Jump to content
Dogomania

betel

Members
  • Posts

    5198
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betel

  1. [quote name='jusstyna85']Przez reklamy nie chciała mi sie otworzyć Twoja wiadomość,na szczęście bannerek miałaś... a Przy okazji podniose i bardzo poprosze o WSPARCIE FINANSOWE NA LECZENIE TEJ DZIELNEJ SUNI[/QUOTE] POTRZEBNE WSPARCIE FINANSOWE: na razie mamy obietnice wpłat od: betel - [COLOR="#ff0000"]30[/COLOR] zł diva_gg- [COLOR="#ff0000"]10[/COLOR] zł i [COLOR="#ff0000"]wpływy z bazarku (około 150zł)[/COLOR] mimiś [COLOR="#ff0000"]20[/COLOR] zł Ewab -[COLOR="#ff0000"]? [/COLOR]( jeszcze nie wiadomo) Rudzia- Biancia - [COLOR="#ff0000"]wpływy z Bazarku[/COLOR] Kto jeszcze może wspomóc budżet przeznaczony na leczenie Albinki?????
  2. [B]Podsumujmy "wpływy":[/B] betel - 30 zł diva_gg- 10 zł i wpływy z bazarku (około 150zł) mimiś 20 zł Ewab -? ( jeszcze nie wiadomo) Rudzia- Biancia - wpływy z Bazarku [B]Kto jeszcze?????[/B] Ereczko wyślij mi na priva nr konta to ja po przesyłam dziewczynom.
  3. Wielkie dzięki Ewelinko [B]Proponuję byśmy zrobili składkę na Albinkę!!!![/B] Jako pierwsza oferuję [COLOR="#ff0000"]30 [/COLOR]złotych
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177257-Albinka-powaA-ne-komplikacje-neurologiczne-po-sterylce-Potrzebna-szybka-pomoc?p=13851645#post13851645"][IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/CHORA.jpg[/IMG][/URL] Banerek do wątku
  5. Założyłam Albince wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177257-Albinka-powaA-ne-komplikacje-neurologiczne-po-sterylce-Potrzebna-szybka-pomoc?p=13851645#post13851645[/url]
  6. Jaaga, mam nadzieję,że uda ci się sprowadzić tego neurologa. Z całych sił zaciskam kciuki za biedactwo.OBY Z TEGO WYSZŁA
  7. I premia dla cierpliwych w postaci zdjęć TZ [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/nowe17_3_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/nowe1_2_1.jpg[/IMG] Mja córa Monika z Brysią [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/psy1_6_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/psy2_7_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/psy_5_1.jpg[/IMG]
  8. Całę szczęście, że już po tej wariacji z petardami. Moje psy podobnie jak Saidi boją się wybuchów. Nie ma histerii, ale jednak są przestraszone. Pozdrówka dla Was
  9. [url]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_2186.jpg[/url] - jaki fajny "pluszaczek" ;). Pozdrowienia dla Was.Czy to nie czas na studniówki??? Jeśli tak to życzę Ci dobrej zabawy :)
  10. [url]http://lh6.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/S0O98LBWixI/AAAAAAAABmM/TYI5kGSNGis/17.jpg[/url] - czy to lisek, czy zajaczek??? ;)
  11. [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz040-5.jpg[/url] - Sara z cygarem. Pozdrówka
  12. No nareszcie fotki maluchów!!! [url]http://img683.imageshack.us/img683/1026/resizeofimg5302.jpg[/url] - ale mały wojownik!!![url]http://img526.imageshack.us/img526/622/resizeofimg5306.jpg[/url] - sama słodycz [url]http://img339.imageshack.us/img339/8282/resizeofimg5320.jpg[/url] - cudna klusia!! Buziaki dla Ciebie!
  13. Fajnie ,że robisz prawo jazdy! Zawsze podziwiałam kobitki, które potrafią same prowadzić. Niestety sama się do tego nie nadaję, choć mam prawko nigdy nie będzie ze mnie kierowcy:(. Pozdrówka dla Was!!
  14. [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1351_62_1.jpg[/IMG] Brysia- Chińczyk [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1360_66_1.jpg[/IMG] KONIEC :)
  15. [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1301_47_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1302_48_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1321_53_1.jpg[/IMG] Ulubiona zabaweczka Tiera [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1334_56_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1349_60_1.jpg[/IMG] Czego chłopak nie zrobi,żeby zaimponować pannie???;)
  16. [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1280_33_1.jpg[/IMG] "Pojazd" osmiokołowy [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1282_34_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1283_35_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1284_36_1.jpg[/IMG] Spacerowy kumpel Tiger [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1291_42_1.jpg[/IMG] Zabawa w chowanego???
  17. [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1261_28_1.jpg[/IMG] portret domowego liska [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1262_29_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1268_30_1.jpg[/IMG] panna ciekawska [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1274_32_1.jpg[/IMG] Radosne powitania uwielbiaego Tigera
  18. [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1255_24_1.jpg[/IMG] Ta to ma linię!!! [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1256_25_1.jpg[/IMG] OOO, coś znalazłam, może to do jedzenia??? [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1257_26_1.jpg[/IMG] Przekładaniec [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1259_27_1.jpg[/IMG] śnieżny struś
  19. [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1243_17_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1248_19_1.jpg[/IMG] Biszkopt usiłuje zjeść Inkę [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1249_20_1.jpg[/IMG] Co tam robisz łajzersie??? [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1253_22_1.jpg[/IMG] Nie ma to jak porządny patyk! [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1254_23_1.jpg[/IMG] Kiedy wreszcie zobaczę moje cieplutkie łóżeczko
  20. [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1213_8_1.jpg[/IMG] Brysia [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1226_11_1.jpg[/IMG] wygibasy Inki [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1237_14_1.jpg[/IMG] pełna dezaprobata dla zimowch spacerów ;) [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1238_15_1.jpg[/IMG]
  21. Już , już Asiaczku - zaczynam wrzucać [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1199_1_1.jpg[/IMG] same panny [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1200_2_1.jpg[/IMG] Psia rodzinka w komplecie :) [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1205_4_1.jpg[/IMG] Inusia [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1207_5_1.jpg[/IMG] zapracowany Biszkopt [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1210_7_1.jpg[/IMG] patrol Biszkopta
  22. Pozdrowionka dla Wszystkich DogoCiotek: Agaciii. Ewelinki, Jamnicze i oczywiście Asiczka oraz Rudzi Bianki. :) Jutro pewnie wrzucę tu troszkę fotek spacerkowych
  23. W takim razie miłego odpoczynku, wyśpij się dobrze, Asiaczku:)
  24. [url]http://img215.imageshack.us/img215/8408/zdjcie083.jpg[/url] - cudnie!!!
  25. [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz016-2.jpg[/url] - super fotka :)
×
×
  • Create New...