Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. hah!! koza rewelka!! Ewelynko ona jeszcze odżyje zobaczysz jak będzie dokazywać! Czy ja mogę prosić o przesłanie mi zdjęć kota od wróżki który szuka domu? Jakbym mogła prosić jeszcze opis. Baaardzo proszę. [email][email protected][/email]
  2. Dzwonią ale w sprawie Hermesa, jednak nikt konkretny. Oczywiście hermesowych ogłoszeń nie wycofałam moze dzięki nim inny pies znajdzie dom. Tak ogółem zastój w adopcjach zawsze jest tak przed świętami trzeba przeczekać ten czas.
  3. Bounty dziękuję za aukcje!!!! BARDZO!
  4. Joma mnie rownież i Łukasza ja będę trzy dni Łukasz jeszcze nie wiem wpisz go na sobotę i niedzielę
  5. Zygmunt ma dom tymczasowy do soboty przyjeżdza do Katowic szukam domu!!!! HELP!!! Ogłoszenia ma ale cisza..
  6. Blood bardzo proszę o opis dziewczynek i zdjęcia . Trzeba zaktualizować stronę napisać coś na ich temat. [email][email protected][/email]
  7. z nowego domu: "Jesteśmy już wszyscy w komplecie [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] To dopiero kilka godzin, a tyle się działo. Podróż przebiegła bzproblemowo. Nie trzeba było Hermesa namawiać żeby wsiadł do auta. Najważniejsze było zapoznanie psów. Nasza Dasza była raczej zaskoczona jego rozmiarami i wyraźnie się bała. Z tego strachu nieźle nakrzyczała na Hermesa. Natomiast on nie zwracał na nią uwagi i poznawał nasz ogródek i sąsiadów. Postanowiliśmy udać się na pierwszy spacer, żeby Dasza trochę ochłonęła i przyzwycziła się do obecności takiego wielkoluda. Idąc na pierwszy spacer z "kucykiem" napotkaliśmy wszystkie możliwe przeszkody w postaci wiejski psiaków. Nawet wilczur-czubek, który jest ciągle zamknięty u sąsiadów uciekł Jakoś bez zdartych zelówek udało nam się przejść tą sforę i poszliśmy pobiegać po lesie. Dasza cały czas na spacerze pilnowała Hermesa zachowując dystans. Patrzyła na niego wilkiem i powarkiwała, a Hermes jak tylko spojrzała mu w oczy spuszczał łeb i okrążał ją w odległości. Pod koniec spaceru Dasza zaprosiła Hermesa do zabawy, która była mniej zabawna dla mnie bo Dasza biega bez smyczy i zasuwała jak wściekła, Hermes za nią, a ja za nim na smyczy. Prawie kalosze pogubiłam Druga akcja to nasza kolacja. Mamy niską ławę, przy której zwykle jemy i Hermes trochę był zdziwiony, że nie może zjeść z talerza, który tak nisko stoi. Odprowadzałam go cierpliwie i spokojnie 3 razy na posłanie i za 3 razem komenda "zostań" poskutkowała Dasza w domu cały czas zezuje na niego okiem i biedak trochę się jej boi. Jak Dasza rozłoży się w przejściu to Hermes boi się przejść obok, ale pomalutku wszystko się ułoży i tak już jest 100 razy lepiej niż na początku. Hermes też troszkę się irytuje, że Dasza czasmi próbuje go zastraszyć i raz wydał z siebie pare hałknięć w jej kierunku. Myśleliśmy, że Dasza to taka mimoza, ale pod tym futrem jest charakterek więc wcalnie nie powiedziane, że to ona będzie przywódcą stada ?!? Czas pokaże. Apropo spaceru, ludzie u nas na wsi oczy przecierali jak go widzieli [IMG]http://images43.fotosik.pl/274/020bd70393c94e00med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/270/7bcf60835d6e6e48med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/186/6075fe1dbce18b22med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/274/c20657dc23827360med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/274/d3c393d9b63e78aamed.jpg[/IMG] Bardzo spodobało mu się akwarium ... szczególnie mój sum rekini. Skalarów się boi .."
