-
Posts
5198 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by betel
-
4 razy wgrało mi się to samo!!!!!!:shake::diabloti:
-
:cool3::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
-
i jeszcze.... [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1182_13_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1190_17_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1191_18_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1193_19_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1194_20_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1195_21_1.jpg[/IMG]
-
[quote name='agaciaaa'][URL]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1162_2_1.jpg[/URL] znowu piętrowe spanie ;) Ziewający Biszkopt uroczy :loveu: I "poplątana" Ineczka :loveu:[/QUOTE] Dzięki za odwiedzinki, wrzucę za chwilkę jeszcze kilka fotek:p
-
Jeszcze kilka... [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1169_7_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1170_8_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1171_9_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1175_10_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1177_11_1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1181_12_1.jpg[/IMG] Incia - ziewajło:lol:
-
Trochę domowych fotek :) [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1162_2_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1163_3_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1165_4_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1166_5_1.jpg[/IMG]
-
Kapitalne te wspólne zdjęcia, najbardziej podoba mi się to z zaplatanymi ogonkami i drugie, na którym jest "dwugłowy smok" A jak wam minął Sylwester??? :)
-
No cóż wiedziałam,że czasem mama i córka chodzą w tych samych ciuchach, ale że pani z sunią to jeszcze nie. ;) Sara w kamizelce wygląda całkiem ,całkiem. Dobry pomysł.
-
Asiaczku, masz powód do doła, ale nie daj się, bo niestety z doła czasem rodzi się depresja, która ciągnie się za człowiekiem latami i bardzo utrudnia życie. Więc trzymaj się mocno i wszelkimi sposobami wychodź z tego paskudnego niżu nastrojowego. Wbrew sobie bądź z ludźmi . Trzymam za ciebie kciuki z całych sił i gorąco pozdrawiam.
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
betel replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR] -
W nowym 2010 roku wszystkiego naj , naj lepszego dla wszystkich miłych gości na moim wątku , buziaki dla Was :)
-
[COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
-
[COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
-
[COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Ci, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
-
[COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
-
[COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
-
[COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
-
[COLOR="#000080"][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Ci, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR]
-
Trzymam kciuki za nowe domki !!!!
-
Nie narzekaj na śnieg i mróz, taka pogoda zdrowsza niz chlapa i wilgoć . Trzymaj się .Pozdrówka
-
Moja Inka też szczeka jak szalona, kiedy czeka na rzucenie patyka! Na dodatek skacze i trzeba uważać ,żeby nie stracić oka , albo zębów. Pozdrówka
-
Pozdrawiam i czekam na fotorelację:)