Jump to content
Dogomania

betel

Members
  • Posts

    5198
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betel

  1. 4 razy wgrało mi się to samo!!!!!!:shake::diabloti:
  2. :cool3::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  3. :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
  4. i jeszcze.... [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1182_13_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1190_17_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1191_18_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1193_19_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1194_20_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1195_21_1.jpg[/IMG]
  5. [quote name='agaciaaa'][URL]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1162_2_1.jpg[/URL] znowu piętrowe spanie ;) Ziewający Biszkopt uroczy :loveu: I "poplątana" Ineczka :loveu:[/QUOTE] Dzięki za odwiedzinki, wrzucę za chwilkę jeszcze kilka fotek:p
  6. Jeszcze kilka... [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1169_7_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1170_8_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1171_9_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1175_10_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1177_11_1.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1181_12_1.jpg[/IMG] Incia - ziewajło:lol:
  8. Trochę domowych fotek :) [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1162_2_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1163_3_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1165_4_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1166_5_1.jpg[/IMG]
  9. Kapitalne te wspólne zdjęcia, najbardziej podoba mi się to z zaplatanymi ogonkami i drugie, na którym jest "dwugłowy smok" A jak wam minął Sylwester??? :)
  10. No cóż wiedziałam,że czasem mama i córka chodzą w tych samych ciuchach, ale że pani z sunią to jeszcze nie. ;) Sara w kamizelce wygląda całkiem ,całkiem. Dobry pomysł.
  11. Asiaczku, masz powód do doła, ale nie daj się, bo niestety z doła czasem rodzi się depresja, która ciągnie się za człowiekiem latami i bardzo utrudnia życie. Więc trzymaj się mocno i wszelkimi sposobami wychodź z tego paskudnego niżu nastrojowego. Wbrew sobie bądź z ludźmi . Trzymam za ciebie kciuki z całych sił i gorąco pozdrawiam.
  12. [COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
  13. W nowym 2010 roku wszystkiego naj , naj lepszego dla wszystkich miłych gości na moim wątku , buziaki dla Was :)
  14. [COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
  15. [COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
  16. [COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Ci, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
  17. [COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
  18. [COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
  19. [COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
  20. [COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Ci, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
  21. Trzymam kciuki za nowe domki !!!!
  22. Halbinko, czy znasz numer konta ,na który można by podesłać parę groszy dla tych "pogorzelców".Jeśli tak wyślij mi na priva. Trzymaj się:)
  23. Nie narzekaj na śnieg i mróz, taka pogoda zdrowsza niz chlapa i wilgoć . Trzymaj się .Pozdrówka
  24. Moja Inka też szczeka jak szalona, kiedy czeka na rzucenie patyka! Na dodatek skacze i trzeba uważać ,żeby nie stracić oka , albo zębów. Pozdrówka
  25. Pozdrawiam i czekam na fotorelację:)
×
×
  • Create New...