  8. Dołożyłam jeszcze ogłoszeń: [URL="http://www.ogloszenia.tresura.pl/"][B]www.ogloszenia.tresura.pl[/B][/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=black][B]www.e-zwierzak.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=black][B]www.petsy.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=black][B]www.mammisia.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.pupile.com/"][COLOR=black][B]www.pupile.com[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.gielda.bai.pl/"][COLOR=black]www.gielda.bai.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=black][B]www.bono-polska.pl[/B][/COLOR][/URL]
  9. z domu tymczasowego: To mały terrorysta. Wymyślił sobie, że jest pępkiem świata i tej teorii będzie bronił jak niepodległości. Codziennie zmusza mnie do pracy, ba, zmusił mnie, abym poradniki dotyczące psów pracujących sobie przyswoiła. W przeciwnym razie jest dramat, darcie pyska i zwracanie na siebie uwagi. Zygmunt niezmęczony to Zygmunt zły. Szybko przyzwyczaił się do rytmu dnia. Wie, kiedy powinny następować posiłki, kiedy zabawa, a kiedy ogladanie filmu. Nie daj panie, żeby coś mu w tym planie dnia pozmieniać. Siedzi wtedy i gada. Pyskuje gówniarz[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Od dobrych 15 minut siedzi przy mnie i zaczepia, bo pora przejść na seans filmowy, a nie siedzieć na molosach[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] A podczas oglądania filmu wolno wchodzić na kanapę[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/rotfl.gif[/IMG] Z wychodzeniem na spacery poddałam się - wychodzę tylko ja. Z mężem nie załatwia się hmmm, "do końca", więc mam później robotę śmierdzącą w domu. Generalnie jest moim ochroniarzem. Jego pani i już. Nie wolno do mnie się odzywać, patrzeć w moją stronę, o dotykaniu nie ma mowy. Kurczę, czuję się jak nastolatka, wtedy kawalerowie byli tacy zaborczy
  10. Nadal żadnych wieści? nie ma zainteresowania sunią?
  11. Zapraszam na watek kolejnego dożego nieszczęśnika [url]http://www.dogomania.pl/threads/182059-3-letni-merlak-w-typie-doga-niemieckiego-szuka-staA-ego-kAE-ta?p=14316238#post14316238[/url]
  12. zrobię fotki zrobię :) przy okazji zapraszam na wątek kolejnego dożego nieszczęśnika: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182059-3-letni-merlak-w-typie-doga-niemieckiego-szuka-staA-ego-kAE-ta?p=14316238#post14316238[/url]
  13. Jak wyżej. Merlaczek jest do oddania w dobre ręce. Bardzo sympatyczny, żywiołowy , skory do zabawy pies. Podejrzewam ze gdyby zacząć rzucac mu patyk końca by nie było. Roześmiane fajne psisko. Posiada komplet szczepień, zdrowy, potrzebuje tylko domu w którym ktoś zajmie się psem w sensie ze z nim pobędzie. Psisko garnie się do człowieka widac ze szczęśliwy gdy ktoś d niego się odezwie. Ponoć ma stały kontakt z dziećmi niestety zapomniałam zapytać czy widział kiedykolwiek kota, zadzwonię i napiszę jeszcze. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S6KF_QeM_jI/AAAAAAAABac/Va3cZG00LdY/PICT0056d.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S6KGAntrccI/AAAAAAAABak/dP8KB4RIZJs/s512/PICT0060d.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S6KGBFMALJI/AAAAAAAABao/b9dbSZ_uwIw/PICT0067.jpg[/IMG]
  14. Chyba ze pozwoli zostac na zawsze :) Jutro Teoś zmienia lokal jedzie na tymczasik do koleżanki która ma dożke więc będzie miał doże towarzystwo
  15. to oczko naprawde w niczy nie przeszkadza. Czy przez to nie chce go nikt pokochać?
  16. [quote name='zuzlikowa']Allegro też robiłaś? A jakie fotki masz w ogłoszeniach?...jeśli nie ciekawe...odzew też taki będzie! Proszę- zrób mu dobre fotki z różnych sytuacjach...zrobię allegro i jest szansa...większa![/QUOTE] Nie mogłam zrobić psu fotek ponieważ mieszkał 65 km ode mnie, opierałam się na tym co podesłała mi dziewczyna z hotelu. Mamy pod opieką wiele zwierząt jeśli ktoś zechciałby pomóc choćby w ogłaszaniu będę wdzięczna
  17. Przepraszam ale nie moge tego czytać. łobuziątko twój żal do nas, jest w pełni nieuzasadniony jeśli nie powiedzieć szczytem bezczelności. Wiedziałaś ze sunia jest w złym stanie więc teraz nie udawaj zdziwienia. Nosówka to nie katar. Doskonale wiedziałaś co się dzieje i otrzymałaś pełną pomoc dla suczki żeby nie powiedzieć aż nadto.. To Maja jeździła z sunią pomagała przez cały czas pomimo ze pies był już twój tak?? Miałaś być w szpitalu i brać chemię więc jakoś nikt nie brał pod uwagę myśli by cię ściągać do lecznicy Nie wspomnę juz o tym ze w każdej klinice istnieje telefon i zatroskany właściciel moze zadzwonić a nie czekać aż wyręczą go inni Daruj ..
  18. Nikt nie chce Zygmusia?? A to taki kochany pies! Uroczy!!
  19. Hermes w piątek jedzie do nowego domu!!!
  20. a ja daję sobie łeb uciąć ze nie ma 6 lat. Daję mu na "oko" 4. Dogi szybko siwieją zwłaszcza z niektórych linii. Widziałam 2 letnie z siwymi mordkami
  21. Malwko szykuj się. Gabrysia będzie sprawdzac domek dla chłopaka. Jeśli domek będzie ok zakup sobie większa liczbę chusteczek
×
×
  • Create New...