Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Dzisiaj przy asyście policji odebrałyśmy z meliny suczkę. Sunia była zaniedbywana od dłuzszego czasu. Kilkakrotnie podejmowałam próbę porozumienia się z właścicielką psa, usiłując przekonać ją do leczenia zwierzęcia. Proponowałam pokrycie kosztów leczenia itd. niestety nic to nie dało. Dziś udałyśmy się pod ten adres ponieważ nie otworzono nam drzwi wezwaliśmy Policję. Sunia trafiła do kliniki na badania na temat jej zdrowia napisze więcej Amikat Wszystkie dobre dusze bardzo prosimy o wsparcie, musimy jakoś dać radę z tyloma psami jakie w ostatnim czasie do nas trafiły [LEFT]Wpłaty można kierować na konto fundacji z dopiskiem "darowizna na rzecz fundacji SOS" [B]FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT[/B] 41-303 Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka 62 m21 [/LEFT] Numer konta bankowego: [B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxQdRSmh1nI/AAAAAAAAAj8/OF-slIU_O88/i2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxQdQtNuwGI/AAAAAAAAAj0/Gw9ycDtTgOU/s512/PICT0243.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxQdP9X4gBI/AAAAAAAAAjw/oDMZz16ZNrc/PICT0242.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxQdPAVAIMI/AAAAAAAAAjs/qJaojHY1u3c/s512/PICT0237.jpg[/IMG] i dwa wyziębione gratisy do suki [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxQdQ7b4koI/AAAAAAAAAj4/Chg7oXCYTRw/i1.jpg[/IMG]
  2. Kto ma wolny tymczas??? Jasiu jaka Saba??
  3. Jeśli ktoś ma tymczasowiczów których nie ma na stronie proszę o zdjęcia wraz z opisem na maila no i numerem telefonu
  4. Państwo się zdecydowali więc domek dla niego juz mamy!!
  5. Peper pojechał do nowego domu. Będzie mieszkał nad morzem :)
  6. Halbinko wysłałam...na gg Dzisiaj sprawdzałam domek dla chłopaka domek świetny. Jeśli Państwo sę zdecydują chłopak niebawem pojedzie do nowego domu tylko wpierw musi jajka stracić więc troskę to potrwa
  7. Były tylko telefony mamusiek które na wstępie informowały mnie ze chcą "dla dziecka" więc kończyłam rozmowę. Jedna nawet sensowna pani się odezwała ale jakoś wymiękła perspektywą wizyty przedadopcyjnej.
  8. [quote name='Glutofia'][IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SvdEe30YC_I/AAAAAAAAAYA/Rr_i-HHX12o/s640/piesek1.jpg[/IMG][/QUOTE] zapomniałam o fotce oczywiście
  9. Maciaszku ale on dopiero został w poniedziałek zaszczepiony a ja na akcji będę tylko w niedzielę Przeklejam z molosów popłakałam się ze śmiechu: Pozwolę sobie zmodyfikować nieco Glucine ogłoszenie reklamowe[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Najwyraźniej poprzednie miało na celu zatrzymanie tego skarbu u siebie na zawsze[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shhh.gif[/IMG] [COLOR=black][FONT=Verdana]Stałam się obiektem drwin ze strony znajomych tudzież fundacji ze sobie z małym gnojem poradzić nie mogę. [/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]Stałam się obiektem zazdrości i pożądania znajomych tudzież fundacji, że szczeniaczek, którego mam pod swoimi skrzydłami ma tak nietuzinkowy charakter.[/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]W małym ciele duży duch.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Proszę niech ktoś weźmie ode mnie Fajdzia na jeden dzień. [/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]Nie będę samolubna, proszę niech ktoś ma przyjemność obcowania z Fajdziem przez chociaż jeden dzień.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Dzisiaj była Aneta przez 10 min co Fajdzio dopiero wstał i był zaspany i kategorycznie stwierdziła ze w zyciu do domu zmałymi dziećmi.[/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]Dzisiaj była Aneta przez 10 min co Fajdzio dopiero wstał i był zaspany[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]a już jego energia i inteligencja zaskoczyła ją przeogromnie. Kategorycznie stwierdziła ze w zyciu do domu zmałymi dziećmi, ponieważ rodzice zachwyceni jego charakterem i żywotnością przestaną zajmować się pociechami, cały czas radując swe oczy dokonaniami pieska.[/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]Toż mówię od samego początku ze potwór i bandyta to tylko się śmieją i nie wierzą. [/COLOR][/FONT] [COLOR=red][FONT=Verdana]Toż mówię od samego początku ze nietuzinkowy pies i szelma to tylko się śmieją i nie wierzą.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Fajdzio gdy chcę go przytrzymać choćby po to by założyć szeleczki potrafi ugryźć[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]. Fajdzio gdy chcę go przytrzymać choćby po to by założyć szeleczki potrafi z dużą energią zwracać na siebie uwagę.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]I to nie w zabawie[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]. Potrzebuje wiele zabawy[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana].[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Złapany za skórę na karku- gryzie. [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]Złapany za skórę na karku- okazuje swoje niezadowolenie z takiego traktowania. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Tyle ze juz go wywrócę na grzbiet bo wcześniej się nie dał, szarpał się zawzięcie wył i gryźc usiłował. [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]Tyle ze juz go wywrócę na grzbiet bo wcześniej się nie dał, szybko poddaje się tresurze. Chociaż jest asertywny.