-
Posts
8141 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Glutofia
-
Szczeniak wyrzucony na klatce schodowej pilnie szuka DS/DT
Glutofia replied to _Mona's topic in Już w nowym domu
musisz edytowac pierwszy post i zmienić tytuł lub dopisac ze znalazł dom -
Trzy lata na sznurku - Kazan szuka domu ma dom, bardzo fajny!
Glutofia replied to jotka's topic in Już w nowym domu
moze nowe te stare niech lecą, też zrobiłam Fajdowi ale jakoś zero odzewu.. -
MIKRO- kolejna szansa na dom, tym razem ostatnia...
Glutofia replied to kuba123's topic in Już w nowym domu
to drań jeden!!! -
Juz dodałam proszę o rozesłanie wici
-
Pani miała jeszcze uzgodnić z mężem i się odezwać ale się nie odezwała..
-
[quote name='Jan Grzegorczyk (J@sio)']Wedlug zyczenia: SUCZKA MA OKOLO 9 LAT,JEST DOSC DUZA, MNIE SIEGA ZA KOLANO,PO 3 DNIACH U MNIE MOGE POWIEDZIEC ZE JEST BARDZO SPOKOJNA,TOLERUJE INNE ZWIERZETA TZN. MAM PSA SWOJEGO,PASZTETA W KLATCE I KOSZATNICZKI,PIERWSZY PIES,KTORY NIE ZWRACA UWAGI NA TE ZWIERZAKI,NA DWORZE JAK I W DOMU DO LUDZI NASTAWIONA JEST POZYTYWNIE,ZADNYCH ZLYCH REAKCJI ,ZOSTAJE SAMA NAWET NA KILKA GODZIN,NIE BRUDZI W DOMU. Tyle po 3 dniach. po tygodniu pobytu bede wiedzial wiecej,na pewno,o niej. [quote name='klaudiaaa']Jak moglismy wcześniej napisać, jak dopiero o 13 dostałam wiadomośc od Anety o Sabie. O tej godzinie byłam w szkole, gdy wróciłam, kłótnia już trwała. niestety tata nie zagląda mi na maila i nie widział tej wiadomości. Więc jak mogliśmy cokolwiek nap[isac o psie jak nic nie wiedzieliśmy? Przepraszam bardzo, da Wam to troche sytuacji jak po pierwszych dniach napize ze pies jest zestresowany i nie wie co się dzieje? To jest pies po duzych przeżyciach i zanim sie przystosuje to troche minie. Nie dociera do Was, że nie moglismy nic napisać BO NIC NIE WIEDZIWLIŚMY kompletnie nic. I nie będę sie juz powtarzać. ???? Nadal nic nie rozumiem ale nie szkodzi. Nie wiem czy trzeba aprobaty Anety by powiedzieć parę słów miedy innymi to ze sucz nie jest do adopcji przy takim podejściu rzeczywiście mniej będzie miała roboty hehehe Proszę mi nie tłumaczyć bo nie chcę rozwijać dyskusji. Bounty dokładnie zrozumiałaś to tak jak napisałam dziękuję bardzo ładnie to ujęłaś. więcej głosu zabierać nie będę bo zabawa wiaderkiem i foremkami dawno mi już przeszła- piaskownica to nie mój świat. Nie będę się kłócić szkoda mi energii pytać o tyczasowiczów równiez juz nie zamierzam . Kto chce przejąć domy tymczasowe? doobranoc
-
Póki co, nikomu do oczu nie skaczę ty skaczesz do Bounty Agnieszka na mnie. Tylko pytam- odpowiedzi próżno wypatrywać bo widac o czym innym mowa. Mnie interesuje PIES. odnoszę wrażenie ze tworzy się jakieś niezdrowe towarzystwo wzajemnej adoracji jak jednemu coś nie po nosie to natychmiast reszta przybiega na odsiecz, jakby nie wiadomo co się stało. Proszę zatem zeby ktoś inny przejął koordynację domów tymczasowych i życzę powodzenia, moze ktos inny będzie bardziej skuteczny z wyciąganiem informacji bo ja po trzech miesiacach usilnych starań dowiedzenia się czegokolwiek własnie wymiękłam. Wychodzi na to ze jak sobei nie zadzwonię do Anety to nic nie wiem. Niedługo dojdzie do takiego paradoksu ze zadzwonię do niej spytać jak się czuje Fajdo co wcale nie jest głupie skoro Jasiu odsyła mnie do Anety celem dowiedzenia się czegoś na temat suki którą ON ma w domu..
-
[quote name='Glutofia']Kto ma wolny tymczas??? Jasiu jaka Saba?? Przepraszam czy ja zadałam jakieś niestosowne pytanie ze wzbudza takie emocje?? Oczekuję rzeczowej konkretnej informacji podkreślam raz jeszcze. Moze ktoś inny zająć się koordyncją tymczasów? Pytam serio ja nie chcę. Zamiast konstruktywnej odpowiedzi : "tak Jasiu ma burą sukę o której nic nie wie" czuję się jak w przedszkolu.
