-
Posts
5198 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by betel
-
[quote name='jusstyna85']Przez reklamy nie chciała mi sie otworzyć Twoja wiadomość,na szczęście bannerek miałaś... a Przy okazji podniose i bardzo poprosze o WSPARCIE FINANSOWE NA LECZENIE TEJ DZIELNEJ SUNI[/QUOTE] POTRZEBNE WSPARCIE FINANSOWE: na razie mamy obietnice wpłat od: betel - [COLOR="#ff0000"]30[/COLOR] zł diva_gg- [COLOR="#ff0000"]10[/COLOR] zł i [COLOR="#ff0000"]wpływy z bazarku (około 150zł)[/COLOR] mimiś [COLOR="#ff0000"]20[/COLOR] zł Ewab -[COLOR="#ff0000"]? [/COLOR]( jeszcze nie wiadomo) Rudzia- Biancia - [COLOR="#ff0000"]wpływy z Bazarku[/COLOR] Kto jeszcze może wspomóc budżet przeznaczony na leczenie Albinki?????
-
Założyłam Albince wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177257-Albinka-powaA-ne-komplikacje-neurologiczne-po-sterylce-Potrzebna-szybka-pomoc?p=13851645#post13851645[/url]
-
Jaaga, mam nadzieję,że uda ci się sprowadzić tego neurologa. Z całych sił zaciskam kciuki za biedactwo.OBY Z TEGO WYSZŁA
-
I premia dla cierpliwych w postaci zdjęć TZ [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/nowe17_3_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/nowe1_2_1.jpg[/IMG] Mja córa Monika z Brysią [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/psy1_6_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/psy2_7_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/psy_5_1.jpg[/IMG]
-
Całę szczęście, że już po tej wariacji z petardami. Moje psy podobnie jak Saidi boją się wybuchów. Nie ma histerii, ale jednak są przestraszone. Pozdrówka dla Was
-
[url]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_2186.jpg[/url] - jaki fajny "pluszaczek" ;). Pozdrowienia dla Was.Czy to nie czas na studniówki??? Jeśli tak to życzę Ci dobrej zabawy :)
-
[url]http://lh6.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/S0O98LBWixI/AAAAAAAABmM/TYI5kGSNGis/17.jpg[/url] - czy to lisek, czy zajaczek??? ;)
-
[url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz040-5.jpg[/url] - Sara z cygarem. Pozdrówka
-
No nareszcie fotki maluchów!!! [url]http://img683.imageshack.us/img683/1026/resizeofimg5302.jpg[/url] - ale mały wojownik!!![url]http://img526.imageshack.us/img526/622/resizeofimg5306.jpg[/url] - sama słodycz [url]http://img339.imageshack.us/img339/8282/resizeofimg5320.jpg[/url] - cudna klusia!! Buziaki dla Ciebie!
-
[IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1351_62_1.jpg[/IMG] Brysia- Chińczyk [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1360_66_1.jpg[/IMG] KONIEC :)
-
[IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1301_47_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1302_48_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1321_53_1.jpg[/IMG] Ulubiona zabaweczka Tiera [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1334_56_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1349_60_1.jpg[/IMG] Czego chłopak nie zrobi,żeby zaimponować pannie???;)
-
[IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1280_33_1.jpg[/IMG] "Pojazd" osmiokołowy [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1282_34_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1283_35_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1284_36_1.jpg[/IMG] Spacerowy kumpel Tiger [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1291_42_1.jpg[/IMG] Zabawa w chowanego???
-
[IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1261_28_1.jpg[/IMG] portret domowego liska [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1262_29_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1268_30_1.jpg[/IMG] panna ciekawska [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1274_32_1.jpg[/IMG] Radosne powitania uwielbiaego Tigera
-
[IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1255_24_1.jpg[/IMG] Ta to ma linię!!! [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1256_25_1.jpg[/IMG] OOO, coś znalazłam, może to do jedzenia??? [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1257_26_1.jpg[/IMG] Przekładaniec [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1259_27_1.jpg[/IMG] śnieżny struś
-
[IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1243_17_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1248_19_1.jpg[/IMG] Biszkopt usiłuje zjeść Inkę [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1249_20_1.jpg[/IMG] Co tam robisz łajzersie??? [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1253_22_1.jpg[/IMG] Nie ma to jak porządny patyk! [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1254_23_1.jpg[/IMG] Kiedy wreszcie zobaczę moje cieplutkie łóżeczko
-
[IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1213_8_1.jpg[/IMG] Brysia [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1226_11_1.jpg[/IMG] wygibasy Inki [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1237_14_1.jpg[/IMG] pełna dezaprobata dla zimowch spacerów ;) [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1238_15_1.jpg[/IMG]
-
Już , już Asiaczku - zaczynam wrzucać [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1199_1_1.jpg[/IMG] same panny [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1200_2_1.jpg[/IMG] Psia rodzinka w komplecie :) [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1205_4_1.jpg[/IMG] Inusia [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1207_5_1.jpg[/IMG] zapracowany Biszkopt [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1210_7_1.jpg[/IMG] patrol Biszkopta
-
Pozdrowionka dla Wszystkich DogoCiotek: Agaciii. Ewelinki, Jamnicze i oczywiście Asiczka oraz Rudzi Bianki. :) Jutro pewnie wrzucę tu troszkę fotek spacerkowych
-
W takim razie miłego odpoczynku, wyśpij się dobrze, Asiaczku:)
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
betel replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[url]http://img215.imageshack.us/img215/8408/zdjcie083.jpg[/url] - cudnie!!! -
[url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz016-2.jpg[/url] - super fotka :)