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Szkuci, nie da się go pogonić jak zarobi ścierą w łeb to schowa się w kącie ale tylko po to by po chwili z niego wyskoczyc i upierd..w kostkę. [/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]Psoci jak każde szczenie, chce być blisko człowieka, a brak zainteresowania nim przeżywa bardzo intensywnie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Jak długo żyję tak mi sie nie zdażyło zeby pies mnie nie słuchał i nie szanował. [/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]Jak długo żyję tak mi sie nie zdażyło zeby pies miał taki niezachwiany charakter i pewność siebie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Brygida ma go serdecznie dość taryfa ulgowa sie skończyła.[/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]Brygida ma serdecznie dość , że nie jest w centrum uwagi.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Dzisiaj omal mu głowy nie odgryzła sądzicie ze się przejął? [/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]Z dziką nienawiścią kierowana zazdrością dzisiaj omal mu głowy nie odgryzła sądzicie ze się przejął? Nie, on przyjął to z godnością.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Amikat stwierdziła ze jej suka dawno by go zeżarła a Brygida to anioł w psim ciele.[/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]Amikat stwierdziła ze jej suka dawno by go zeżarła z zazdrości a Brygida jest na dobrej drodze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Wczesniej się martwiłam ze ktoś w nowym domu będzie na okruszka krzyczał...bosh..ja tu ściera i po łbie bandytę.[/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]Wczesniej się martwiłam ze ktoś w nowym domu będzie na okruszka krzyczał...bosh..ja tu łzy ścieram i po łbie bandytę.będę walić, jeżeli na niego ktoś w nowym domu głos podniesie.[/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]Nie szanuje moich psów. [/COLOR][/FONT][COLOR=red][FONT=Verdana]Nie ma kompleksów w stosunku do moich psów.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Brydzi śpi o się rozpędza wykonuje skok i ląduje na jej głowie jak ta go ofuknie to się stawia. [/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Verdana]Brydzia śpi, udając, że go nie widzi i zainteresowania jego osobą. Jak ta go ofuknie to potrafi jasno wyznaczyć granice, czego sobie nie życzy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Hiena ciągnie za ogon. [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]Hien ciągnie go za ogon.[/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]Nie chcecie małego potworka?? [/COLOR][/FONT][COLOR=red][FONT=Verdana]Nie chcecie małego aniołka??[/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]Słodziutki jest. [/COLOR][/FONT][COLOR=red][FONT=Verdana]Słodziutki jest[/FONT][/COLOR]
  10. Mamy nowego podopiecznego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174578-PA-A-roku-na-A-aA-cuchu-doA-ywocie-pod-koA-derkAE-na-kanapie-Borys-czarny-dog?p=13590233#post13590233[/url]
  11. Rolnik będąc na okolicznym targu dostał w prezencie psa od jakiegoś gościa który jak twierdził wyjeżdza. To rolnik wziąl skoro dają.. przywiózł do domu zapiął łańcuch i tak pies przesiedział pół roku nie spuszczany-żeby nie uciekł. Dobrze ze zdążyliśmy przed zimą. Psisko zachudzone nie jest bo rolnik trudni się ubojem świń, ale energią aż kipi. Książeczki zero, szczepień zero.Oceniam go na jakieś 2 lata, moze nawet nie, taki wielki szczenior.Ma takie śmieszne uszki na boki. Przypomina mi Kornika z tym demonicznym spojrzeniem ale zapewniam ze jest równie sympatyczny. Naprawdę czułam respekt żeby podejść, z kiełbasą lazłam ku uciesze mojego ślubnego. Pies kiełbasę połknął mnie nie, nawet dał sobie w zęby zajrzec (bardzo ładne) i jajka pomacać. Paskudne modzele na wszystkich łapach ale pies zajefajny nie bałabym się znim wyjść wieczorem, chociaż z Brydzią też obawy nie mam. Przedstwiam Borysa tadammm!!! [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxBEf_kVw4I/AAAAAAAAAjQ/bJ5mK_BNYsU/s512/b.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxBEa_WofcI/AAAAAAAAAjI/4sb7LljIlzU/s640/b4.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxBEZ0YzG0I/AAAAAAAAAjA/bq3mavCN-88/s576/b2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxBEaEf1m3I/AAAAAAAAAjE/wOD7vHvirOM/s512/b3.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxBEfKdf2TI/AAAAAAAAAjM/qsY9XyQizlk/s512/PICT0214.jpg[/IMG]
  12. nie. jeszcze się komuś spodoba " bo taki słodziutki" dom najpierw chcę sprawdzic inaczej murowane mam ze wróci
  13. [quote name='_Mona']zadzwoniła do mnie pani, nr tel 691 033 016 która dowiedziała sie o całej sprawie z wywiadu sasiedzkiego- w sprawie owczarka pobitego i wyrzuconego z własnego domu przez rodzinke z Mysłowic, pies błąka sie w Mysłowicach na dzielnicy tzw Piosek.... pani pilnie potrzebuje tymczasu dla psa... kto moze pomóc w tej sprawie?[/QUOTE] kiedy go wyrzucili? MOja znajoma od dwóch tygodni w Mysłowicach usiłuje odlowić owczarka i coo pójdzie po samochód to on znika...moze to ten sam?
