Pani mieszka w Skierniewicach, nie ma nic przeciwko jeśli chodzi o podpisanie umowy adopcyjnej, lub ew. wizyty przed- adopcyjnej.
Może zdecyduje się na Nietoperka... no ale ja już nic nie piszę, co by nie zapeszyć.
Pani, która pytała się o Monę podesłałam kilka innych psów, w tym Nietoperka. Oprócz niej podobają się dwie inne sunie, zobaczymy jaka będzie decyzja.
W każdym razie kciuki można trzymać.
Aż miło popatrzeć na tego szczęściarza :loveu:
[IMG]http://images24.fotosik.pl/236/1da51f1d7b05d607.jpg[/IMG]
[IMG]http://images31.fotosik.pl/298/2ec8311f24e1dfa4.jpg[/IMG]
[IMG]http://images30.fotosik.pl/236/385d0a0a4e2739c4.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/298/245d0bed92386e6amed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images33.fotosik.pl/298/fd5a4cea0a77eb73med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images31.fotosik.pl/298/2775d36822d4fd32.jpg[/IMG]
[quote name='Natussiaa']no to super:lol:
a Mirabelka jest już wysterylizowana?:roll:[/quote]
Nie jest. Szczurosława pisała, że nie ma na to warunków w schronisku.
Czy pan jest gotowy zobowiązać się tego?
[B][SIZE=5]Zapraszam na bazarek z [COLOR=Blue]ROSICZKAMI[/COLOR] (roslinami owadożernymi)
[SIZE=2]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113082[/url][/SIZE][/SIZE][/B]