-
Posts
8141 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Glutofia
-
oprócz Ślepki??
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Myśl Ida myśl.. -
Dąbrowa Górnicza-kasztanowy kłębuszek - dt pilnie poszukiwany!
Glutofia replied to jotka's topic in Już w nowym domu
a proszę : [url]http://www.psiegrane-marzenia.pl/czytajwiecej.php?autor=Admin&data=2009-05-18&godzina=23:23[/url] -
Trzech Muszkieterów (Atosia, Portosia i Aramis) maja domy
Glutofia replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
To trzymamy kciuki za powrót do zdrowia -
Laro słońce na naszej stronie :) Jasiu filmik świetny ale dziewczyna zasuwa!
-
Jasiu misiu kolorowy co chciałeś nam powiedzieć? :) Braillem nie umiemy a tak serio to cieszy mnie również ten wasz spacer
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Nikandro popytaj kto mógłby suczkę wziąć na tymczas. Aneta 9 psa do domu już nie upchnie... Potem można mysleć o organizowaniu bazarków i innych ale tymczas to podstawa -
NAPRAWDE??? Suuuper!!
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='emilia2280']Dziewczyny dajcie spokój. Rybka nie jednemu psu dom znalazla swoimi ogloszeniami i jesli chodzi o puste klapanie dziobem- to nie do niej z takimi tekstami proszé. Oczywiscie ktos musi zarzádzac wolontariatem, niemniej warto posluchac tez co oni majá do powiedzenia. Ze wszystkim mozna sié dogadac, nie koniecznie na forum.[/QUOTE] Ano właśnie.. Nikt nie umniejsza zasług Rybki, ale to ze znalazła dom wielu psom nie zwalnia jej od trzymania się z góry ustalonych zasad. Jej i innych również. Nikt tutaj nikomu pomników za wolontariat stawiał nie będzie. powtarzam po raz kolejny:[B] [COLOR=Blue]mamy odgórnie narzucone zasady przez właścicieli obiektu. Jeśli nie będziemy ich przestrzegać to nam podziękują[/COLOR][/B]. Sorry ale to miejsce dla mnie więcej znaczy niż urażone rybkowe ego. Jesli poczuła się urażona było to zgłosić na miejscu a nie wylewać swoje gorzkie żale później na forum. Ida banerek piękny! -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Rybko słońce ty moje. Wiku od tego jest (że tak nieładnie się wyrażę- sorry Rafał) by zwracać uwagę wolontariuszom. Tak się akurat przedziwnie złożyło ze to jego działka. :) [B]Taka rola kogoś kto zajmuje się wolontariatem[/B] dziwne prawda? Moze następnym razem przypinajcie do odzieży kartki żeby wiadomo było komu personalnie uwage zwracać to i Rafał nie będzie dociekać co czyje. Może i marudzę- jak powiadasz- do Rafała ale czynie to do niego, nie na publicznym forum ty oczywiście nie czujesz tej jakże subtelnej różnicy, przyjdziesz, popatrzysz co ci nie pasuje i dawaj na dogomanię ten sam temat bijesz już trzecią stronę. Po poprzedniej akcji było to samo- święte oburzenie bo z własnym psem nie pozwolili ci pospacerowac po pasażu no skandal! Jak mogliśmy! Przecież gwiazda przyszła pomóc a my się czepiamy zamiast się pokłonić. Rybko mam propozycję. Jesli po każdej akcji masz mieć focha bo ktoś zwrócił ci uwagę, a najwyraźniej nie wolno, zwyczajnie nie przychodz skoro nie potrafisz się dostosować. Najlepiej załóż własną fundację i rób jak uważasz lub idź mącić komu innemu. Cenię każdą pomoc (tu wypowiadam się w swoim imieniu nie fundacji) zawsze to podkreślałam większą lub mniejszą ważne ze komuś się chce, ale niekoniecznie w formie wiecznych pretensji i przewrażliwienia swego ego. Na tym kończę bicie piany sądzę ze dotarło do ciebie ze nikt w fundacji nie posiada statusu świętej krowy bez względu na to co i ile robi każdy mateż prawo do błędów czy pomyłek tylko trzeba potrafić się do nich przyznać i więcej ich nie popełniać. Amen -
Patrycja super! Zaraz wrzucę go na stronę
-
Blood prześlij mi na priv numer telefonu do siebie. Ogromnie dziękujemy za chęć pomocy
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Rybka_39']To fajnie wiedzieć, bo do wiku wiku, mówiłaś, że tylko Ci co nie palą i wychodza z psami tu zostawiają, reszta do szatni, ale jak sprawa wyjasniona, widzisz Joma nie muszę palić.:diabloti: A co do Foksa to szlag mnie trafia, cała robota na marne poszła, wszystko od nowa....:placz::placz::placz:, wczoraj myślałam, ze wyjdę z siebie!!! Sprawdzam teraz 2 domy, może 2 psom z Będzina się poszczęści.;)[/QUOTE] Bo tak jest ale skoro to dla ciebie aż taki problem ...to cóż... tylko nie popadaj w nałóg. Rybko zastanawiam się nad sensem bicia piany w tak błachym temacie. Wpadniesz na akcję postać przez 2 godz potem tydzień marudzisz na forum ze nie podobają ci się nasze zasady. A to ze nie wolno ci z psem spacerowac po pasażu a to kurtkę kazali schować, niestety nie my je wymyśliliśmy a musimy się do nich stosować jeśli chcemy korzystać z tego miejsca. Bez względu na to czy podoba się to jakiejś Rybce czy też nie. Odniosłam wrażenie ze wpadasz tylko po to by później dać upust na dogomanii swojemu niezadowoleniu bo jak mniemam na akcji nikomu nie zwierzałaś się ze swych dylematów? -
ożesz..same kłopoty. Potrzebujemy domów tymczasowych dla pozostałych psików. HELP!!!
