz częściej bywają zwierzęta. Widać to po zachowaniu psa i po odchodach jakie zostawiają. Poza tym sama czuję zapach tych zwierząt, jest bardzo intensywny. Bora wącha i wącha, idzie za tropem, ale na szczęscie wraca. [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIqD2liTI/AAAAAAAABVo/yV1sFhGL9sc/DSC04052.JPG[/img] Głupol [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIteZsk-I/AAAAAAAABV0/qppLpmaxQPc/DSC04059.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIu0S_CyI/AAAAAAAABV4/Jd7lf-t-qlM/DSC04060.JPG[/img] Zapuszczona grubaśnica [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIwEvbb3I/AAAAAAAABV8/z2xPqBwk74Y/DSC04062.JPG[/img]
  6. Wróg na terenie [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIeojG01I/AAAAAAAABVE/ctxHHgBUWBg/DSC04035.JPG[/img] Pokurcz [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIgLd77cI/AAAAAAAABVI/7MokMvV2GZk/DSC04037.JPG[/img] Szkoda, że ostrość gdzieś sobie poszła [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIh22rJkI/AAAAAAAABVM/oWs-l4P6hgo/DSC04038.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIkugmh1I/AAAAAAAABVY/l7D4bdug2Qw/DSC04046.JPG[/img] Zdjęcie zrobione przypadkiem. Durna mina [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIlzVhRlI/AAAAAAAABVc/dMpeaJQH7_M/DSC04047.JPG[/img]
  7. Staram sie codziennie zabierać Borę na bieganie, albo do lasu albo na polanę, chciałabym żeby trochę sadła zrzuciła, ale za bardzo wojować też nie może. Najlepsze okazują sie spacery po lesie, bo suka wraca zmęczona, a co najważniejsze po odpoczynku nie kuleje za bardzo. Po aportowaniu i po gonitwach na polanie niestety kulawizna jest duża. Zmniejszyłam jej odrobinkę ilość karmy i zobaczymy. Jak nie schudnie to obie kondycji nabierzemy :) Troszkę aportowania [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIZtcPJeI/AAAAAAAABUw/pEO4tl--v7o/DSC04030.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIa_ov5oI/AAAAAAAABU0/H6k3Hhi86Ps/DSC04032.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIcQY6a-I/AAAAAAAABU4/NGKlNlu3wQY/DSC04033.JPG[/img] Szybko sie męczy, po 4 rzutach kładzie sie żeby odsapnąć. [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIdh_qaEI/AAAAAAAABVA/3NGFH03Ub9o/DSC04034.JPG[/img]
  8. Taa laby w zawodowym żebractwie nie mają równych. Moja miała miejscówkę pod stołem i kontrolowała sferę dywanową, czy aby jakiś kąsek nie znalazł sie tam przypadkiem.
  9. [quote name='Onomato-Peja']Amiplay z tego co mi wiadomo[/QUOTE] Dzięki. Zapomniałam o tej firmie :)
  10. Czy jakaś firma robi smycze pojedyncze 150cm długie ?
  11. 6) Gupecek [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIAl0dZCI/AAAAAAAABUA/kkYTPHhuTxY/DSC03959.JPG[/img] 7) [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIBiv7IMI/AAAAAAAABUE/0s5h2bSyuO0/DSC03962.JPG[/img] 8) [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIEYQUlgI/AAAAAAAABUM/t6sdq5YOtoM/DSC03966.JPG[/img] 9[img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIJBO3aKI/AAAAAAAABUY/dfJhEyMiGQs/DSC03971.JPG[/img]
  12. [quote name='Tengusia']a nie sadzisz ze ich miejsce jest w twoim fotoblogu :diabloti::evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Tak ?:hmmmm: Mam tyle zdjęć, że pożałujecie, że je zaczęłam wstawiać :evil_lol: Macie grubasa przed odchudzaniem 1) [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mH6HgKUWI/AAAAAAAABTs/KQ6mL1ywDn4/DSC03956.JPG[/img] 2) [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mH7nwPxGI/AAAAAAAABTw/P3kMwA62Zn0/DSC03940.JPG[/img] 3) Obrożowy lans [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mH9Oz8rxI/AAAAAAAABT0/4VZ6EnDEIZQ/DSC03948.JPG[/img] 4) [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mH-PWUzKI/AAAAAAAABT4/yyLKMRuRUh4/DSC03950.JPG[/img] 5) [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mH_STDAuI/AAAAAAAABT8/ty-xgixckzc/DSC03939.JPG[/img]
