-
Posts
1879 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Migori
-
Uważaj na suszone [U]karmy[/U] firmy Herbal Pets. Mają dziwny skład i trzeba bardzo uważać z dawkowaniem, bo można królikowi zaszkodzić. Nie traktowałabym ich jako karmy podstawowej, jest niewłaściwie zbilansowana. Fakt faktem, że tutaj jest opinia o karmach Herbal Pets dla szylek, ale myślę że i królików to sie tyczy. [url]http://szynszyle.info/forum/index.php?topic=9923.0[/url] Lepiej poczytać jak działa konkretne ziółko i podawać po troszku. Gratuluje nowego członka rodziny.
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zdjęcia z głupawki. Założyłam Borusławowego Ezy a ta głupia patrzyła na mnie jak na ....:roll::icon_roc: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuZF0ZcoEI/AAAAAAAAB4M/0AfLZ4HxE1o/s512/DSC05348.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuZI-uc8xI/AAAAAAAAB4Y/lId9Q_HSNIg/DSC05351.JPG[/IMG] Ukradła ojcu klapka :lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuZKnPQXSI/AAAAAAAAB4c/8-eo9OFEvoI/DSC05352.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuZMKDnrAI/AAAAAAAAB4g/vGiJm2P9rQ4/DSC05353.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuZN3h1YeI/AAAAAAAAB4k/A_h0yTg46WY/DSC05354.JPG[/IMG]
-
[img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuY8lmjryI/AAAAAAAAB30/kElz-L1XV5o/DSC05328.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuY-JpxDyI/AAAAAAAAB34/ylP4NdbmopE/DSC05329.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuY_bY6VII/AAAAAAAAB38/Uvj7CfANjjo/DSC05330.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuZCrKwxNI/AAAAAAAAB4E/479M3o7uH10/DSC05337.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuZEOU9v-I/AAAAAAAAB4I/hfkHjSZgLpI/s576/DSC05344.JPG[/img]
-
[img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuY1KQydFI/AAAAAAAAB3g/3Uy0Sm52Ok8/DSC05284.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuY2X-UhNI/AAAAAAAAB3k/XhimcZbVG7c/DSC05285.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuY4C5fx-I/AAAAAAAAB3o/iO1pxnvrHOY/DSC05286.JPG[/img] Chwila na załapanie oddechu [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuY5XGhIAI/AAAAAAAAB3s/icqLpCItR2o/DSC05288.JPG[/img] Ta brzydka, susząca zęby Pani na zdjęciu to ja [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuY7IDU_tI/AAAAAAAAB3w/K4-vg2hguwI/DSC05327.JPG[/img]
-
Fotki z wczoraj. Było tak gorąco, że nie dało sie wysiedzieć na słońcu dłużej niż 10min. Bora ganiała jak porąbana, wygrzewała się na słońcu :icon_roc: a jak jej sie pokrywka podniosła z gorąca to szła na beton, bo chłodniej. Ganiała za gałganem jak nigdy. :mad: [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuYtdAqZKI/AAAAAAAAB3E/Onj5hdL0qNo/DSC05274.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuYulSJAeI/AAAAAAAAB3I/6EeLlXQUzss/DSC05276.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuYwDmBbGI/AAAAAAAAB3M/y0rp-BQE5oA/DSC05277.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuYyE37eFI/AAAAAAAAB3U/SQ9Ha2mGKB4/DSC05281.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAuYzt23V9I/AAAAAAAAB3Y/WCyGITSbSWA/DSC05283.JPG[/img]
-
Wrzucam to nieudane technicznie zdjęcie, ale myślę że warte pokazania Chyba to zdjęcie oddaje moją relację z suczą [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAtnGmj1eBI/AAAAAAAAB1w/P7VuXpFoits/s576/DSC05345.JPG[/img]
-
O rany jakie małe śliczne jeżątko widzę :) Przepiękny.