  14. Stałam się obiektem drwin ze strony znajomych tudzież fundacji ze sobie z małym gnojem poradzić nie mogę. Proszę niech ktoś weźmie ode mnie Fajdzia na jeden dzień. Dzisiaj była Aneta przez 10 min co Fajdzio dopiero wstał i był zaspany i kategorycznie stwierdziła ze w zyciu do domu zmałymi dziećmi. Toż mówię od samego początku ze potwór i bandyta to tylko się śmieją i nie wierzą. Fajdzio gdy chcę go przytrzymać choćby po to by założyć szeleczki potrafi ugryźć. I to nie w zabawie. Złapany za skórę na karku- gryzie. Tyle ze juz go wywrócę na grzbiet bo wcześniej się nie dał, szarpał się zawzięcie wył i gryźc usiłował. Szkuci, nie da się go pogonić jak zarobi ścierą w łeb to schowa się w kącie ale tylko po to by po chwili z niego wyskoczyc i upierd..w kostkę. Jak długo żyję tak mi sie nie zdażyło zeby pies mnie nie słuchał i nie szanował. Brygida ma go serdecznie dość taryfa ulgowa sie skończyła. Dzisiaj omal mu głowy nie odgryzła sądzicie ze się przejął? Amikat stwierdziła ze jej suka dawno by go zeżarła a Brygida to anioł w psim ciele. Wczesniej się martwiłam ze ktoś w nowym domu będzie na okruszka krzyczał...bosh..ja tu ściera i po łbie bandytę. Nie szanuje moich psów. Brydzi śpi o się rozpędza wykonuje skok i ląduje na jej głowie jak ta go ofuknie to się stawia. Hiena ciągnie za ogon. Nie chcecie małego potworka?? Słodziutki jest [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxAEwBg3dKI/AAAAAAAAAic/RVkeDQ9JdAo/s576/fajdzo.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxAExQTZYbI/AAAAAAAAAig/zDXdIlAivto/fajdzio2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/SxAE0g-U_rI/AAAAAAAAAik/s-QYY_HLslk/PICT0176d.jpg[/IMG]
  15. Dobre! Nooo ja tak nie umiem łzawo
  16. Jutro odkogoś wysępię numer do Oli dzięki za sugestię
  17. Dzięki nie mogłam znaleźć wątku
  18. moze trzeba jakąś łzawą historię wymyślić..
  19. Czy przyjeżdza na akcję ktoś z Bytomia lub jedzie przez Bytom? Potrzeba odebrać Dzeka z domu tymczasowego i na akcję przywieźć help!
  20. Asiu wykreśl z grafiku Fajda. Co prawda domu jeszcze nie znalazł ale na akcję nie przyjedzie. MOze jakiś inny pies skorzysta
  21. Dziewczyna u której jest mówi ze to baaardzo żywiołowy piesek. Mieszka z innymi psami i kotami więc z tolerancją u niego ok. W zasadzie to jeszcze szczeniak więc co tu pisać..Pies potrzebuje się wyszaleć to wszystko musi pójśc do domu gdzie właściciele zapewnią mu długi intensywny spacer
  22. NO szok!!! tak groźnie wygladający pies. Jakie cudne obrazki. Boziu jak ja się cieszę ze on jest szczęsliwy i ludzie z nim również
  23. Fifi pojechała do nowego domu!!! hurraa!!!
×
×
  • Create New...