  13. Dziękuję Gusiu za smskowe życzenia Świąteczne :) Jak tam w dyngusa? Tradycji stało sie zadość ?
  14. [quote name='Tengusia']ja nic mowic nie chce ale gdzies sa te foty ktore wczoraj na spacerze napstrykalas :mad:[/QUOTE] Cześć A są :) Na dysku :)
  15. [quote name='Marta_Ares']ech a ja chciałam fiolet :P[/QUOTE] Haha to po co sie pytasz ?
  16. Zielona, ostatnia, po prawej stronie.
  17. [quote name='Marta_Ares']dzięki:loveu: mowisz? tamta była za cienka, musze pomyśleć kiedyś o 20mm [B]No albo np. taka 25mm. Bardzo mi sie podoba na nim właśnie skórka, czarna, czekoladowa, troche mniej ten miodowy Muscat.[/B] a jaka jest cena takiej smyczy szytej na okrągło wozy??[/QUOTE] [B]ok. 100zł. Ja brałam regulowaną 2-metrową. Krótka bedzie tansza.[/B]
  18. [quote name='Onomato-Peja']Magda, świetna ta woza, aż kusi :evil_lol: Idealna szerokość ;)[/QUOTE] Jeszcze troszkę sztywna, ale liczę na to że sie wyrobi. Kupiłam też smycz szytą na okrągło, czarną. Zobaczymy jak sie spisze komplet. Kusi kusi :D
  19. Ta woza jest świetna, Marta. Ares podoba mi się w czerni i brązie. Bardzo podobał mi sie też w czarnym ecoskórkowym Muscat.
  20. Woza ...... [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIBiv7IMI/AAAAAAAABUE/0s5h2bSyuO0/DSC03962.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mIHbVwcmI/AAAAAAAABUU/6G2extcese8/DSC03970.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S7mH9Oz8rxI/AAAAAAAABT0/4VZ6EnDEIZQ/DSC03948.JPG[/img]
  21. Bosh jaka ta mała słodka. Takie piękne oczka zrobiła. No coś fantastycznego. Świetne ujęcie.
  22. [URL]http://img338.imageshack.us/img338/3350/dsc01653640x480.jpg[/URL] A tutaj taka uśmiechnięta buzia grzecznej suni :) Fajnie że focisz, coraz lepsze fotki Ci wychodzą.
  23. [quote name='Unbelievable'][B]deer,[/B] nikt nie mówi że smycz z amortyzatorem nie jest dla małego psa, tylko tłumaczymy ci, że nie do takich celów i nie do obroży![/QUOTE] Bosh normalnie jak gorchem o ścianę. Jestem ciekawa jak szelki bedą leżały na Gramie. Prosiłabym o fotki z przymiarki.
  24. Genialne połączenie tego z brązu z niebieskim. Świetnie to wygląda.
  25. [quote name='deer_1987']Elastyczna czesc wyciaga sie i daje twojemu psu extra wolnosc jednoczesnie pies jest na smyczy.[/QUOTE] A widzisz różnicę gabarytów psa na rysunku, a twojej jamniczki ? Pewnie bedzie z 50kg. Próbujesz nas przekonać do słuszności zakupy smyczy z amorem i założenia jej drobnej suce jamnika. Krzywde jej możesz zrobić, ot co! Poza tym rozpatrujemy linkę dla maluśkiej jamniczki a nie dla bernardyna.
×
×
  • Create New...