-
Byłyśmy na działce. Suka zajechana, tak jak padła tak śpi od 2h. Kuśtykała tylko do miski z wodą i znowu śpi... Tak zmęczonej dawno jej nie widziałam. Potem wrzuce zdjęcia :) Mam jedno śmieszne, ale niestety rozmazane
-
Ja mam wizję wyjazdu na działkę, co mi sie wcale nie uśmiecha. W tak ładną pogodę jest tam masa ludzi, drą japę, koszą, wykaszają, działają piłą łańcuchową boshh... nic tylko hałas i darcie japy. Pełno ludzi, każdy ci do leżaka zagląda... a w mieście w taką pogodę jest cisza i spokój ;) Na osiedlu żywej duszy bo wszyscy nad jeziorem i gdzie tam jeszcze łazić można :) Więc wolałabym zostać w domeczku, ale niestety robię za kierowcę :( Niech mnie ktoś przytuli :placz: więc sie leniuchowi nie dziwię, bo sama mam lenia ;)
-
A ja ją uwielbiam w czerwonym. Smyczke kupiłam u weta, nie mam zielonego pojęcia jaka to firma. Smycz jest fajna, bo podwójnie szyta. Mocna sie wydaje. Szkoda że nie było czerwonej . Góry polubiłam, ale mogę chodzić po górach kiedy jest ładna, słoneczna pogoda, a nie deszcz i plucha. Aż taka zakręcona nie jestem U nas też dziś pięknie, słonecznie, sucza cały dzień leży na balkonie, już jej za gorąco na spacerze w ciągu dnia. [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAY71IJ_rGI/AAAAAAAAB0s/xQQ0-D46nOg/DSC05230%20%5B640x480%5D.JPG[/img] O mróweczka [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAY71g2AwgI/AAAAAAAAB0w/_9oBVOF0l7o/DSC05232%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
Z przykrością muszę stwierdzić, że my również nie mamy sie gdzie podziać na spacerach w ładne słoneczne dni. W lesie zaraz pojawia sie szarańcza, ci - co z pieskami do lasu tylko od święta i w śliczną pogodę sie udają. Pieski opętane na maxa, bo cud sie stał i pańcio na paciel zabrał... Pozostaje wychodzić kiedy leje deszcz - wtedy mam prawie cały las dla siebie, a jak już kogoś spotkam to normalnego rozumnego właściciela psa. Druga możliwość to wychodzić z psem o 6 rano... u mnie odpada bo lubię pospać. Więc jak dziś sie obudziłam, zerknęłam na pogodę, wiedziałam że spacer do lasu mogę sobie darować... żadna przyjemność uprawiać slalom między wózkami z dziećmi, dzieciakami na hulajnodze i yoraskami na flexi. Muszę wykombinować jakieś inne miejsce na spacery... Bora też podbiega do leżących na trawie ludzi hehe musi sprawdzić cio to ;D z tym że ona sie wita wylewnie, jak na blabladola przystało. [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC00910640x480.jpg?t=1275662942[/url] - extra
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie rycz pikna bo oczka Ci spuchną :cool3: właściwie to mogłabyś pokazać swojego uszatego :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR] [/QUOTE] Nie, nie pokażę... bo on jest goopi i udaje kretyna... robi biedne zbolałe oczęta, minkę królisia który idzie na pasztet, a w rzeczywistości to drań i zbój. Bez widelca nie podchodź.
-
Bo mam tysionc pincet takich samych hehe Boshh z tych nudów to tylko sie powiesić na własnej smyczy [IMG]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAY7sEFdcFI/AAAAAAAABzU/IT5wMtHOlrs/DSC05182%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAY7sz9-4DI/AAAAAAAABzg/WOW6VfMpsqA/DSC05184%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG]
-
Widoki extra. Polubiłam góry :) sunshine, masz rację, najpiękniej było o wschodzie słońca. Pozdrawiamy z działki [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAY7tRQiOxI/AAAAAAAABzk/QXhavS9_Auw/DSC05187%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
Migori replied to QQk's topic in Foto Blogi
[quote name='QQk']w Deichmanie albo jakoś tak ( ja po niemiecku ani szprechen ani fersztejen ), ale we Wrocku[/QUOTE] Mam to w Poznaniu, obadam :) Dankeszyn hehe -
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
Migori replied to QQk's topic in Foto Blogi
Twoja Piękniejsza Połowa ma czaderskie kalosze ! Gdzie zostały kupione? ;) -
Marudził i to jak! Dlatego mam tylko trzy zdjęcia, jak widać hahaha Zwykle zdjęcia robiła mi kumpela, dobre i to :)
-
[url]http://lh6.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TAQjaKnV3lI/AAAAAAAA2Ug/V5kM5kLmziU/DSC_8118.jpg[/url] - " Ha! Jestem Mistrz!"