-
NO mam... tradycyjnie "nieznany typ pliku" :)
-
Jasiu ale nie denerwuj się, wystarczy ze mi napiszesz: jest u mnie suka mniej więcej w wieku...w typie...u weterynarza była/ nie była, nie wiem nic na temat jej przeszłości zachowuje się tak a nie inaczej. Skąd Aneta ma wiedzie jak się zachowuje pies który jest u ciebie?? Spytałam co u was siedzi a Klaudia jedyne co odpowiedziała ze to nie "ta" Saba, więc KTÓRA??
-
Dzwoniła własnie pani z Dąbrowy górniczej zaintresowana Fajdziem ...zobaczymy
-
Jasiu komu zgłaszasz??? Ja o suce dowiedziałam się z wątku- tego wątku Bounty to świetnie wytłumaczyła. Jak napiszę ze u mnie siedzi Azor też będziesz wiedział co i jak? Nikt psa nie widział nikt nie wie o co chodzi poza Tobą i Agnieszką która to była na interwencji (z Jarkiem)
-
Cudne!!!!!Bardzo dziękuje! Agnieszko..a dałoby się zrobic Dzekowi? U dziewczyny siedzi 6 psów a Dzek ma ADHD....tak tylko nieśmiało proszę
-
Banerki [URL="http://www.dogomania.pl/../174733-Sunia-i-jej-szczeniAE-ta-czyli-interwencja-na-melinie-Potrzebny-dom"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1452/sunia2p.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/../174733-Sunia-i-jej-szczeniAE-ta-czyli-interwencja-na-melinie-Potrzebny-dom"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8841/sunia1r.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
ja daję do ogłoszeń taki nie moze być zbyt długi: [COLOR=#000080][U][URL="http://www.olx.pl/"][/URL][/U][/COLOR] Fajdo jest maluszkiem znalezionym w zimny dzień, siedział pod samochodem grzejąc się od silnika. W tej chwili ma 10 tygodni jest zaszczepiony, odrobaczony żywotny maluszek z ogromnym temperamentem. Niczego się nie boi świet to dla niego zabawa. Będzie raczej średniej wielkości psem, szczeniaczek ma silny chrkter, jest to pies odpowiedni dla typowego "zwierzoluba" takiego który ma doświadczenie. Ze względu na ogromną żywotnośc nie polecam do domu z malutkimi dziećmi, psem trzeba się zająć a taki mluszek to jakby kolejne dziecko w rodzinie. Tylko w odpowiedzialne ręce. Jeśli ktoś chciałby mieć inteligentnego, sprytnego, oddanego przyjaciela na wiele lat proszę o kontakt 722 394 983
-
[COLOR=#000080][U][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.tlenek.pl/"]www.tlenek.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.vetmozga.com/"]www.vetmozga.com[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.top-ogloszenia.com/"]www.top-ogloszenia.com[/URL] [/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-anonse.org/"]www.e-anonse.org[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.topogloszenia.pl/"]www.topogloszenia.pl[/URL] [/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.aleogloszenia.pl/"]www.aleogloszenia.pl[/URL][/U][/COLOR]
-
Ale o czym mam pamiętać Anetko kiedy nawet nie wiem o jakiego psa chodzi?? Swierdzenie gdzie kto był w żaden sposób nie ułatwia mi identyfikacji zwierzaka w tym wypadku dla mnie to mało istotna wiadomość. Ponieważ domy tymczasowe do mnie się nie zgłaszają z informacją co u nich siedzi więc pytam. Chodzi mi o wymianę podstawowych informacji
-
Czyli potrzebny ciepły tymczas!!!!
-
Te maluchy są bardzo duże musiał jakis spory pies do nich się przyczynić mam nadzieję ze całe towarzystwo czuje się dobrze
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxTeJEJFBRI/AAAAAAAAAk0/0PoECeDI3Ow/PICT0232.jpg[/IMG] Zabieram się do ogłoszeń, póki co wrzucą fotki z muchowcowego spaceru. Fajdzio tam dokazuje zaczepia wszystkie psy ogólnie czuje się jak w niebie [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxTeISxgMWI/AAAAAAAAAkw/f5Bp99wJ3lg/PICT0230.jpg[/IMG]
-
przepraszam, a teraz? http://www.dogomania.pl/threads/174733-Sunia-i-jej-szczeniAE-ta-czyli-interwencja-na-melinie-Potrzebny-dom
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
(*)(*)(*)........ -
Agnieszka to kto był na interwencji jakoś najmniej istotne, chcę wiedzieć jaki to pies samo imię Saba mało też mi mówi. Ale gratuluję ze byłaś na interwencji...aaa z Jarkiem zapomniałabym. Zapraszam na wątek długo od psów nie odpoczęliśmy ledwie jedne znalazły domy juz kolejny wysyp http://www.dogomania.pl/threads/1747...5#post13608155
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapraszam na wątek długo od psów nie odpoczęliśmy ledwie jedne znalazły domy juz kolejny wysyp http://www.dogomania.pl/threads/174733-Sunia-i-jej-szczeniAE-ta-czyli-interwencja-na-melinie-Potrzebny-dom?p=13608155#post13608155