Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Kolejny raz przypominam ze zdjęcia mozna przesyłac również : Janinie lub Hebanovej. Twierdzenie ze nie macie z nami kontaktu jest conajmniej śmieszne adres mailowy fundacyjny jest podany na stronie trzeba zwyczajnie zacząć z niej korzystać. Ale podam swój dla przypomnienia : [email protected] Proszę o nieprzesyłanie mi zdjęć na priv ponieważ nie zawsze nawet zalogować się mogę dogomania tak chodzi poza tym nie zawsze tu zaglądam. W temacie wiadomości proszę o wpisanie o co chiodzi inaczej potraktuję jak spam
  2. Dziewczyny błagam pomocy!! Do czwartku mamy suczkę zabrać z lecznicy nie mamy jej gdzie umieścić.. Problem w tym ze sunia raczej nie bedzie mogła mieszkać z innymi psami gdyż się boi, chyba ze w innym pokoju. Ja nie mam takiej mozliwości odseparowania zwierząt od siebie. Schronisko dla niej to murowana kapilca jak ona boi się drugiego psa.. HELP!!!!
  3. Moze do tego czasu niektórzy dadzą radę swoich tymczasowiczów na stronie umieścić....
  4. Niedobrze....za wcześnie się cieszylismy poprawą, pewnie potrzeba więcej czasu
  5. Z owczarków został jeden chłopak ( z tych ze spalonego domu) u Leny siedzi mała suczka jeszcze szczenię, mamy w tej chwili 3 fundacyjne psy które czekają na tymczas, nie licze tych które siedzą w maciejkowicach
  6. Udało mi się zmniejszyć powiem wam że jak mam coś zrobic na tym portalu to jestem chora. Jedna strona otwiera mi się 2 minuty masakra. Lara dzięki za upomnienie mnie :)
  7. Dziękujemy!! Dla kociarzy również wszystkiego NAJ!! Jeśli ktoś chciałby taki banerek może sobie mój kopiować :)
  8. tak, ona ma zespół cushinga teraz ustalają przyczynę
  9. To pewnie betamechol. Podałam juz Anecie ten drugi lek
  10. z ogłoszenia ale nie wiem na którym portalu zapytam :)
  11. Szczeniaki wyadoptowane. Jak będziemy miec juz w przyszłym tygodniu wyniki badań suczki zaczniemy ją ogłaszać, musimy wykluczyć guza przysadki mózgowej. Sunia nadal w klinice czujesię dobrze i jest juz bardziej ufna
  12. Kuba dopytaj się jakie leki będa mu potrzebne u mnie leżą lekarstwa które zakupiliśmy dla Hebana- na atonię właśnie
  13. Fajdzio w nowym domu! Domek fajowy. Bardzo sie cieszę ze to akurat oni wzięli małego szkuta, będzie miał tam bardzo dobrze, juz go tak bardzo kochają, ale oczywiście z rozsądkiem co mi się bardzo podoba. Kilka zdjęć na dole z naszej wczorajszej wizyty. Fajdzio z nowym rokiem rozpoczął nowe życie. Domek kapitalny. Ludzie niesamowici, ciepli serdeczni, czuliśmy się u nich jak u siebie w domu nasze psy niestety też Na pierwszy ogień poszła jakaś wielka różowa maskotka którą Brygida skądś wywlekła. Brygida nie ma zabawek bo mają żywotnośc 5 minut. Po rozpracowaniu jednej, pańcia przywlokła cały wór maskotek na zatracenie. O matkoo!!! Co się działo!! Tyle dobra na raz Brygida to nie wiedziała co ma z sobą zrobić za co pierwsze łapać. Hien z Fajdziem co chwilę się o coś kłócili. Fajdo jak zobaczył choinkę!! Na piewszy ogien poszedł Jezusek z szopki potem aniołki z choinki Po całym domu fruwała wata z maskotek ogólnie wielka radocha. Jak banda hunów. Mój małzonek przewinął się przez kuchnię...patrzy a z brzegu tortownicy zwisa taki malowniczy glut. Rozejrzał się w prawo w lewo zawinął paluchem wytarł o spodnie ekm...nie było tematu. Dzieciakom raz pokazałam jak nauczyć psa "siad" i "waruj" i odbywało się zbiorowe szkolenie wszystkich trzech, radochę mieli niesamowitą ze i Fajdzio załapał. Młody całą noc przespał spokojnie umordowany wrażeniami pomimo ze sam został na dole nie piszczał ani też nie pchał się na górę. Na górze jest królestwo kota który nikogo nie wpuszcza. Nie zeżarł choinki ani innych bibelotów. Państwo zdają się też być konsekwentni juz wczoraj uczyli gnojka ze nie można nikomu jedzenia z rąk wyrwać ani na stół się wspinać. Zachwyceni są Fajdziem a mnie się wydaje ze on nimi również. Jednym słowem kapitalny domek. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/Sz9kp2HUaWI/AAAAAAAAAwo/f6IbRmIX4qs/m30.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/Sz9km0nZSlI/AAAAAAAAAwg/1paF1EYzsWY/m28.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/Sz9kn-sYXwI/AAAAAAAAAwk/U8TYl-8lMzk/s512/29.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/Sz9kt43mOFI/AAAAAAAAAws/wtu4sfQ_UAY/s512/m27.jpg[/IMG]
  14. Laro oswiadczenie pocztą bo musi być podpis napisz na maila prześlij wiersz czy co tam masz poproś o adres wydawnictwa
  15. z ostatniej akcji: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SztySmyWKWI/AAAAAAAAAvk/PipOQYiBeug/s640/k%C5%82oty.jpg[/IMG]
  16. Laro jak najszybciej Alla chce zamknąc juz książkę ale jak wyślesz po nowym roku sądzę ze jeszcze się załapiesz, tylko proszę pamiętajcie o oswiadczeniu trzeba wysłać w formie pisemnej z podpisem na adres wydawnictwa. Alla poda Wam adres na maila. Bez tego opowiadania nię będa mogły się ukazać
  17. Jestem i ja juz zabieram się do szukania domu
  18. Alla niedlugo będzie zamykac książkę bardzo proszę jeśli koś ma ochotę coś jeszcze dosłać im więcej nas tym lepiej bo książka ukaże się szybciej [URL]http://www.dogomania.pl/threads/136044-PomA-A-cie-napisac-ksiAE-A-kAE-by-ratowaAE-zwierzAE-ta/page3[/URL]
  19. A Czaki jest psem fundacyjnym że do silesii się wybierasz?? Bo na stronie nadal go nie widzę... Klaudiu prześlij mi maila ze zdjęciami i opisem psa ludzie wchodzą na tą stronę szukają. Po to ona jest.
  20. Mam dom dla Fajda!!! W Cieszynie. Rodzina, domek ogródek dzieci w wieku gimnazjalnym pod "ręką" mają kolegę szkoleniowca który mi obiecał ze w razie problemów z Fajdziem popracuje. Na wstępie chce szczyla zobaczyć i udzielić im kilku rad jak mają postępować ze słodkim draniem bo opowiedziałam co nieco o zachowaniu fajdziowym i mam obiecaną fachową pomoc . HURRAAAAA!!! Lepiej być nie mogło. W niedzielę zawożę Fajdzia do jego nowego domu.
  21. Tak tak aktualny jeśli macie coś proszę o wysłanie proszę o wysyłanie na maila: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] wraz z oświadczeniem ze zrzekacie się pobierania honorarium,pieniążki ze sprzedaży będą przeznaczone na rzecz fundacji/ stowarzyszenia wskazanego przez wydawcę
  22. No rośnie, nie nadążam dziada karmić :)
  23. hmm...myślisz ze odstrasza? Od dwóch miesięcy mam psa jedyne telefony to tylko :" dzieńdobry chcę psa dla dziecka a ten taki słodki" lub od osób które nawet nie chcą się dowiedziec czegos na temat psa tylko "ten mi się spodobał ja go chcę"... nawet nie są zainteresowani tym czy ma szczepienia, chcą i mam dac koniec kropka. Ciężki czas na adopcje.
×
×
  • Create New...