[quote name='Hund']A co po tygodniu??? Musimy myśleć na trzeźwo niestety prawda jest okrutna po tygodniu nie może wrócić do schronu, ja mam w domu 2 psy , jednego w ciężkim stanie niewydolności wątroby, serca i nerek nie jestem w stanie wziąść kolejnego.[/quote]
Rozumiem, ale zostawienie Go tam, to właściwie wyrok... A przez tydzień jakiś hotelik można znaleźć.