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Kasiu czy będziemy mieć koszulki na marzec?? -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Rybko niebardzo wiem o co chodzi. Kurtkę można wcisnąc do kosza ważne by pamiętać o tym ze jak się wygrzebuje swoją odzież z dna kosza to to co się wywlekło na wierzch z powrotem tam schować i po temacie. Niebawem wiosna i problem samoistnie się rozwiąże -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Anetko a są jacyś chętni na kózki? Bo ja już oczyma wyobraźni tak widzę Jarka na Maciejach za jakiś czas. Będzie sobie doił i wypasał [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S4KXEwZGwJI/AAAAAAAABNs/5lq4d3tlvJs/mahathma.jpg[/IMG] -
Anetko mam w domu dwa abo trzy opakowania Luminalu. Pinuś jest maleńki na długo mu starczy mnie nie potrzebne. Bożenko suczki były sterylizowane na Brynowie Anetę trzeba pytać
-
Trzech Muszkieterów (Atosia, Portosia i Aramis) maja domy
Glutofia replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny rozmawiajcie długo z ludźmi chętnymi na psy. Lepiej ich trochę postraszyć i zniechęcić zeby później byli mile zaskoczeni niż napalać się ze jest dom chętny. To ze pies po przejściach ugryzł jakoś niebardzo mnie dziwi.... Znaczy ze nie był to dobry dom.. Domy muszą mieć świadomość tego ze psy są po przejściach i różnie mogą się zachować. Trzeba o tym ludziom mówić wierzę ze to robicie ale ja mam taką metodę jeśli ktos mi tylko przytakuje nie zadaje pytań wchodzi w słowo twierdzi ze wszystko wie- ja z takiego domu rezygnuję...zwyczajni mówię- nie. Często odnoszę wrażenie ze ludzie słuchają mnie jedynie z grzeczności bo tak naprawdę nie interesuje ich co powiem na temat psa- chcą i tyle -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
dajcie spokój każdy robi ile może to nie nasza wina ze tyle psów w potrzebie. Jasiu nie każdy moze się zapsić w domu, ja już żadnego psa na tymczas nie wezmę:evil_lol: czy to znaczy ze za chwile będzie mi to wytknięte? Każda pomoc jest cenna i ogromnie za nią dziękujemy! Jakąkolwiek formę by ona nie przybrała ważne ze jest i ja np bardzo z tego się cieszę. Jedni robią bazarki inni przychodzą na akcję inni jeszcze dają tymczas psiakom, takich domów jest mało ale nie czarujmy się - zawsze będzie za mało.. -
niestety jeśli chodzi o kaszel kenelowy szczepienia niewiele pomagają. Przerabiałam to już.. MIejmy nadzieję ze się nie zarażą i mozliwe ze to zwykłe przeziębienie nie kenel
-
[SIZE=5]Destrukcyjny wpływ kota na psychikę Fajdzia [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/rotfl.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/rotfl.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/rotfl.gif[/IMG][/SIZE] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S37pMvpD6oI/AAAAAAAABMU/XAZqMP62jn0/DSCF7061.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S37pMjCOpeI/AAAAAAAABMY/hn-gMbZHQS4/DSCF7062.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S37pMy2nS-I/AAAAAAAABMc/mO2B_GTTPPE/DSCF7064.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S37pNSzV8EI/AAAAAAAABMg/jwJWr3MjyB4/DSCF6870.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S37pNkr-TzI/AAAAAAAABMk/nASI4WwncN8/DSCF6907.jpg[/IMG] kocham go bezgranicznie!!![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/rotfl.gif[/IMG]
-
świetnie!!! Kasiu, Jaszo dziękujemy za pomoc!
-
[quote name='Jasza']Ogłoszenia Laluni: (mam tylko jedno jej zdjęcie...) [U][COLOR=#810081][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3868725_malenka_ruda_suczka_uratowana_z.html[/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#810081][/COLOR][/U] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Malutka-pinczerkowa-suczka-Lalunia-W0QQAdIdZ186360154[/URL] [U][COLOR=#810081][URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/COLOR][/U][/QUOTE] Kochana z niebieskiego koszyczka była taka mała ruda :) to jest inna sunia. hihihii
-
Tak to ta sunia liskowata