[quote name='ocelot']Rafał na pierwszej stronie są oprócz Sybira aktualne dane, przy tych co maja dom jest napisane, reszta do adopcji.
ja jutro zadzwonię do schronu i sprawdzę czy od niedzieli jakiś psiak poszedł do domku.[/quote]
Możesz się dowied[SIZE=2][COLOR=Black]zieć, czy [/COLOR][/SIZE][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][COLOR=Black]LOPEK nadal jest w schronisku?[/COLOR][/SIZE][/FONT]