[quote name='agnieszkadoyl'][FONT=Comic Sans MS]Kochani, dziekuje bardzo za ciepłe przyjęcie mnie na dogmani, niestety nie moge uczestniczyć tak czesto w dyskusjii jak bym chciała, bo mam mnóstwo pracy :angryy: !!!!!! oczywiscie czekam na testy aby przyłączy sie do Was :loveu: , mam już pewny plan jesli chodzi o zbiórkę pieniędzy ;) czy ja [COLOR=black]moge takie rzeczy tutaj pisac ???[/COLOR] :oops: .... zrobie kilka zdjeci Doylowi i przesle jutro na forum ;) i oczywiście Maszy i Kotokotowi. Co mam zrobić aby byc z Wami "zakręconymi" :multi:??? Ja chyba zaczynam sie wkręcać, na prawdę ... [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]ps. Dziekuje za całusy i pozdrowienia dla Doyla, przekażę :loveu:[/FONT][/quote]
Wkręcaj się, wkręcaj!!! ALe uważaj, bo jak ja pierwszy raz weszłam na dogo jakieś 10 miesięcy temu, to w domu były 4 psiaki i 2 koty, a teraz to mamy 64 łapki:evil_lol::evil_lol::evil_lol: