Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. musisz edytowac pierwszy post i zmienić tytuł lub dopisac ze znalazł dom
  2. moze nowe te stare niech lecą, też zrobiłam Fajdowi ale jakoś zero odzewu..
  3. Juz dodałam proszę o rozesłanie wici
  4. Pani miała jeszcze uzgodnić z mężem i się odezwać ale się nie odezwała..
  5. [quote name='Jan Grzegorczyk (J@sio)']Wedlug zyczenia: SUCZKA MA OKOLO 9 LAT,JEST DOSC DUZA, MNIE SIEGA ZA KOLANO,PO 3 DNIACH U MNIE MOGE POWIEDZIEC ZE JEST BARDZO SPOKOJNA,TOLERUJE INNE ZWIERZETA TZN. MAM PSA SWOJEGO,PASZTETA W KLATCE I KOSZATNICZKI,PIERWSZY PIES,KTORY NIE ZWRACA UWAGI NA TE ZWIERZAKI,NA DWORZE JAK I W DOMU DO LUDZI NASTAWIONA JEST POZYTYWNIE,ZADNYCH ZLYCH REAKCJI ,ZOSTAJE SAMA NAWET NA KILKA GODZIN,NIE BRUDZI W DOMU. Tyle po 3 dniach. po tygodniu pobytu bede wiedzial wiecej,na pewno,o niej. [quote name='klaudiaaa']Jak moglismy wcześniej napisać, jak dopiero o 13 dostałam wiadomośc od Anety o Sabie. O tej godzinie byłam w szkole, gdy wróciłam, kłótnia już trwała. niestety tata nie zagląda mi na maila i nie widział tej wiadomości. Więc jak mogliśmy cokolwiek nap[isac o psie jak nic nie wiedzieliśmy? Przepraszam bardzo, da Wam to troche sytuacji jak po pierwszych dniach napize ze pies jest zestresowany i nie wie co się dzieje? To jest pies po duzych przeżyciach i zanim sie przystosuje to troche minie. Nie dociera do Was, że nie moglismy nic napisać BO NIC NIE WIEDZIWLIŚMY kompletnie nic. I nie będę sie juz powtarzać. ???? Nadal nic nie rozumiem ale nie szkodzi. Nie wiem czy trzeba aprobaty Anety by powiedzieć parę słów miedy innymi to ze sucz nie jest do adopcji przy takim podejściu rzeczywiście mniej będzie miała roboty hehehe Proszę mi nie tłumaczyć bo nie chcę rozwijać dyskusji. Bounty dokładnie zrozumiałaś to tak jak napisałam dziękuję bardzo ładnie to ujęłaś. więcej głosu zabierać nie będę bo zabawa wiaderkiem i foremkami dawno mi już przeszła- piaskownica to nie mój świat. Nie będę się kłócić szkoda mi energii pytać o tyczasowiczów równiez juz nie zamierzam . Kto chce przejąć domy tymczasowe? doobranoc
  6. Póki co, nikomu do oczu nie skaczę ty skaczesz do Bounty Agnieszka na mnie. Tylko pytam- odpowiedzi próżno wypatrywać bo widac o czym innym mowa. Mnie interesuje PIES. odnoszę wrażenie ze tworzy się jakieś niezdrowe towarzystwo wzajemnej adoracji jak jednemu coś nie po nosie to natychmiast reszta przybiega na odsiecz, jakby nie wiadomo co się stało. Proszę zatem zeby ktoś inny przejął koordynację domów tymczasowych i życzę powodzenia, moze ktos inny będzie bardziej skuteczny z wyciąganiem informacji bo ja po trzech miesiacach usilnych starań dowiedzenia się czegokolwiek własnie wymiękłam. Wychodzi na to ze jak sobei nie zadzwonię do Anety to nic nie wiem. Niedługo dojdzie do takiego paradoksu ze zadzwonię do niej spytać jak się czuje Fajdo co wcale nie jest głupie skoro Jasiu odsyła mnie do Anety celem dowiedzenia się czegoś na temat suki którą ON ma w domu..
  7. [quote name='Glutofia']Kto ma wolny tymczas??? Jasiu jaka Saba?? Przepraszam czy ja zadałam jakieś niestosowne pytanie ze wzbudza takie emocje?? Oczekuję rzeczowej konkretnej informacji podkreślam raz jeszcze. Moze ktoś inny zająć się koordyncją tymczasów? Pytam serio ja nie chcę. Zamiast konstruktywnej odpowiedzi : "tak Jasiu ma burą sukę o której nic nie wie" czuję się jak w przedszkolu.
  8. NO mam... tradycyjnie "nieznany typ pliku" :)
  9. świetnie! A da się gdzieś wcisnąć na tych aukcjach adres www fundacji? MOze ktoś klikając wypatrzy innego psa?
  10. Jasiu ale nie denerwuj się, wystarczy ze mi napiszesz: jest u mnie suka mniej więcej w wieku...w typie...u weterynarza była/ nie była, nie wiem nic na temat jej przeszłości zachowuje się tak a nie inaczej. Skąd Aneta ma wiedzie jak się zachowuje pies który jest u ciebie?? Spytałam co u was siedzi a Klaudia jedyne co odpowiedziała ze to nie "ta" Saba, więc KTÓRA??
  11. Dzwoniła własnie pani z Dąbrowy górniczej zaintresowana Fajdziem ...zobaczymy
  12. Jasiu komu zgłaszasz??? Ja o suce dowiedziałam się z wątku- tego wątku Bounty to świetnie wytłumaczyła. Jak napiszę ze u mnie siedzi Azor też będziesz wiedział co i jak? Nikt psa nie widział nikt nie wie o co chodzi poza Tobą i Agnieszką która to była na interwencji (z Jarkiem)
  13. Cudne!!!!!Bardzo dziękuje! Agnieszko..a dałoby się zrobic Dzekowi? U dziewczyny siedzi 6 psów a Dzek ma ADHD....tak tylko nieśmiało proszę
  14. Banerki [URL="http://www.dogomania.pl/../174733-Sunia-i-jej-szczeniAE-ta-czyli-interwencja-na-melinie-Potrzebny-dom"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1452/sunia2p.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/../174733-Sunia-i-jej-szczeniAE-ta-czyli-interwencja-na-melinie-Potrzebny-dom"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8841/sunia1r.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  15. ja daję do ogłoszeń taki nie moze być zbyt długi: [COLOR=#000080][U][URL="http://www.olx.pl/"][/URL][/U][/COLOR] Fajdo jest maluszkiem znalezionym w zimny dzień, siedział pod samochodem grzejąc się od silnika. W tej chwili ma 10 tygodni jest zaszczepiony, odrobaczony żywotny maluszek z ogromnym temperamentem. Niczego się nie boi świet to dla niego zabawa. Będzie raczej średniej wielkości psem, szczeniaczek ma silny chrkter, jest to pies odpowiedni dla typowego "zwierzoluba" takiego który ma doświadczenie. Ze względu na ogromną żywotnośc nie polecam do domu z malutkimi dziećmi, psem trzeba się zająć a taki mluszek to jakby kolejne dziecko w rodzinie. Tylko w odpowiedzialne ręce. Jeśli ktoś chciałby mieć inteligentnego, sprytnego, oddanego przyjaciela na wiele lat proszę o kontakt 722 394 983
  16. [COLOR=#000080][U][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.tlenek.pl/"]www.tlenek.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.vetmozga.com/"]www.vetmozga.com[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.top-ogloszenia.com/"]www.top-ogloszenia.com[/URL] [/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-anonse.org/"]www.e-anonse.org[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.topogloszenia.pl/"]www.topogloszenia.pl[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.aleogloszenia.pl/"]www.aleogloszenia.pl[/URL][/U][/COLOR]
  17. Ale o czym mam pamiętać Anetko kiedy nawet nie wiem o jakiego psa chodzi?? Swierdzenie gdzie kto był w żaden sposób nie ułatwia mi identyfikacji zwierzaka w tym wypadku dla mnie to mało istotna wiadomość. Ponieważ domy tymczasowe do mnie się nie zgłaszają z informacją co u nich siedzi więc pytam. Chodzi mi o wymianę podstawowych informacji
  18. Czyli potrzebny ciepły tymczas!!!!
  19. Te maluchy są bardzo duże musiał jakis spory pies do nich się przyczynić mam nadzieję ze całe towarzystwo czuje się dobrze
  20. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxTeJEJFBRI/AAAAAAAAAk0/0PoECeDI3Ow/PICT0232.jpg[/IMG] Zabieram się do ogłoszeń, póki co wrzucą fotki z muchowcowego spaceru. Fajdzio tam dokazuje zaczepia wszystkie psy ogólnie czuje się jak w niebie [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxTeISxgMWI/AAAAAAAAAkw/f5Bp99wJ3lg/PICT0230.jpg[/IMG]
  21. przepraszam, a teraz? http://www.dogomania.pl/threads/174733-Sunia-i-jej-szczeniAE-ta-czyli-interwencja-na-melinie-Potrzebny-dom
  22. Agnieszka to kto był na interwencji jakoś najmniej istotne, chcę wiedzieć jaki to pies samo imię Saba mało też mi mówi. Ale gratuluję ze byłaś na interwencji...aaa z Jarkiem zapomniałabym. Zapraszam na wątek długo od psów nie odpoczęliśmy ledwie jedne znalazły domy juz kolejny wysyp http://www.dogomania.pl/threads/1747...5#post13608155
  23. Zapraszam na wątek długo od psów nie odpoczęliśmy ledwie jedne znalazły domy juz kolejny wysyp http://www.dogomania.pl/threads/174733-Sunia-i-jej-szczeniAE-ta-czyli-interwencja-na-melinie-Potrzebny-dom?p=13608155#post13608155
×
×
  • Create New...