-
[img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsNJnL4GI/AAAAAAAAByE/mhCNVyDLsFE/DSC05129%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsNbieLzI/AAAAAAAAByI/3LngJB299z8/DSC05114%20%5B640x480%5D.JPG[/img] Nadchodziła znowu burza, wiałyśmy do pokoju [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsN5THjEI/AAAAAAAAByM/-9B77g7hABo/DSC05073%20%5B640x480%5D.JPG[/img] Nasz pożal sie Boże Hotel :roll: [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsOW6CSlI/AAAAAAAAByU/jKUslzoGr2k/DSC04962%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
Z drugiej strony widać miasto w dole [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsJT_RiKI/AAAAAAAABxQ/ggo-M6xPNjY/DSC05117%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsLaoYxKI/AAAAAAAABxw/cgES3UlnkwU/DSC05116%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsLoUIc0I/AAAAAAAABx0/D79NsN_D0H0/DSC05112%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsMZrf5LI/AAAAAAAABx4/U3cBOmweQj8/DSC05113%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsMxO4tsI/AAAAAAAAByA/igB6s5jV-eg/DSC05074%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
[img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsEUAPwXI/AAAAAAAABwE/otxU1lv6vjI/DSC05118%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsFvfd45I/AAAAAAAABwY/aXPquI5Eo5M/DSC05120%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsF5LnFEI/AAAAAAAABwc/xhdUPtXebDA/DSC05130%20%5B640x480%5D.JPG[/img] A tu gór nie ma, schowały sie znowu za chmurami :roll: [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsHAtOSeI/AAAAAAAABww/ObjlPQpk6Ak/DSC05131%20%5B640x480%5D.JPG[/img] Strumyczek [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsH9Rk7xI/AAAAAAAABw8/E1Gj8p6gLp8/DSC05079%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
Tutaj musiała przejść jakaś lawina, wszystkie drzewa były połomane, albo krótko pościnane [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsB3wDsGI/AAAAAAAABvY/tz2lDoqVHFc/DSC05124%20%5B640x480%5D.JPG[/img] Nieśmiało ukazał sie szczyt Łomnica [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsCVaqTdI/AAAAAAAABvg/MGEc3DYEMZU/DSC05119%20%5B640x480%5D.JPG[/img] A tak było przez większość naszego pobytu [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsCp1JKxI/AAAAAAAABvk/j0n5TNsqFVg/DSC05121%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsC07U0tI/AAAAAAAABvo/7_x6Ifx0pOg/DSC05122%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsD2quwgI/AAAAAAAABv4/Ye6lsgAbqjc/DSC05123%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
Szum tego potoku był fenomenalny, kojący... Swietne wrażenie [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYr-3AgXcI/AAAAAAAABuo/Lj6WMgimu-I/DSC05083%20%5B640x480%5D.JPG[/img] A to ja, ostatniego dnia, wdrapałysmy sie troszkę wyżej z kumpelą [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYr_B3pbyI/AAAAAAAABus/XtrPCALNoiM/DSC05135%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsAhiYVyI/AAAAAAAABvA/IBVNGVECtrU/DSC05134%20%5B640x480%5D.JPG[/img] Okolica [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsBlOrP0I/AAAAAAAABvQ/9UqSv0cSeHo/DSC05125%20%5B640x480%5D.JPG[/img] Widok z balkonu :roll: [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/TAYsB-x-EdI/AAAAAAAABvU/nqfq51uiJZw/DSC05105%20%5B640x480%5D.JPG[/img]